Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitede Andrew Jackson, bu bir gün olduğu hakkında yapılmış tüm ne bu. 1994 Ne zaman Robert Üniversite başladı Norris, o ekonomik olarak erişilebilir ve olan bir eğitim programı vardı oluşturma rüya. gün içinde erken Robert sloganı idi gurur - "Biz kapılarına için eğitim teslim kalite." İlk günden bu yana, odak noktamız ve öğrencilerimiz üzerinde olmuştur onlarla büyüdüm. 1994 yılında internet ve hala emekleme döneminde olduğu uzaktan eğitim kağıt üzerinden yüz yıl olmuştu şekilde teslim edildi. Bugün, teknoloji uzaktan eğitim cep almıştır. Kurslarımızın ve esnek zaman ve her yerde alınabilir. Öğrencilerimizin kendi yaşam sığar ne zaman aldıkları dersler tamamlamak için özgürlük var. her zaman ve her yerde bizim öğretmektir - onlara yardımcı olmak için, bizim fakülte aynı özgürlüğüne sahipsiniz. 2008 yılında bizim ve 15 yılı kutlamak bizim akredite bir kuruluş olarak 10. Biz üç adında kolej ve on bir lisans programlarının bir okula Robert rüya olmaktan gittim. Andrew Jackson Üniversitesi'nde eğitim tamamen hareketli. Gerçekten ve her yerde alınabilir öğrencilerimiz gitmek istedikleri yere gitmek ne gerek, olsun! Misyon Andrew Jackson Üniversitenin misyonu kariyer gelişimi ve daha doyurucu bir yaşam deneyimi aramaya çalışan yetişkinler için makul bir maliyetle en yüksek kalitede uygun eğitim vermektir. Bu misyon sadece genel nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak değil, aynı zamanda genel akademik olarak yeterince belirli meslek öğrenme gereksinimlerine yönelik Üniversitesi bünyesinde Kolejleri gelişimi tarafından desteklenmektedir.  

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Andrew Jackson University

Master of Public Administration, planlama liderliği veya federal, eyalet ya da yerel yönetimdeki yönetsel kariyerlerin yanı sıra mesleki deneyimlerini arttırmak isteyen m ... [+]

Andrew Jackson Üniversitesinde sunulan lisansüstü programlar, şu anda orta ve üst düzey yöneticilik yapmak veya tutmak isteyen üniversite mezunları için tasarlanmıştır. Onlar, seçtikleri alanlarda daha derin ve kapsamlı bir profesyonel hazırlık ile akademik olmayan kariyerlerini ilerletmek ve zenginleştirmek isteyen insanlardır.

Andrew Jackson Üniversitesinde sunulan yüksek lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan hakkında kapsamlı bir bilgi verir ve verimli basılma yöntemleri konusunda ustalık kazandırır. Üniversite misyon ve amacına ulaşılmasına yardımcı olmak için, lisans programları aşağıdaki kriterlere odaklanır:

Her lisans programı ilk önce öğrencilere etkili öğrenmeyi ve bilgiyi nasıl entegre ettiklerini öğretir; böylece çalışmalarına daha verimli başlayabilirler. Bu süreç, öz disiplin, öz değerlendirme ve kendine güvenin geliştirilmesine yardımcı olur. Her lisans programı, öğrencileri yönlendiren, öğreten ve motive edecek bir fakülte öğretim ekibi tarafından idare edilir. Artan güven ve kendine güvenen öğrencilerin daha fazla anlamadığı bu normal etkileşim sayesinde pekiştirilir. Her lisans programı, mevcut bilgi ve uygulamaları yansıtan sağlam ve uygun bir müfredat üzerine kurulmuştur ve öğrencilerin başarılı kariyer gelişimi için gerekli gelişmiş becerileri geliştirmelerini gerektirir. Her lisans programı mevcut metinler ve üst düzey okumalar yoluyla bursu geliştirir. Öğrenciler merkezi kavramları öğrenme ve ardından bu prensipleri ilginç projeler, kağıtlar, vaka analizi ve pratik uygulamalara yönelik uygulama egzersizleri yoluyla analiz etme ve uygulama fırsatı bulacaklardır. Bu gerçek dünya uygulamaları, öğrencileri aile, istihdam ve toplum ortamlarında başkalarını desteklemek için öğrendiklerini uygulamaya teşvik eder. Her lisans programı öğrencilere araştırma, ölçme ve akıl yürütme konularında bilgi verir. Tez araştırması gerekmemekle birlikte, öğrenciler sorun pozlandırma ve problem çözme tekniklerine hakim olacaklar ve bu süreçleri çeşitli yazılı makaleler ve... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Birmingham
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku