Resmi açıklamayı okuyun

A Amerikan Film Enstitüsü Amerika'nın söz, hareket resmin mirasını korumak için sanatçılar ve işlerini onur ve öykü anlatanlar nesil yetiştirmektir. kar amacı gütmeyen bir eğitim sanat örgütü olarak, AFI film ve televizyon liderlik sağlar ve geçmişi, bugünü ve hareketli görüntü sanatları geleceğini meşgul girişimlere adamıştır. AFI Arşivi ve Özellik Filmleri AFI Kataloğu korumak gelecek nesiller için Amerika'nın filmi mirası mirası, Hareketli görüntünün tarihinin genelinde nadir görüntüleri içeren ve Amerikan filmin ilk 100 yıllık bir yetkili kaydını derleme.

AFI dahil olmak üzere yıllık programlara ve özel etkinlikler, çeşitli ev sahipliği yaparak film ve televizyon sanatçıları ve işlerini onur AFI Yaşam Boyu Başarı Ödülü ve AFI ÖDÜLLERİ. AFI Yaşam Boyu Başarı Ödülü filmde bir kariyer için en yüksek onur kaldı ve büyük bir güç ve film sanatını gösteriyor etti. AFI ÖDÜLLERİ, Enstitü'nün 21. yüzyıl film ve televizyon almanak, olmayan bir rekabet ortamında en seçkin filmleri ve yılın televizyon programları ve bunların arkasındaki yaratıcı ekipleri kutluyor. AFI film yapımcıları ve yıl boyunca sinema sergiler ile hem filmi meraklılarını alkışlıyor; AFI BelgeUluslararası belgesel beş gün sunuyor ve gösterimleri ve kitlelere, sinemacıları ve Washington DC'de politika liderleri bağlamak olaylar adanmış ABD'de sadece festival; AFI Gümüş Tiyatro ve Kültür Merkezi Washington DC bölgesinde yıl boyunca programlama sunar; AFI FEST Audi tarafından sunulan, yılın en iyi festival filmlerini ve usta sinemacıların için bir fırsat ve gelişmekte olan sanatçılar için Enstitü'nün vitrin kitlelerle bir araya gelmek için Hollywood'un göbeğinde. AFI FEST halka ücretsiz olarak boy tek festivalidir. AFI'Nin önemli 100 YIL ... 100 FİLMLERİ listeleri tüm dünyada film severler milyonlarca klasik Amerikan filmleri reintroduce.

AFI de öykü anlatanlar nesil yetiştirmektedir AFI KonservatuarıSürekli dünyanın en iyi film okullarından biri olarak kabul edilmiş olan. Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick ve dahil olmak üzere birçok Konservatuvar işbirlikçi, hands-hikaye bir vurgu ile üretim ortamında beğeni toplayan iftihar mezunlar, çok daha fazlası. Üretim Tasarım ve Senaryo Üreten, Düzenleme Yönetmenlik, Yönetmeni: AFI Konservatuarı altı disiplinde Güzel Sanatlar derecesi iki yıllık Master sunuyor.

Başkan ve CEO'su Bob Gazzale ile birlikte Bob Daly başkanlığında Sir Howard Stringer, ve Yönetim Kurulu, başkanlık Mütevelli prestijli Kurulu, eğlence, iş kilit isimlerinden ve kılavuz akademik toplulukların oluşur AFI. kar amacı gütmeyen bir eğitim organizasyonu olarak, onun programları ve girişimleri için fon sağlamak için sizin gibi görüntü sanatları meraklıları hareket cömert mali destek dayanır. olun AFI üye bugün koruyarak yanı sıra Amerikan film tarihinin yapımında da rol oynar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

American Film Institute

Düzenleme programı hikaye birincil odak post-prodüksiyon, estetik, teknik ve işbirlikçi yönlerini etrafında tasarlanmıştır. Fellows diğer ekip üyeleri ile işbirliği yapar ... [+]

Düzenleme programı hikaye birincil odak post-prodüksiyon, estetik, teknik ve işbirlikçi yönlerini etrafında tasarlanmıştır. Fellows diğer ekip üyeleri ile işbirliği yaparken editörler, asistan editör ve post-prodüksiyon üreticileri olmak için becerilerini geliştirmek.

Sony Dijital Sanat Merkezi Avid tabanlı state-of-the-art post-prodüksiyon tesisidir.

onlar oluşturmak ve Pro Tools ses iş istasyonları ile ses karıştırmak olarak - öğretim sadece resim ve düzenleme görsel efektler değil, aynı zamanda ses tasarımı estetik dahil olmak üzere - altı anlatı dijital projeler üzerinde ilk yıl editörleri iş.

İkinci yıl düzenleme Fellows, tam bir post-prodüksiyon sürecinde onları alarak bir stüdyo ya da bağımsız üretim kopyalayan ve dış satıcıları ile profesyonel ilişkiler geliştirerek, iki film ya da yüksek çözünürlüklü dijital projelerde işbirliği.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American Film Institute

Üreten, yaratıcı ve fiziksel üretimin tüm yönleriyle derinlemesine bilgi gelişmekte Fellows yaratıcı düşünme ve güven ve otorite ile yol bir yetenek ile mezun. ... [+]

Üreten, yaratıcı ve fiziksel üretimin tüm yönleriyle derinlemesine bilgi gelişmekte Fellows yaratıcı düşünme ve güven ve otorite ile yol bir yetenek ile mezun.

Birinci yıl Fellows diğer disiplinlerden Fellows ile işbirliği içinde üç anlatı projeler üretmek. Onlar kendi bireysel projeleri tartışıldı ve geliştirilen sırasında yaratıcı ve üretim toplantıları, hem de kendi ekipleri ile katılırlar. Üreten Fellows ayrıca film yapım sürecinde yapımcının rolü ve sorumlulukları hakkında bilgi haftalık atölye ve seminerlere katılırlar.

İkinci yıl, diğer disiplinlerde Fellows ile üreticilerin ekibi kısa bir anlatı tez üretimini oluşturun. Ek olarak, bireysel tez portföyünün ayrılmaz bir parçası olarak bir uzun metrajlı filmi veya televizyon projesi geliştirmek için gereklidir. Üreten Fellows aynı zamanda yaratıcı girişimci üreten her yönüyle ilgili atölye çalışmaları ve seminerler bir dizi meşgul.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American Film Institute

mimarlık, iç mimarlık, doğal tasarım, tiyatro, sanat ve diğer ilgili alanlarda sanatçılar çeken, Yapım Tasarımı müfredat görsel ve fiziksel olarak hikaye sürecinin önemli ... [+]

mimarlık, iç mimarlık, doğal tasarım, tiyatro, sanat ve diğer ilgili alanlarda sanatçılar çeken, Yapım Tasarımı müfredat görsel ve fiziksel olarak hikaye sürecinin önemli bir bileşeni haline bir ortam geliştirme yaratıcı süreç üzerinde duruluyor. Üretim Tasarımcılar ekranda inandırıcı ve gerçekçi bir dünya yaratmak amacıyla hikayenin keskin bir anlayışa sahip olması gerekir.

kısıtlı bütçelere bağlı kalarak Birinci yıl Fellows, bir platoda veya yere gerçeğe tasarımlar dönüştürmek için öğrenme, en az üç üretilen anlatı projeleri üzerinde işbirliği. Fellows fikirlerini ifade etme geleneksel tasarım yöntemleri ile ilgili ilk yıl odaklanarak, sınıflar, atölye çalışmaları ve pratik set inşası yoluyla tasarım becerilerini geliştirmek. Dijital tasarım araçları ve teknikleri müfredat ayrılmaz ve ikinci yılın odak noktası vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku