Resmi açıklamayı okuyun

evAquinas CollegeKatolik ve Dominik geleneği köklü bir kapsayıcı eğitim topluluk, küresel bir bakış açısı ile bir liberal sanat eğitimi vermektedir mesleğe hazırlama başkalarına liderlik ve hizmet odaklı vurgular ve gerçeğin peşinde ve ortak adanmış yaşam boyu öğrenme için bir taahhüt teşvik iyi.

Burayı tıklayarak kampüste sanal bir tur atın

Vizyonumuz

Aquinas College sürdürülebilir ve adil bir küresel topluluk gelişmekte olan liderlik ve hizmet kariyer için bireylerin hazırlar istisnai Katolik liberal arts üniversiteye olarak kabul edilmektedir.

Liberal Sanatlar

Liberal Sanatlar eğitimi hayatın bütün boyutlarında gelişmek öğrencileri geliştirmek için tasarlanmış kapsamlı eğitimdir. Öğrenciler belirli disiplinlerde kariyer hazırlık alırken Aquinas at, gol için her şeyi uygun olmaktır. Bir hayat, sadece 9-5 iş günü herkes için en iyi olan bütün kişi için eğitim, ancak sürekli değişen bir dünya için hazırlıyor.

Benim için ne yapabilir?

 • Bir liberal sanat eğitimi özgürlüğü manevi serbestliğini de kapsar ve yaşam onlar için Tanrı'nın amacını gerçekleştirmek için öğrencilerin düşünme ve yaşam yollarını teşvik etmektedir.
 • tüm kişi odaklanarak, öğrenciler iyi bir arkadaş, kilise üyesi, eş, ya da topluma olumlu katkıda bulunan olmanın örneğin, kendi boş zamanlarında önemli rolleri doldurmaları için nasıl bir anlayış kazanmak.
 • geniş, temel eğitim edinme, öğrenciler yaşam boyu kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede için hazırlanmıştır.
 • daha küçük boyutta ve daha büyük üniversiteler daha küçük öğrenci / öğretim üyesi oranı ile, daha kişiselleştirilmiş ilgiyi staj ve iş havale edilmesi daha muhtemel ve derin ilişkiler geliştirmek için öğreneceksiniz.
sonuç

Aquinas de gurur duyulacak pek çok şey vardır. ulusal olarak tanınan ve güçlü akademik programlar, atletizm, sürdürülebilirlik ve hizmet çabalarında başarı için ödül ve öğrencilerimizin her sonuçlarının üstünde.

ulusal Ödülleri

 • Bizim belirgin Katolik ve Dominik kökleri kutlayan, Aquinas Top 50 Katolik Koleji verildi (2015 Sıralaması En İyi Katolik Üniversiteler).
 • Aquinas ayrıca 3. En İyi Değer Orta Batılı Okulu (2017 US News & World Report) seçildi.
 • 41. En İyi Ortabatı Bölgesel Üniversitesi (2016 CollegeChoice.net 2016 Sıralaması).

Öğrenci başarısı

Öğrencilerimizin ilgi alanlarını keşfetmelerine için fırsat çok sayıda bulunmaktadır. Uzakta okuyan lisans araştırma yapmak ya da bir staj takip yoluyla olsun, herkes için bir şey var.

 • Aquinas bizim 2014 mezunlarının% 90'ı istihdam ya da mezuniyet altı ay içinde enstitüler ya vardı son derece yüksek bir yerleştirme oranına sahiptir.
 • Böyle Amway, Disney, Steelcase, Spektrum Sağlık, Grand Rapids Sanat Müzesi, Van Andel Araştırma Enstitüsü ve Detroit Tigers ve daha birçok gibi Staj ortakları!
 • Aquinas 2014 EBM Sınav geçiş oranına göre ülkedeki tüm muhasebe programlarının en üst yüzde 3'ü sırada yer alıyor.
 • Biz tıp fakültesine içine yaklaşık% 70 kabul oranı ve İnsan Tıp Erken Güvence Programı MSÜ Koleji ile ortaklığı ile gelişirler.
 • Hemşirelik ve Kimya mezunlarının% 100 mezuniyet 6 ay içinde istihdam edilmektedir.
 • Eğitim öğrencileri% 92,4 oranında Öğretmen Sertifikasyon için Michigan Testi geçmek.
 • Mezunlarımız Fiziksel Yardımcısı, Fizik Tedavi ve Diş programlarına% 90 kabul oranı var.
öğrencilerin
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Aquinas College

Akıl sağlığı profesyonellerine artan talebi karşılamak için Aquinas College Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı lisans programı Aquinas College Lisans Programı kurulmuştur. Ç ... [+]

Neden Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığını Çalışmalı?

Akıl sağlığı profesyonellerine artan talebi karşılamak için Aquinas College Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı lisans programı Aquinas College Lisans Programı kurulmuştur. Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, Lisanslı Profesyonel Danışmanlar için yeni iş sayısının 2025 yılına kadar mevcut sayılara göre% 39 oranında artacağı tahmin edilmektedir.

“Kaliteli bir danışmanlık vakfı oluşturabilmem ama aynı zamanda farklı ancak benzer hedefler arayan bireylerle zaman geçirmem çok şaşırtıcı. Bu öğrencilerin ve profesörlerin küçük bir aile gibi olduklarını söylemekten mutluluk duyuyorum. Bunlar Aquinas'ı sevmemin birçok nedeninden ikisi. ”... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Aquinas College

Aquinas'ın Master of Management (MM) programı işletme hakkında daha geniş bir görüş sunuyor. Lisansüstü öğrencilerimiz stratejik düşünmeyi, örgüt kültürünü anlamayı ve bi ... [+]

Neden Eğitim Yönetimi?

Aquinas'ın Master of Management (MM) programı işletme hakkında daha geniş bir görüş sunuyor. Lisansüstü öğrencilerimiz stratejik düşünmeyi, örgüt kültürünü anlamayı ve bir işi yürüten insanları etkin bir şekilde motive etmeyi öğrenirler.

Küçük sınıflarımız ve esnek programlarımız, kendi hızınızda öğrenmenize olanak sağlar. Hızlı bir şekilde, programı tam zamanlı öğrenciler için 18 ay, konsantrasyonlar için 24 ay kadar kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Veya, yedi yıl kadar sürebilir. Tamamen size kalmış. Bu sadece AQ avantajının bir parçası.

Müşteri hizmetleri odağı ve program direktörüne, profesörlere ve personele 12 aylık genişletilmiş erişilebilirlik, tüm takvim yılı boyunca teşvik edici ve ödüllendirici bir akademik deneyim sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 84 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined