Resmi açıklamayı okuyun

Dekan Hoşgeldiniz

CAS Dean Peter Starr

A Amerikan Üniversitesi'nde Fen Koleji 50 eyalette ve 150 ülkeden gelen öğrencilerin canlı ve farklı topluluk içinde size zorlu bir liberal sanat eğitimi vermektedir. Fen Koleji Fakülte araştırma ve yaratıcı çabalar eğitim ve mükemmellik yenilikçi yaklaşımlar taahhüt ulusal ve uluslararası kaydetti sanatçıları, akademisyenleri ve öğretmenleri kapsamaktadır. Her yıl, dünya liderleri, diğer kurumlardan gelen seçkin akademisyenler ve kendi alanlarında tanınmış uygulayıcılar güncel konular açık tartışmayı teşvik etmek ve kendi alanlarında üstün gelişmelere öğrencilere maruz kampüse geliyor.

Eğer lisansüstü çalışma kurulu lisans majör veya alan seçebilir veya kendi disiplinler arası derecesi tasarımı olsun, sınıfta ciddi entelektüel soruşturma meşgul olacaktır. Sen fakülte-to üyesi ile kendi fırsatı ya da işbirliği içinde staj ve toplum hizmeti faaliyetleri sanatlarda, eğitim, beşeri bilimler, fen bilimleri ve Washington DC'de sosyal bilimlerin çeşitli yararlanabilir ve olacak araştırma ve yaratıcı çabalar yanı sıra AU kampüsünde birçok kulüp, öğrenci faaliyetleri ve hizmet kuruluşları katılacak.

Sınıf içinde ve dışında deneyimleriniz geniş bir vizyon yaratacak ve sizi anlamak gelecekteki kariyer başarılı olmak ve dünyanın eğitimli ve sorumlu vatandaş olmak gerekir.

Misyon ve Gerçekler

A Fen Koleji yerel, ulusal ve uluslararası toplumların öğretim mükemmellik, burs, sanat ve hizmet için adamıştır.

Üniversite lisans ve lisansüstü binbaşı için çalışma zorlu programları sunan, Amerikan Üniversitesi lisans öğrencilerinin tamamı için liberal sanat ve bilim zengin eğitim veren; ve üstün araştırma, uygulama ve yaratıcı aktiviteyi teşvik eder.

Üniversite liberal eğitimin temel amaçları kararlıdır: özgür ve rasyonel söylemi teşvik insan deneyiminin çeşitliliği bir anlayış teşvik, hızla değişen dünyada gezinin gerekli kritik entelektüel becerileri sağlamak ve disiplin sınırları boyunca bilgilerle bütünleştirerek.

tarih

Bir küresel görünüm, pratik idealizm, kamu hizmeti için bir tutku: Bunlar Amerikan Üniversitesi parçası bugün konum ve onlar AU Kongresi tarafından kiralanan oldu 1893, havada idi. George Washington ülkenin başkentinde bir "ulusal üniversite" hayal vardı. Ama birçok yönden, rüya olduğunu temsil, bir üniversite kurmak için John Fletcher Hurst aldı.

Başkan Woodrow Wilson resmen 27 Mayıs 1914 tarihinde üniversite adamıştır ve ilk yüksek lisans öğrencisi kabul edildi. İlk 75 lisans öğrencisi bu sonbaharda kabul Liberal Sanatlar Koleji, 1925 yılında kuruldu.

Amerikan Üniversitesi'nin tarihi boyunca, Fen ve Edebiyat Fakültesi adını birkaç kez değişti. İlk olarak bilinen başta "Liberal Sanatlar Koleji," ismi 1939 yılında "Sanat ve Bilimler Fakültesi" olarak değiştirilmiştir. Kısa bir süre için sadece isim geri 1956 yılında "Fen Koleji" dönüştürüldü kadar "Lisans Koleji" olarak biliniyordu.

Amerikan Üniversitesi, Fen Koleji'nde büyük okul veya üniversite şu anda 2931 öğrenciye, 339 tam zamanlı öğretim üyeleri ve sunulan 150'den fazla derece vardır. Kolej sürekli büyürken, disiplin sınırları ötesinde bilgi, insan deneyiminin çeşitliliği bir anlayış teşvik, özgür ve rasyonel söylemi teşvik hızla değişen dünyada gezinin gerekli kritik entelektüel becerileri sağlamak ve entegre bağlılık asla değişmez.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Iktisat yüksek lisans programı, yüksek lisans öğrencileri takip edebilirsiniz beş farklı parça sunar uygulamalı, politika odaklı bir programdır: general, kalkınma ekonomi ... [+]

A İktisat Bölümü Beş belirgin izler, yüksek kaliteli eğitim ve ciddi bursu ile ekonomik politika bir ilgi ve ekonomi yüksek lisans programı uygulanmaktadır Washington DC'de ekonomi okuyan özel ödülleri birleştiren bir fakülte ile yüksek lisans programı sunuyor, politika odaklı Yüksek lisans öğrencileri takip edebilirsiniz beş farklı parça sunar programı: general, kalkınma ekonomisi, iktisat cinsiyet analizi, finansal ekonomi politikası ve (yalnızca çevrimiçi) uygulamalı iktisat.

Bölüm küresel ekonomik sorunlarla başa derslerin özellikle zengin bir teklif var. Fakültemizin çoğu araştırma yürütülen veya diğer ülkelerde öğretilen ve sınıfta bu deneyimi getirmek var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Amerikan Üniversitesi'nde İspanyol ve Latin Amerika Çalışmaları MA öğrencilerin çeviri, dilbilim disiplinlerarası Latin Amerika ve Karayipler'de anlayış yanı sıra uzmanlı ... [+]

A İspanyol ve Latin Amerika Çalışmaları Yüksek Lisans Amerikan Üniversitesi özelleştirilmiş parça sunar öğrenciler çeviri, dilbilim disiplinlerarası Latin Amerika ve Karayipler'de anlayış yanı sıra uzmanlık kazanmak için izin ve / veya İspanyolca dil öğretimi için.

Yüksek lisans öğrencileri bölgenin kültürel, tarihi, dilsel ve siyasi karmaşıklık çalışmaları için güçlü bir temel sağlar 21-kredi çekirdek müfredatın bir parçası olarak ders seçmek. Tüm temel dersler İspanyolca tamamen öğretilir. Çekirdek seminerlerinin yanı sıra, İspanyol: Latin Amerika Çalışmaları yüksek lisans programı, değerli eğitim ve Latin Amerikalı uzmanlar için mesleki becerilerini sağlayan üç 12-15 kredi parça sunar:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Tarih yüksek lisans programı geniş geçmişin anlayışlarını, özel araştırma için kapasite geliştirme ve meslekdaşlar ilişkiler ekimi vurguluyor. ... [+]

A Tarih yüksek lisans programı Geniş geçmişin anlayışlarını, özel araştırma için kapasite geliştirme ve meslekdaşlar ilişkiler ekimi vurguluyor. Tarih Yüksek Lisans öğrencileri Amerikan tarihi, modern Avrupa tarihinin, ya da kamu tarihe konsantre ve çalışma (dış alanlar) küçük alanları yanı sıra (büyük veya küçük), çapraz ulusal ve çapraz disiplinli alanlar gelişebilir.

Siyasi tarih, sosyal ve kültürel tarih, diplomasi tarihi, toplumsal cinsiyet ve cinsellik, karşılaştırmalı tarih, emperyalizm ve sömürgecilik sonrası, entellektüel tarihe, tıp tarihi, Afrikalı-Amerikan kültürünün tarihinin Tarihi fakülte teklif ders çalışma ve rehberlik Bölümü tarih, etnik tarih ve kamu tarih. Tarih Bölümü yüksek lisans çalışması anlayışı içinde esnektir. Öğrenciler programlarını şekillendirme ve program gerekliliklerini yerine getirmek için inisiyatif ve sorumluluk almaya teşvik edilmektedir. Bölüm çalışma alanları, araştırma araçları ve belirli bir programın diğer özelliklerini tanımlayan öğrenci ve danışman arasındaki yakın istişare vurgulamaktadır. Lisansüstü öğrenciler ders çalışma tamamlayacak Washington, DC, kaynakların yararlanmak için teşvik edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

TESOL yüksek lisans programı, özel dil okullarında, yüksek ve yetişkin eğitiminde hem yurtiçinde hem de yurtdışında öğretmek için hazırlar ve devlet sertifika gerekli değ ... [+]

A TESOL yüksek lisans programı özel dil okullarında, yüksek ve yetişkin eğitiminde hem yurtiçinde hem de yurtdışında öğretmek için hazırlar ve devlet sertifika gerekli değildir K-12 ayarları içinde.

Amerikan Üniversitesi TESOL yüksek lisans programı teori ve pratik öğretim deneyimine disiplin içinde temel kavramları uygulamak için yüksek lisans öğrencileri sağlayan pratik bir ayırt edici bir karışımını sunuyor. Program yüksek lisans öğrencileri, dersleri planlama programın başından itibaren çeşitli bağlamlarda sınıfları ve öğretim veya ders ESL öğrencileri gözlemleyerek ile deneyimsel öğrenme üzerinde güçlü bir vurgu yapmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

MS lisans programı biyoistatistiğin bilim titiz bir çalışma gibi sağlık politikaları, büyük veri, tıbbi araştırma ve girişimcilik projelerinin yönetimi olarak işgücü bece ... [+]

Biyoistatistik Amerikan Üniversitesi yüksek lisans sağlık ve tıp alanlarında kariyer fırsatları çeşitli içine doğrudan giriş için hazırlar.

MS lisans programı biyoistatistiğin bilim titiz bir çalışma gibi sağlık politikaları, büyük veri, tıbbi araştırma ve girişimcilik projelerinin yönetimi olarak işgücü becerileri kurs ile, tıbbi ve sağlık problem çözme uygulanan birleştirir.

Öğrenciler tecrübe yoluyla kazanç:

Biyoistatistik ve istatistik zorunlu ders, istatistik ve biyoloji seçmeli dersler, yönetim ve işletme kursları, ve bir capstone proje ve staj.

Sağlık politikası, hesaplamalı veya yönetim: Ayrıca, öğrencilerin üç uzmanlık parça birini seçerek kendi çıkarları ve kariyer hedefleri bağlı olarak öğrenim ders terzi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Biyoteknoloji alanındaki Amerikan Üniversitesi yüksek lisans nörobilim, girişimcilik ve diğer meslek bilim branşlardaki çalışma takip seçeneği ile ders genomik iş ve iş b ... [+]

Biyoteknoloji alanındaki Amerikan Üniversitesi yüksek lisans nörobilim, girişimcilik ve diğer meslek bilim branşlardaki çalışma takip seçeneği ile ders genomik iş ve iş birleştirir. Müfredat kariyer için gerekli araçları öğrencilere sağlar:

Biyoteknoloji Sanayi Genom Araştırma Kurumları Hükümet Düzenleyici Kurumlar

Öğrenciler istatistik temel yetkinlikleri ve araştırma yöntemleri genomik, proteomik, nörobilim, biyokimya, moleküler biyoloji, yönetim ve girişimcilik içeriği mastering ise kazanır. Öğrenciler ilgi ve kariyer hedeflerine bağlı olarak öğrenim ders terzi.

Program staj ve araştırma capstone ile deneyim eller için izin verir. Öğrenciler ayrıca bir iş girişim içine bilimsel fikirleri çevirmek için bir fırsat olacaktır. Programın mezunları mesleki bilim işgücü içinde yenilikçiler olmak bilgi ve becerileri kazanmış olacaktır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

CAS Video

CAS Video