Abilene Christian University College of Education and Human Services

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Abilene Christian University (ACU), öğrencileri gerçek manevi ve entelektüel gelişimle meşgul eden ve onları dünyada gerçek bir fark yaratmaları için donatan canlı, yenilikçi, Mesih merkezli bir topluluktur.

Abilene Christian University College of Education and Human Services öğrencilere fiziksel bedeni öğreterek, eğiterek ve haklarından mahrum olanlara hizmet ederek dünyadaki Mesih'in çalışmasını taklit etmeleri için donatıyor.

Eğitim ve İnsan Hizmetleri Koleji'nin misyonu, Hristiyan bakış açısıyla bilgilendirilen eğitim ve insan hizmetlerinde örnek uygulama yoluyla öğrencileri küresel hizmet ve liderlik için donatmaktır.

Kolej, çoğu hem lisans hem de lisansüstü programları olan beş bölümden oluşur. Bunlar arasında Öğretmen Eğitimi, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, Kinesiyoloji ve Beslenme, Sosyal Hizmet ve Mesleki Terapi alanında yüksek lisans programı bulunmaktadır.

Eğitim ve İnsan Hizmetleri Koleji, dünyaya hizmet etmek için güçlü yönlerinizi ve tutkularınızı kullanmanız için sizi eğiten mükemmel programlar sağlamaya odaklanmış özel bir yerdir.

Konumlar

Abilene

Address
Campus Court,1600
79601 Abilene, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: