Aquinas Institute Of Theology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Katolik inancı ve Dominik misyonu tarafından yönlendirilen Aquinas Institute Of Theology , erkekleri ve kadınları öğretme, bakma ve liderlik etme konusunda eğitiyor. Aquinas Enstitüsünde eğitiminiz sınıflarımızın çok ötesine uzanır. Misyonumuz, bir akademisyenler topluluğu ve bir sohbet yeri yaratmaktır. Sadece bir ilahiyat okulu değil, burada Aquinas Enstitüsünde gelişen güvenilir, çeşitli inanç topluluğu ve akademik bir köy bulacaksınız.

Aquinas Institute Of Theology , stratejik olarak teşvik edici akademik çalışma, sağlam pastoral hazırlık ve pratik alan eğitimini bakanlıktaki mentorlarla ve meslekten olmayan öğrenciler için manevi formasyonu birleştiren çeşitli programlar sunmaktadır. Sonuç olarak, mezunlarımız, Kilise'nin etkisiz liderliğine hizmet etmek için mükemmel kimlik bilgileriyle iyi hazırlanmışlardır.

Aquinas Institute'daki lisansüstü sertifika programları, öğrencilere çalışmalarını tamamlama veya onlara belirli bir odaklanma fırsatı sunar. Öğrenciler, Kilise'deki hedefli bakanlıklar için ihtiyaç duydukları uzmanlığı, yoğunlaştırılmış kurslar ve hızlandırılmış bir format aracılığıyla edinirler.

Aquinas Enstitüsü'nde, kasıtlı olarak, bugün Kilisemizdeki mevcut liderlik gerçekliğini yansıtan bir akademik ortam ve inanç topluluğu yaratıyoruz. Meslekten olmayan öğrencilerimiz, Dominikli rahiplerle birlikte dini yemin ettikleri belirli bir formasyonda çalışabilirler. Dominikli öğrenci kardeşlerimiz, farklı geçmişlerden ve farklı yaşam alanlarından gelen diğerleriyle birlikte çalışabilirler. Vizyonumuz, öğrencilerin birbirlerinden benzersiz şekillerde öğrenmelerine, meslekten olmayan öğrencilerimize ve Dominikli kardeşlerimize, yardımcı liderler olarak Kilisemizin misyonunu nasıl yerine getireceklerini öğretmelerine olanak tanır.

Konumlar

Aziz Louis

Address
South Spring Avenue,23
63108 Aziz Louis, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: