Auburn University College of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Auburn Engineering, mühendislik eğitiminde uzun ve zengin bir mükemmellik geleneğine sahiptir. Eyaletteki en yüksek dereceli mühendislik programıyız ve sürekli olarak ülkenin en iyi kurumları arasında yer alıyoruz. Kolejimiz, Alabama'nın mühendislik mezunlarının üçte birinden fazlasını üretiyor ve önde gelen mezunlarımız arasında dört astronot ve Apple, Inc.'in CEO'su Tim Cook bulunuyor.

Öğrencilerimiz Mühendislik Koleji'nde fark yaratır. Yaklaşık 5.000 lisans ve 900 yüksek lisans öğrencisi ile Auburn Üniversitesi kampüsündeki en büyük üniversiteyi temsil ediyoruz.

Auburn Mühendislik mezunlarını işyerinde ve toplumda liderler olarak ayıran temellere, uygulamalı mühendisliğe ve güçlü bir iş ahlakına önem veren bir ortam geliştiriyoruz.

Eğitimde mükemmelliği örnekleyen dinamik bir fakülte sağlama vizyonumuzun ardından, bu bireyler öğrencilerimize en kaliteli eğitimi yaratan şeydir. Fakültemiz, öğrencilerimizin sınıfta ve sektörde daha iyi olması için çıtayı sürekli yükseltmektedir. Fakültemiz sayesinde öğrenciler bilgilidir ve yarının mühendislik zorluklarını karşılamak için iş gücüne girmeye hazırdır.

Konumlar

kumral

Address
West Magnolia Avenue,345
36849 kumral, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin