Auburn University College of Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitim Kolejimiz NCATE tarafından onaylanmıştır ve öğretmen sertifikası derece alanlarında derece sunan en iyi yüzde 25 US News eğitim okulu olarak listelenmiştir. Ayrıca, okul yönetimi, danışmanlık ve sağlık mesleklerindeki profesyonelleri hazırlamak için dereceler sunuyoruz.

Vizyonumuz bir dönüşümdür ve hızla gelişen bir dünyada gerekli olan sürekli öğrenmeye dahil olmayı, tüm insanların eğitimiyle ilgili kritik konuları belirleyip ele almayı ve öğrenme fırsatlarını genişletmek ve desteklemek için teknolojiyi kullanmayı içerir.

Eğitim Koleji'nin misyonu herkes için daha iyi bir gelecek inşa etmektir. Buna bireyler, devletimiz, milletimiz ve dünyamız dahildir. Olağanüstü öğretim, yenilikçi ve etkili araştırmalar ve anlamlı sosyal yardımlarla uğraşırken yetkin, kararlı ve düşünceli profesyoneller hazırlayarak misyonumuzu yerine getiriyoruz.

Eğitimin toplumu iyileştirmede ve herkes için daha iyi bir gelecek inşa etmede kilit taşı görevi gördüğü vizyonuna dayanarak, temel değerlerimizi taahhüt ediyoruz:

• Mükemmellik

• Etik ve Onur

• Çeşitlilik

• Öğrenci Odaklılık

• İşbirliği ve Halkın Katılımı

Konumlar

kumral

Address
Thach Concourse,351
36849 kumral, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin