Auburn University College of Architecture, Design and Construction

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CADC'ye dünyanın her yerinden 1.600'den fazla öğrenci kayıtlıdır. Titiz ve ulusal düzeyde derecelendirilmiş programlarımız, Auburn Üniversitesi'nin arazi hibe misyonuna sıkı sıkıya bağlıdır.

Sınıflarımız küçüktür ve çoğu önemli endüstri deneyimine sahip, son derece ilgili ve yenilikçi fakülte tarafından verilmektedir. Bireysel dikkat, CADC talimatının ayırt edici özelliğidir.

Tasarım düşüncemizi ve bina becerilerimizi, günümüzün zorlukları üzerinde çalışmak için, yapılı çevrenin ve ürün geliştirmenin tüm alanlarında sürdürülebilir ve adil çözümleri ele almak için kullanırız.

Herkesin iyi bir tasarım ve yapımı hak ettiğine inanıyoruz. Rural Studio, Urban Studio, futures studio ve Center for Construction Innovation and Collaboration, bu felsefeyi uygulamaya koyan imza programlarımız arasındadır.

Dikkatlice entegre edilmiş endüstri ortaklıkları, yurtdışındaki deneyimleri inceleyin, araştırma girişimleri, sosyal yardım faaliyetleri ve liderlik fırsatları sayesinde, başarılı ve kendini adamış öğretim üyelerimiz sizi besleyecek, meydan okuyacak ve rehberlik edecektir.

Konumlar

kumral

Address
Graves Drive,361
36849 kumral, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin