Apollos University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Apollos Üniversitesi katılmak ya da geleneksel bir üniversiteye göze mümkün olmayabilir nitelikli öğrencilere yüksek öğrenim sağlamak misyonu ile kurulmuştur. Üniversite aslen kar amacı gütmeyen bir üniversite olarak Ağustos 2004 yılında kurulmuştur. Daha sonra kar amacı gütmeyen kurumlar kapatıldı ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur 2005 Mayıs ayında kurulmuştur. Yeni Üniversitesi (DBA) Apollos Üniversitesi bir “olarak yapıyor iş” ile Kaliforniya Apollos Üniversitesi seçildi. Bugün, Apollos Apollos Üniversitesi, Inc. adı altında Montana bulunur

Apollos çevrimiçi teknolojiler ve ortamlar aracılığıyla nitelikli öğrencilere yüksek öğrenim sağlama orijinal misyonuna sadık kalmıştır. Günümüzde üniversite ABD ve Kanada'da, yanı sıra Afrika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu boyunca öğrenci bulunmaktadır. Apollos geleneksel, tuğla ve harç üniversiteye kayıt için işlerini terk etmek mümkün olmaz dünyadan çalışan profesyoneller hizmet vermektedir ..

Apollos Üniversitesi Temmuz 2005 yılında Özel Postsecondary & Meslek Eğitimi (BPPVE) için Kaliforniya'nın Bürosu Devletten onayını almış ve daha sonra Eylül 2005 yılında ilk öğrenci kaydoldu. Daha sonra, karar Great Falls, Montana üniversite taşımak için yapılmış ve Great Falls, Montana kampüs açmak için 2016 8 Temmuz Mütevelli Montana Kurulundan onay alındı. Huntington Beach ofis, CA 30 Sep 2016 tarihinde kapatıldı ve Montana ofis 2016 operasyonel 1 Ekim oldu. DEAC akreditasyon yerini koruması ve VA onay Montana etkili 1 Ekim 2016 için güncellendi. Apollos 7 Aralık 2016 tarihinde SARA (Devlet Yetkilendirme ve Karşılılık Anlaşmaları) bir üyesi olarak kabul edildi. Bugün, Apollos 50 eyalet ve Columbia bölgesinde öğrencilere onaylanmıştır.

Son birkaç yılda, Üniversite başarıyla büyüdü ve öğrenci merkezli bir üniversite olarak kendini kanıtlamıştır. İlk mezuniyet Temmuz 2007'de düzenlenen ve mezunları hepsi, istisnasız, onların Apollos Üniversitesi lisans programlarından alınan bilgi ve cesaret dayalı onların profesyonel yaşamlarında önemli iyileştirmeler yaptık.

onun kalitesi için çaba devam yılında; Yönetim Kurulu 3. parti akreditasyon sürdürmeye Yürütme Kurulu'nu yetkili. Apollos 2010 yılında akreditasyon için başvuran ve Ocak 2012'de akreditasyon durumunu almıştır. Üniversite geç Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) akredite üyesidir. DEAC ulusal olarak tanınan akreditasyon kurumu gibi ABD Eğitim Bakanlığı tarafından listelenir.

Apollos University Birleşik Devletleri askeri ve ailelerinin üyelerini hizmet etmek de gurur duyar. (Biz dünyanın her yerinden insanlara esnek, akredite çevrimiçi programları sunan) Apollos Üniversitesi Gazi İşleri Bakanlığı tarafından sunulan çeşitli harç yardım programları için onaylanmıştır.

Aşağıdaki Apollos kursları kayıt altına programlardan biri kullanılarak için onaylanmıştır:

 • Doktor İşletme (DBA)
 • İşletme Uygulamalı Bilimler Önlisans (AAS)
 • İşletme Lisans ve (BSBA),
 • Bilgi Teknolojisi Lisans (BSIT),
 • Çeşitli İş Meslek Sertifika Programları
 • İşletme Yüksek Lisans (MBA)
 • Örgütsel Yönetimi Bilim (MSOM) Master

Bu kurslarda Kayıt MyCAA programı kapsamında gazileri yanı sıra eşleri için kullanılabilir.

Görev beyanı

Apollos Üniversitesi kariyer ilerleme fırsatlarını artırmak ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için uygun bir öğrenim hızında en kaliteli eğitimi veren ilkesine adanmış bir yüksek öğrenim akademik kurumudur. Programlarımız bilgi aktarımı, bilginin uygulamaya, eleştirel düşünme ve araştırma becerileri temeli üzerine inşa edilir. Apollos' programları öğrencilerimize bireyselleştirilmiş hizmet sunarken küresel öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir online, uzaktan eğitim metodolojisi ile dünya çapında sunulmaktadır.

Öğrenci sınıfları için her dönem kaydeder ve bu sınıfların en geç sınıflar başlaması planlanan önce ilk günden ilişkili onların ders ödemesi için sorumludur.

 • Lisans Eğitim $ 145.00 / Kredi başına
 • Ustalar Eğitim $ 184.00 / Kredi başına
 • Doktora Eğitim $ 217.00 / Kredi başına

Tüm lisans programları 3 kredi her biri ve tabii başına toplam eğitim maliyeti $ 435 olduğunu. master seviyesinde dersler biri dışında hepsi 3 kredi her biri ve tabii başına toplam eğitim maliyeti $ 552 olduğunu. Çoğu doktora düzeyinde dersler 3 kredi adet ve 3 kredi ders başına toplam ders $ 651 olduğunu. Ancak, orada dört 1 ½ kredi doktora atölye dersler ve bu derslerin her biri için maliyeti $ 325,50 olduğunu.

 • Tahmini Toplam Bağlı Program Maliyeti $ 8.775 ABD (25 $ kütüphane ücreti, $ 8,700 öğrenim (60 kredi) ve 50 $ mezuniyet ücreti) 'dir.
 • Tahmini Toplam Lisans Programı Maliyeti $ 17.475 ABD (25 $ kütüphane ücreti, $ 17,400 ders (120 kredi) ve 50 $ mezuniyet ücreti) 'dir.
 • Tahmini Toplam Master Programı Maliyet $ 6883 ABD (25 $ kütüphane ücreti, $ 6808 eğitim (37 kredi) ve 50 $ mezuniyet ücreti) 'dir.
 • Tahmini Toplam Doktora Programı Maliyeti $ 13.387 ABD (100 $ Kütüphane ücreti, $ 13.237 Öğrenim (61 kredi), & $ 50 Bitirme ücreti) 'dir.

Ders Kitabı Grant

E-kitap Ders kitapları için öğrenciye verilmektedir çoğu Apollos Üniversitesi Ders Kitabı Hibe yoluyla ücretsiz kurslar. Ders Kitabı Hibe e-kitap ders kitabı maliyetini kapsar.

harç

Aşağıdaki ücretler ve ücrete öğrencilerin belirli lisans programlarının temel öğrenim maliyet ötesinde tabi olabilir maliyetlerdir. hizmet verildiğinde Ücretler ücrete tabidir.

 • Uluslararası Transkript Değerlendirilmesi $ 250.00 One Time Apollos Kütüphane ücreti $ 25.00 One Time Apollos Kütüphane Ücreti (Doktora) $ 100.00 Kayıt Ücreti (Eğitim Ücreti% 20) $ 200.00 maksimum (Kataloğu'nda Kayıt Ücreti bakınız) Mücadelesi Sınav $ 250.00 Geç Kayıt Cezası $ 25.00 Mezuniyet Ücret $ 50.00 Ek Transkript ücreti 10,00 $ (gelen veya giden) Banka Tel ücreti $ 25.00 Program Ücreti Değişim $ 50.00 Ders Uzatma Ücreti (2 Hafta) $ 50.00 devamsızlık Ücretinin bırak $ 50.00 İade Kontrol ücret $ 25.00 * iade edilmez ücretleri gösterir
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Görmek Online DBA » Görmek Online MBA » Görmek Online BScs » Görmek Online MSc » Görmek Online Yüksek Lisans » Görmek Uygulamalı Bilimler Önlisans »

Videolar

A welcome message

Why Apollos?