Resmi açıklamayı okuyun

Anna Maria College Saint Anne Sisters tarafından 1946 yılında kurulan bir özel karma eğitim kurumudur. 1500 öğrencinin bir yıllık kayıt ile Üniversite değerlere dayalı, hizmet odaklı liberal sanat eğitimi veren övünür. AMC bir lisans binbaşı çeşitli yanı sıra çok sayıda yüksek lisans ve sertifika programları, toprak üzerinde ve çevrimiçi hem sunmak için büyüdü. Mütevazı sınıf ve kampüs büyüklüğü optimum öğrenci katılımı için izin verirken, küçük öğrenci-öğretim üyesi oranı yüksek kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sağlar. Kolej erkekler ve kadınlar için 13 Bölüm III NCAA atletik programları sunmaktadır. AMC kampüs elverişli Paxton 192 dönümlük MA, sadece birkaç dakika uzaklıkta Worcester mesafede yer almaktadır.

Anna Maria College öğrencileri Koleji Katolik kimliğine ve değerlerine uyumlu bir profesyonel odaklı, liberal sanat eğitimi alırlar.

AMC kendi kariyer odaklı liberal sanat eğitimi, erişilebilir ve duyarlı öğretim üyeleri, küçük sınıflar ve Lig III atletizm olmak üzere müfredata çeşitli aktiviteler ile kendisini ayıran. Popüler binbaşı ceza adaleti, yangın bilimi, müzik terapisi, hemşirelik, sosyal hizmet ve spor yönetimini içerir.

AMC bir Onur Programı, yanı sıra çok sayıda ve benzersiz yurtdışında çalışma olanakları sunmaktadır. Anna Maria Koleji aynı zamanda Orta Massachusetts, öğrenciler hiçbir ek ücret ödemeden kaydını geçmeye izin veren 12 yüksekokul bir grup Yükseköğretim Konsorsiyumu üyesidir.

Misyon ve Değerler Anna Maria College, yüksek öğrenim Katolik kurumu, onun hemen topluluk, Massachusetts, ulus ve eğitim, öğrenme korunması sağlanması yoluyla dünya Commonwealth ve araştırma sponsorluk hizmet yükümlülüğünü kabul eder.

yükseköğretimin Roma Katolik geleneği köklü, Anna Maria Koleji muhafaza ve Yahudi-Hıristiyan geleneğinin değerleri ile uyumlu ve foundresses ideallerine, Saint Anne Sisters doğrultusunda çalıştırılır. Toplam insanın gelişimini yansıtan bu idealler, aynı zamanda pratik becerileri için kaliteli eğitim, eğitim yenilik ve saygı artan erişimi mevcuttur.

Özellikle, Anna Maria Koleji öğrencilerine entelektüel katılımı, kariyer hazırlığı, sosyal farkındalık, adalet ve barış, dini ve ahlaki duyarlılığı özveri ve dengesi içinde bu sürdürme kapasitesine sahip bir yaşam tarzı içinde teşvik o olma misyonunu görür.

Buna ek olarak, Kolej kendisi için ve başkalarına saygı duygusunun gelişmesini yanı sıra topluma ve dünyaya karşı sorumluluk duygusu besleyen kararlıdır.

Bu misyonu gerçekleştirmek için, Koleji lisans öğrencisi bir liberal sanat eğitimi ve güçlü bir kariyer hazırlığı entegre bir program sunuyor. Onun yüksek lisans öğrencileri için, Kolej kişisel gelişim ve mesleki başarı yüksek standartlarda teşvik eğitim yanı sıra sorumluluk olgun duygusu sunar.

Yüksek öğrenim kurumu olarak rolünü yerine getirirken, Anna Maria Koleji eğitim politikalarına, kabul politikaları, burs, kredi programları ve diğer Koleji uygulanan programların yönetiminde herhangi yasal olarak korunan kategori bazında ayrımcılık yapmaz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Anna Maria College

Anna Maria Koleji ceza adaleti profesyonelleri bilgi ve bizim farklı toplumun bir takdir talep zorlukları artan yüz farkındadır. Yıllar geçtikçe Anna Maria Koleji ceza ad ... [+]

Anna Maria Koleji ceza adaleti profesyonelleri bilgi ve bizim farklı toplumun bir takdir talep zorlukları artan yüz farkındadır. Yıllar geçtikçe Anna Maria Koleji ceza adaleti programları katkıda bulunmak ve bu alanda en yüksek akademik standartları bazı içinde yaşayan, ulusal sahne ile değişti. ceza adaleti alanında büyüdü ve gelişti, bu nedenle akademik değişim ve mükemmellik için bir model olarak durmaya devam eden programlar var. İşbirlikleri ve ortaklıklar programları geleneksel sınıf duvarlarının ötesinde eğitim ve liderlik sağladı. barış ve adalet fikri katılımı, kariyer hazırlığı, sosyal farkındalık ve özveri Vurgu bizim programlarının taşlarıdır. fakülte sınıfta eğitim başarıları ve mesleki deneyimleri geniş bir yelpazede getiriyor. Öğretim üyeleri ve öğrenciler akademisyen ve öğrencilerin bir topluluk sürekli değişen bir alanda bilgi edinme ve araştırma ve analitik düşünce yoluyla bu bilginin sınırlarını keşfetmek için bir araya geliyor. Anna Maria Koleji eğitimli cezai adalet uzmanları profesyonellik ve mükemmellik için bir taahhüt var ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
September 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anna Maria College

Bu program ruh sağlığı kurumları çeşitli işlev hazırlamaktır amaçlanan kurslar çeşitli bir dizi sunuyor. Bu kimin kariyer odak okul ortamında eğitim danışmanlık olan bire ... [+]

Bu program ruh sağlığı kurumları çeşitli işlev hazırlamaktır amaçlanan kurslar çeşitli bir dizi sunuyor. Bu kimin kariyer odak okul ortamında eğitim danışmanlık olan bireyler için tasarlanmıştır, ne de lisans için bu program kurşun yapar değildir. üç (3) dönem saat her on iki ders derecesi için gereklidir. Bu dokuz (9) İhtiyaç duyulan alanlarda dersler içermektedir, üç (3) eğitim veya psikoloji birinden seçmeli dersler. Bir gereklilik aday o bölgede eşdeğer ders çalışmalarını tamamladı olması durumunda feragat edilecektir. Bir yazılı kapsamlı bir inceleme programının tamamlanmasından gereklidir.

Lisans Yükümlülükleri

12-ders (36 kredi) gereklidir 3-kredi staj, 12-ders dizisinin bir parçasıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
September 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anna Maria College

Endüstri / Örgüt Psikolojisi (I / O Psikoloji) ABD Çalışma Bakanlığı tarafından bildirilen en hızlı büyüyen kariyer alandır. 2012 ve 2022 yılları arasında, bu alandaki iş ... [+]

Endüstri / Örgüt Psikolojisi (I / O Psikoloji) ABD Çalışma Bakanlığı tarafından bildirilen en hızlı büyüyen kariyer alandır. 2012 ve 2022 yılları arasında, bu alandaki işler% 53 oranında büyümesi bekleniyor. 2012 yılında yüksek lisans düzeyinde danışmanı başlangıç ​​maaşı 65.000 $ idi. ortalama yıllık maaş 80.000 $ idi.

Çalışma psikolojisi nedir?

Endüstriyel-örgütsel (GÇ) psikoloji işyeri bilimsel çalışmadır. Titizlik ve psikoloji yöntemleri yetenek yönetimi, koçluk, değerlendirilmesi, seçimi, eğitim, organizasyonel gelişim, performans ve iş-yaşam dengesi de dahil olmak üzere, iş kritik ilgilendiren konularda uygulanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
September 2019
Tam zamanlı
18 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anna Maria College

1946 yılında kurulan Anna Maria College konsantrasyon açılış programlarının biri, Eğitim programı oldu. Anna Maria Koleji 1982 yılından bu yana İlköğretim ve Ortaöğretim ... [+]

1946 yılında kurulan Anna Maria College konsantrasyon açılış programlarının biri, Eğitim programı oldu. Anna Maria Koleji 1982 yılından bu yana İlköğretim ve Ortaöğretim Bölümü (DESE) tarafından onaylanan eğitimci hazırlık programları teklif etti. Bu programlar adalet ve barış, dini ve ahlaki duyarlılığı entelektüel katılımı, kariyer hazırlama, toplumsal bilincin, özveri teşvik Koleji misyon ve denge olan bu sürdürme yeteneğine sahip bir yaşam tarzı ile tutmak. eğitim programları, kendisi için ve başkalarına saygı duygusu, topluma ve dünyaya karşı sorumluluk duygusunun gelişmesini besleyen kararlıyız.

Eğitimde İş Ortakları

yakın işbirliği içinde Anna Maria Koleji öğretim üyeleri ve ortak okul fakülte çalışır. Öğrencilerimiz deneyim, uzmanlık yarar, hem kentsel ve banliyö okullarda örnek denetlemek uygulamacıların rehberlik. Eğitimde Partners listesi için, cholmes@annamaria.edu~~dobj e-posta gönderin... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
September 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku