Auburn University College of Veterinary Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Auburn University College of Veterinary Medicine , 126 yıllık tarihi boyunca 6.650'den fazla veteriner ve 500'den fazla uzman ve araştırmacı yetiştirmiştir. Auburn, Kuzey Amerika'daki yedinci en eski veterinerlik kolejidir ve güneydoğu Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk üniversitedir. Mezunlar 50 eyaletin tamamında ve birçok ülkede yaşıyor.

Kolej kısa süre önce, mezunlarımızın, öğretim üyelerimizin, öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın başarılarını onurlandırarak ve karşımıza çıkan fırsatlara bakarak 125'inci veteriner tıbbi mükemmeliyet yılını kutladı.

Auburn, ABD'deki ilk bölgesel eğitim programının bir parçasıydı ve komşu eyaletlere veterinerlik eğitimi programları sunuyordu ve bu nedenle Auburn veteriner hekimleri Güneydoğu'da yaygın. 1949'da, Kolej'in üçüncü dekanı olan Dr. Redding S. Sugg, Güney Bölgesel Eğitim Kurulu'nun (SREB) kurulmasına yardım etti ve Auburn, SREB aracılığıyla Kentucky Eyaleti ile veterinerlik eğitiminde devam eden 65 yıllık ortaklığından gurur duyuyor. anlaşma.

Auburn University College of Veterinary Medicine misyonu, bireyleri özel ve kamu uygulamaları, endüstriyel tıp, akademisyenler ve araştırma dahil olmak üzere veterinerlik tıbbında mükemmel kariyerler için hazırlamaktır. Kolej, Alabama eyaleti, bölge, ülke ve dünya vatandaşlarının çıkarlarına en iyi şekilde hizmet eden eğitim, araştırma, sosyal yardım ve hizmet programları sunmaktadır.

Üniversitenin Stratejik Planının üç ana hedefi vardır: (1) öğrenci başarısını artırmak; (2) keşfi teşvik etmek; ve (3) veterinerlik tıbbının en yüksek standartlarını uygulamak.

Auburn University College of Veterinary Medicine zengin bir başarı geçmişine sahiptir ve bireyleri veteriner hekimlikte mükemmellik kariyerlerine hazırlamaya kendini adamıştır.

Konumlar

kumral

Address
Wire Road,1010
36849 kumral, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: