Arkansas State University Mid-South

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ASU Mid-South, Fark Yaratmaya İnanıyor.

İşte ASU Mid-South'un öğrencilerimizin başarısına olan bağlılığını gösteren kısa bir hikaye.

“Küçük bir çocuk kumsalda bir aşağı bir yukarı koşuyordu, denizyıldızını ateşli bir şekilde ölmeden önce suya geri fırlatıyordu. Yaşlı bir adam ona yaklaştı. "Çalışmanızın herhangi bir fark yaratacağını gerçekten düşünüyor musunuz?" şüpheyle sordu. Oğlan ona parıldayan gözlerle baktı, bir denizyıldızını kaldırdı ve "Bunda bir fark yaratıyor!" Dedi. ve denizyıldızını tekrar denize attı. " - Loren Eiseley, yazar

ASU Mid-South, kampüsümüz, arazimiz, tesislerimiz, ekipmanımız, teknolojimiz ve liste uzayıp gidiyor.

Ancak sahip olduğumuz en değerli şey, Orta Güney kültürümüzdür.

Neye inanıyoruz? Ne yapmaya çalışıyoruz? Ve neyi başarmaya çalışıyoruz?

ASU Mid-South kültürünü ifade etmenin binlerce yolu var, ancak bu deniz yıldızı hikayesini seçtik çünkü yaptığımız işle çok yakından ilişkili. Bazen imkansız gibi görünen şeylere rağmen, birisinin başarılı olmasına her yardım ettiğimizde, o kişiye yeni bir yaşam kirası veriyoruz.

Öğrencilerimize hayatlarını değiştirmek için ihtiyaç duydukları türden sonuçları sunmak için zorlukların üstesinden gelmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu sadece hareketlerden geçmekle ilgili değil. Öğrencilerin başarılı olmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmakla ilgilidir.

Mid-South'ta, burada yaşayan insanlara bakmak için ahlaki bir yükümlülüğümüz olduğuna inanıyoruz. Küçük çocuğun kıyıya vuran her denizyıldızını kurtaramayacağını bildiği gibi, herkesi kurtaramayacağımızı biliyoruz. Ancak birisine daha parlak bir geleceğe doğru her yardım ettiğimizde, o öğrenci için büyük bir zafer kazandık. Ve sadece orada bitmiyor. Aynı zamanda aileleri, toplumumuz, milletimiz ve dünyamız için bir kazançtır.

Konumlar

West Memphis

Address
West Broadway Avenue,2000
72301 West Memphis, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin