School of Architecture - Syracuse University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1873, yılında kurulan Mimarlık Syracuse Üniversitesi sürekli milletin mimari iyi okullar arasında yer alıyor.

En sık atıf nedenleri bizim kararlı ve çeşitli fakülte, bizim sayı ve çeşitliliği çalışmanın yurtdışında fırsat ve teknik beceri ve küresel giderek daha rekabetçi bir uygulamaya gerekli kültürel bilgiyi sağlamak bizim ulusal akredite, profesyonel lisans programları vardır pazar.

Stüdyo deneyimi, bizim programlarının özünde, bizim alanın geleceğini haber teknolojileri bağlamında tarihi ve teorisi en zorlu yaklaşımlar tarafından desteklenen yaratıcı sürecin yoğun keşif, üzerinde duruluyor. Okul öğrencileri, resmi değerlendirme ve gayri etkileşimleri adanmış fakülte ile geniş bir-bir iletişim sağlanması hangi tasarım eğitimi için son derece yenilikçi bir ortam sağlar.

Küreselleşmenin şekillendirdiği bir dünya için öğrencileri hazırlamak için, Mimarlık Fakültesi tam zamanlı mimarisi öğretim üyeleri tarafından personel Üniversite merkezlerinde yurtdışında Londra ve Floransa sömestr çalışma sunuyor. Öğrenciler ayrıca New York, 2013 yılında açılan bir devlet-sanat tesisi Üniversitesi Fisher Merkezi'nde bir dönem geçirmek için fırsat var. Kısa çalışma yurtdışında programları gibi Tayvan, Türkiye, Japonya, Çin ve Hindistan gibi yerlerde mevcuttur. Uluslararası kabul görmüş profesörler kampüste stüdyolar yol açan ünlü mimar ve tasarımcılar, ve bizim ziyaret eleştirmeni programı sunan bizim ziyaret konferans serisi gösterdiği gibi Okulu da, bizim ana kampüste dünya standartlarında uygulayıcıları ve öğretmek için eğitimciler ve ders getiriyor.

Geçtiğimiz on yıl içinde, mimarlık pratiği çağımızın en belirleyici sorunlardan bazılarının merkezinde, bir kez daha, mimar yerleştirerek, dramatik bir değişime uğramıştır. Mimarlık Fakültesi, yalnızca bu değişime ayak tuttu değil, ama bizim fakülte, personel, öğrenciler, mezunlar ve led ve daha iyi binaların ve şehirlerin tasarımı ile daha iyi bir dünya yaratmak için çaba yol devam ediyor. Biz ziyaret etmek ve bize katılmaya davet ediyoruz.

Michael konuşuyor, Ph.D. Mimarlık Fakültesi Dekanı, Okul

Okul Tarihçesi

ABD'de eski programlardan biri olarak, Syracuse Mimarlık geleceğin mimarlarını yetiştirmek ulusal bir lider olmak için mütevazı başlangıcından büyüdü.

Okul 1873 yılında başlayan, zengin ve seçkin bir geçmişi vardır, Syracuse Üniversitesi kuruldu, üç yıl sonra, mimari George Comfort Fisk, Güzel Sanatlar, yeni Koleji dekanı tarafından Güzel Sanatlar Koleji içinde iki yeni birimlerinden biri olarak oluşturulduğunda New York'taki Metropolitan Müzesi kuruldu kim.

Bölüm başlangıçta mimari derecesi, ülkedeki türünün ilk program bir lisans giden dört yıllık bir program sundu. Dean Fisk boyama bölümü ve Liberal Sanatlar Koleji profesörlerin hizmet askere. O da böyle Horatio Nelson Beyaz, Arşimet Russell, ve Ward Wellington Ward gibi yerel mimarlar yaklaştı ve mimari tasarım öğretmek istedi - ödeme olmadan. ücretsiz eğitim için yerel mimarlar dayanılması kısmen tasarruf için, the1900 yılların da devam, ama aynı zamanda Paris, dünyanın en prömiyeri mimarlık okulu Ecole de Beaux Arts sonra modellenmiştir standart bir uygulama olarak. Güzel Sanatlar Fakültesi kapsamında mimarlık bölümü bu uyumun bu güne kadar dayandı bir tasarım odak kurdu. Mimaride ilk mezunlarını sınıfları 74 öğrenci 1900 ve 1922 yılları arasında derece kazanç ile, küçük. Frances Whipple Bigelow 1898 yılında okuldan mezun olan ilk kadın oldu. Mimari programı büyüdü gibi, yeterli boşluk bulma sabit bir meydan okuma ile karşı karşıya. Onun ilk yıllarında, Güzel Sanatlar Koleji ilk ev Diller Salonu'nda yapıldı. 1919 yılında yeni tasarlanan, skylit Slocum Hall nihayet 1908 yılında Steele Hall sonra, 1883 yılında yeni inşa Crouse Koleji taşındı ve. Slocum Frederick Revels, 1934 yılına kadar 1902 den mimari departmanı başkanlık Güzel Sanatlar Koleji bir 1895 mezunu ve 1897 Sınıf Profesör Earl Hallenback tarafından tasarlanmıştır. Birlikte, Revels ve Hallenbeck Carnegie Kütüphanesi, Archbold Stadyumu ve Bowne ve Lyman salonları da dahil olmak üzere, Syracuse Üniversitesi yerlerinden bir dizi tasarladı.

İkinci Dünya Savaşı döneminde, Avrupa modernizmi Amerikan mimarlık okullarında içine sızmak başladı. Syracuse Üniversitesi eğilimi kabul ederken, onlar daha geleneksel, pragmatik stilleri öğretimini vurgulamaya devam etti. Bu dönemde Üniversitesi dört yıllık müfredat yeterli uygulama için bir mimar donatmak olamayacağını fark etti. 1934 yılında, Lemuel C. Dillenback tasarımını öğretmek için Columbia Üniversitesi'nden getirildi. Yakında bölüm başkanı oldu, ve onun liderliğinde, beşinci yıl mezuniyet için gerekli 184 kredilik inşaat çizimleri ve teknik özellikleri, dahil bir tez şeklinde müfredata eklenmiştir. 1937 yılında kentsel planlama ve araştırma bir yüksek lisans programı kuruldu. 1930 ve 1940 mimarlık programının özerklik başlangıcı oldu.

150 gazileri programı sular ne zaman okulun pragmatik tonu Dünya Savaşı'ndan sonra vurgulandı. Yaşamları ve kariyerleri ile almak için endişeli, onlar yüksek motivasyonlu ve hedefleri hakkında pratik. Dillenback emekli 1957, Profesör D. Kenneth "Doc" Sargent '27 başlık ve dekan otoritesini istinat ısrar, onu başardı. Böylece okul Güzel Sanatlar Koleji ayrı bir varlık haline geldi. Belirgin bir uygulayıcı, Sargent 1930 yılında öğretmenliğe başladı ve derinden önümüzdeki kırk yıl boyunca programı etkilemiştir. Sargent yanı sıra geniş bir liberal sanat eğitimi olduğu gibi, profesyonellik değeri yüksek bir yer. O mimarlar iyi liderler haline eğitimli olması inandı, ve dekan olarak görev yaptığı süre boyunca, altı yıllık bir seçeneği B. Arch ve M. Arch derece layık olduğu oluşturuldu.

Geç '60s Mimarlık Fakültesi üzerindeki etkisi vardı Syracuse kampüsünde öğrenci huzursuzluk yıllardı. 1969 yılında, Sargent dekan istifa etti. O sadece bir kaç yıl için dekan olarak okulu açtı ve sonunda John Fisher tarafından oyunculuk ve ara dekanlar bir dizi geçti. Werner Seligmann, Frank Lloyd Wright ve Le Corbusier bir ödüllü mimar ve otorite, 1976 yılında dekan atandı, ve bir sonraki düzine yıl için net kursu kuruldu. Okulun görünürlüğü ve uluslararası üne ziyaret eleştirmenler programı, konferanslar ve sergi serisinin kurulması ve 1980 yılında Floransa programının kurulması ile büyüdü. 80'lerin sonunda, okul Slocum bir multidisipliner bir bilgisayar laboratuarında gelişimi için izin veren bir buçuk milyon dolara yakın bir IBM hibe aldı. 1990 yılında, Seligmann dekan olarak istifa ve fakülte döndü. Genellikle denir Floransa programı, "mimarlık müfredatın taç mücevher," lisans çalışmanın üçüncü ve beşinci yılları arasında stratejik bir rol oynamaya devam etmektedir. Bruce Abbey, Virginia Üniversitesi'nde sandalye ve Dekan eski, 1990 yılında dekan seçildi. Syracuse Üniversitesi, demografik değişim yarattığı büyük bir mali krizle karşı karşıya, programlarını değerlendirildi ve Mimarlık Fakültesi kalitesinin önemli bir merkez olduğu için, ek destek hak olduğu sonucuna vardı. Maaşlar yeni bilgisayar tesisleri kurulacaktır, Slocum Hall yükseltilmiş, yükseltilmiş, ve öğretim araştırma desteklenmiştir. Mimarlık Üniversitesi tarafından kabul olanların en iyi sıralanır öğrenciler ve eller-on-yaklaşımla öğretim Okul öğrenci-merkezli araştırma üniversitesi için bir model yaptı. Onun oniki yıllık görev süresi boyunca, Abbey beşeri fazla dersler, seçmeli fazla ve bakış daha değişik mimari puan teşviki yoluyla mimarlık programını genişletti.

2002 yılında, Abbey tam zamanlı öğretim dönmek için dekan olarak istifa etti. Bir arama, yeni bir kalıcı dekan için yürütülen iken Profesör Arthur McDonald önümüzdeki iki yıl için geçici dekan olarak okulu açtı.

Mark Robbins 2004 yılında Syracuse Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı görevini üstlenmiştir. Şansölye Nancy Cantor liderliğinde, Okul ve Üniversite ikisi arasındaki sınırların keşif kışkırtmaktan ederken bir daha kentsel kampüs ve bir şehir oluşturmak için yoğun yardımcı Syracuse şehrinde önemli güçleri oldu. Bu süre zarfında, bir Dekan ve geliştirme ve iletişim pozisyonların direktörleri okulun genişletilmesi ihtiyaçlarını karşılamak için idari yapıya eklenmiştir. 2007 yılında, Syracuse Mimarlık Londra programı 2009 yılında, üniversitenin Farraday Merkezi'nde başlatılan ve New York Syracuse Mimarlık programı mid-town Manhattan'da yeni bir stüdyo alanı tanıtıldı.

Öğrencilerin beden çeşitliliği ilerletmek için bir beş yıllık burs girişimi bu girişimi güçlendirilmiş ve Okul coğrafi beraberlik genişletilmiş ülke çapında büyük metropol alanlarda istihdam edilmek ziyaretleri yanı sıra tanıtıldı. Ortaklıklar öğretim ve öğretim araştırmaları desteklemek için üniversitede diğer merkezlerle kurulmuştur. 2005 yılında, taşrada: Tasarım, Araştırma ve Emlak için Merkez mimarlar, öğretim ve öğrenciler Syracuse gerçek projeler çalıştı hangi bir vasıta temin, şehir, kampüs ve bölge için bir kaynak olarak Yüksekokulu bünyesinde kuruldu. Robbins 2012 yılında dekan istifa ve Profesör Randall Korman 2013 ile 2012 arası geçici dekan olarak görev yaptı.

2013 yılında, Michael Okulu onuncu dekanı oldu Speaks. Daha önce Kentucky Üniversitesi Tasarım Koleji dekanı ve aynı zamanda Los Angeles Mimarlık Güney California Institute lisans programının eski müdürü olduğunu. Tasarım eğitiminde bir alim ve lider olarak, Michael yenilikçi yaklaşımlar ve gerçek dünya problem çözme odaklı disiplinler arası bağlantıları vurguluyor.

Syracuse, o Tayvan ve Hong Kong üniversiteler ve hükümet yetkilileri ile sürekli işbirliği, tasarım ve Siyaset denilen New York'ta yeni başlatılan Syracuse Üniversitesi Fisher Merkezi'nde bir dizi atölye geliştirilen yeni lisansüstü eğitim programları tanıttı ve kurmuştur.

Konumlar

Syracuse

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin