Albany State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vizyon Bildirisi

Albany State University , Güneydoğu Gürcistan'ın ekonomik büyümesi ve gelişimi için dünya çapında kapsamlı bir üniversite ve güçlü bir katalizör olacak. ASU, mükemmel eğitim programları, geniş tabanlı toplum katılımı ve kamu hizmeti ile yaratıcı burs ve uygulamalı araştırmaların yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde sunulmasıyla tanınacaktır. Bunların tümü, Üniversitenin sunduğu çeşitli seçmenlerin yaşamlarını zenginleştirmektedir.

Görev beyanı

Gürcistan Üniversitesi Sisteminin gururlu bir üyesi olan Albany State University , Albany State University ana kampüslerinde ve stratejik olarak yerleştirilmiş şube sitelerinde geniş bir lisans, lisans, yardımcı ve sertifika programı yelpazesi sunarak topluluğunu ve bölgesini yükseltir. ve çevrimiçi. Öğretim ve öğrenmede mükemmelliğe bağlı olan Üniversite, öğrencileri, bilgi ve teknolojinin kişisel ve profesyonel başarı için fırsatlar yarattığı, dünya çapında farklı bir topluma etkili katkıda bulunmaya hazırlar. ASU, kurumsal aidiyetlerinin tarihsel kökenlerine, erişim konusundaki taahhüdü ve çeşitliliğe tüm biçimleriyle saygılı, güçlü bir liberal sanat mirasına saygı duymakta ve bunları inşa etmekte ve tüm öğrencilere başarılı olmaları için gerekli temeli vermektedir. Yaratıcı burs, araştırma ve kamu hizmeti aracılığıyla, üniversitenin fakültesi, personeli, öğrencileri ve yöneticileri, Güneydoğu Gürcistan ve ötesindeki vatandaşlar için daha iyi bir yaşam kalitesi ile sonuçlanan, topluluk ve ekonomik kalkınmayı teşvik etmek için iç ve dış stratejik ittifaklar kurarlar.

Rehber ilkeler

Mükemmelliğe Aspire

Albany State University , öğretim ve öğrenim alanında mükemmelliğe yönelecek ve böylece Güneydoğu Gürcistan'daki öğrenciler için ilk tercih edilen kurum haline gelecek ve önde gelen bir güney bölge üniversitesi olarak tanınacaktır.

Çeşitliliği kucakla

Tarihsel olarak siyah bir kurum olarak ve çok çeşitli bir fakülte ve kadro tarafından yönetilen Albany State University , yaş, cinsiyet kimliği, ırk ve etnik köken, kökeni, dini, yetenek düzeyi, cinsel yönelim ve her türden çeşitliliği kucaklayacaktır. kıdemli statü - ve bu çeşitliliğin benzer bir kabulünü ve kutlamasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Yüksek Öğrenime Erişimi Genişlet

Bir erişim kurumu olarak, Albany State University , öğrencilerin farklı seviyelerde akademik hazırlık yapma, maliyetleri düşük tutma, esnek sınıf zamanları ve öğretim yöntemleri sunma ve istisnai mentorluk, danışmanlık ve özel öğretmenlik ile yüksek öğrenci beklentilerini eşleştirerek, herkes için öğrenci başarısını destekleyecektir.

Tarihsel Olarak Azaltılmış Popülasyonları Yükseltin

Albany State University , Afrikalı Amerikalıların ve diğer renk öğrencilerine, yetişkin öğrenicilere, ilk nesil öğrencilere, düşük sosyoekonomik geçmişe sahip öğrencilere ve düşük ücretli gruplardan gelen öğrencilere karşı pek çok zorluğun farkına varacak ve K-12, devlet kurumları ile güçlü ortaklıklar kuracaklardır. ve erişim ve başarı oranlarını artırmak için topluluk sosyal yardım kuruluşları.

Ekonomik Gelişmeyi Teşvik Etmek

Öğretme ve öğrenmeye olan bağlılığının bir parçası olarak, Albany State University , Albany'de ve güneybatı tüm Gürcistan'da uygulamalı araştırmalar yaparak, belirlenen ihtiyaçları desteklemek için kaynaklarını uyumlu hale getirerek, değişen ihtiyaçları karşılamak için akademik programları geliştirerek ve geliştirerek, geniş bir alana yayılarak ekonomik kalkınmayı teşvik edecektir. stratejik ortaklıklar, eğitimli bir işgücü sağlamak ve girişimcilik duygusunu güçlendirmek.

Konumlar

Albany

Address
College Drive,504
31705 Albany, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin