Ave Maria University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ave Maria University , Meryem Ana'ya adanmış, Aziz John Paul II ve Kalküta'lı Aziz Teresa'dan esinlenen ve İsa Mesih'in söz aracılığıyla neşeli, kasıtlı takipçilerinin oluşumuna adanmış bir Katolik, liberal sanatlar kurumudur. ve Ayin, burs ve hizmet.

Ave Maria University , Katolik kimliğiyle gurur duyuyor. Florida'daki Venedik Piskoposluğu Piskoposu Most Rev. Frank J. Dewane, Ave Maria University Canon Yasası Kurallarının yönergelerine göre bir Katolik Üniversitesi olarak kurdu. Ave Maria University bir Katolik Üniversitesi olarak tanınması, Üniversitenin Katolik Kilisesi'nin öğretileri ve apostolik anayasa Ex Corde Ecclesiae'ye olan sadakati tarafından yönlendirilmeye devam etme taahhüdü üzerine verilmiştir.

"Üniversite, Katolik eğitimi misyonunun çok net bir ifadesini sunuyor." (William Kardinal Levada, Cemaat Öğretisi İnanç Doktrini)

"Ve bugün burada, burada Ave Maria'da, burada, Güneybatı Florida'da, Kilise yaşıyor ve genç." (Miami Başpiskoposu Thomas Wenski)

"John Paul II Kuşağı'nın ruhunu örnekleyen bir kurum olsaydı, o Ave Maria University ." (Carl Anderson, Columbus Şövalyelerinin Yüce Şövalyesi)

Vatikan II'nin çağdaş toplumda daha iyi tanıklık çağrısına yanıt olarak Mesih ve Kilisesi'ne sadakatle kurulan Ave Maria University , Katolik düşüncenin kalıcı geleneğinin lisans ve lisansüstü seviyelerinde daha fazla öğretme, araştırma ve öğrenme için var. hem ulusal hem de uluslararası ortamlar. Üniversite misyonu olarak, apostolik anayasa Ex Corde Ecclesiae'de ifade edildiği gibi, insan kültürünün ilerlemesine, inanç ve akıl arasındaki diyaloğun geliştirilmesine, kadın ve erkeklerin oluşumuna adanmış bir liberal sanat eğitimi müfredatının sponsorluğunu üstlenmektedir. Katolik inancının entelektüel ve ahlaki erdemleri ve yerel ve toplumsal ihtiyaçlara yanıt olarak profesyonel ve profesyonel öncesi programların geliştirilmesi. Katolik ilkelerine bağlı bir kurum olarak Üniversite, inancın toplum yaşamını bilgilendirdiği ve tüm programlarında ifade edildiği bir ortam yaratmanın ve sürdürmenin önemini kabul eder. Üniversite, Venedik Piskoposluğunun Sıradan'ın, Üniversitenin Katolik kimliğinin korunması ve güçlendirilmesine destek ve yardımcı olmadaki merkezi ve vazgeçilmez rolünü kabul etmektedir.

Konumlar

Ave Maria

Address
Avenue Maria Boulevard,5050
34142 Ave Maria, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin