Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) bilgi yaratır, insanları harekete geçirir ve eğitimi iyileştirmek için harekete geçer.

Mary Lou Fulton Öğretmen Koleji öğretim üyeleri, öğrenme süreci, öğretme uygulaması ve eğitim politikasının etkileri hakkında önemli sorulara ilişkin fikir edinmek için çok çeşitli akademik disiplinlerden yararlanarak bilgi oluşturur.

Mary Lou Fulton Öğretmen Koleji, lisans, yüksek lisans ve doktora programları, derece olmayan mesleki gelişim programları ve sosyal olarak yerleşik, çok taraflı topluluk katılımı yoluyla insanları harekete geçirir.

Mary Lou Fulton Öğretmen Koleji, bireysel eğitimcilerin yeteneklerini artırmak ve eğitim sistemlerinin performansını iyileştirmek için insanları ve fikirleri bir araya getirerek harekete geçer.

İlkeli Yenilik, Mary Lou Fulton Öğretmen Koleji'ndeki tüm etkinliklere ilham veren temel değerdir: akademik programlarımız; stratejik girişimlerimiz; nasıl öğrettiğimizi ve öğrendiğimizi ve birbirimizle ve hizmet ettiğimiz topluluklarla nasıl ilişki kurduğumuzu.

Mary Lou Fulton Öğretmen Koleji'nde, eğitimle ilgili konuşmaları ve eylemleri normalin ötesine taşımak istiyoruz. Bu blogda, ben ve MLFTC'ye bağlı diğerleri yaptığımız şeylerin bir kısmını ve neden yaptığımızı paylaşıyoruz. Öğrendiklerimizi ve bize meydan okumaya devam edenleri yansıtırız.

Konumlar

Tempe

Address
South Forest Mall,1050
85281 Tempe, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri

North Mountain Village

Address
85051 North Mountain Village, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri

Mesa

Address
85212 Mesa, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: