University of Delaware, Alfred Lerner College of Business and Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İster misin...

... kendi alanlarında üretken akademisyenler vardır ama sınıf içinde ve dışında öğrenciler için erişilebilir kalır birinci sınıf öğretim öğrenmek için? ... şans iş fikri benzersiz bir start-up deneyim ve girişimci hub üzerinden gerçeğe dönüştürmek için? ... 78.000 $ ortalama başlangıç ​​maaşı ile mezun olduktan sonra iş bulma? Michael S. Geltzeiler ('80 ACCT); ... Lawrence F. Probst III ('72 BUAD), USOlympic Komitesi ve Electronic Arts yönetim kurulu başkanı seviyor olmak üzere 23.000 üzerinde mezunları bizim ağa katılmak için CFO ve NYSE Euronext de grup yönetici VP; veya Dana Herbert ('88HRIM) TLC Sonraki Great Baker Dana tarafından Tatlılar sahibi ve kazanan?

Sonra Lerner Koleji sizin için doğru olduğunu! Veri tabanlı yönetim ve analitik yöntemler öğretim ve kurumsal sosyal yardım olarak Lerner Koleji faaliyetleri bizim alanlar ve alan ayırıcı özelliği, tüm temelini ise hands-on öğrenme ve grup proje çalışmaları bizim kullanımı iyi, mezunlarımızın işverenler tarafından kabul edilmektedir.

Sizi Way Forward bize katılmaya davet ediyoruz!

Vizyonumuz

Başarılı yüksek lisans programları, araştırma görünürlüğü ve otantik bir Lerner açısı için bilinen önemli bir işletme okulu olmak. Bizim lisans ve lisansüstü öğrencilerine yönelik deneyimini zenginleştirmek için kanıta dayalı analitik yöntemleri deneyim odaklı öğrenme sunan ve vurgulamak programlarda bir lider olarak dünya çapında bilinen. Üretken akademisyenler ve etkili iş izleyiciler, ekonomistler ve politika yapıcılar dikkatini komutu düşünce liderleri olmak. Yenilikçi teklifleri geliştirmek ve lisansüstü işletme eğitiminde değişen trendlere adapte kalabilmek için kurslar ve teslimat esnekliği.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Programlar
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree:

İletişim

University of Delaware Alfred Lerner College of Business and Economics

Adres Alfred Lerner College of Business & Economics 303 Alfred Lerner Hall
19716 Newark, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi http://www.lerner.udel.edu/
Telefon +1 (302) 831-2792