Brandeis University Heller School for Social and Policy Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Heller Okulu, sosyal politika araştırması ve öğretiminde uluslararası alanda tanınan bir liderdir. Heller Okulu, yedi temel akademik programında ve çok sayıda çift ve ortak lisans programında öğrencilerin lisansüstü eğitimi, on araştırma merkezi ve enstitüsünde uygulamalı disiplinler arası araştırma arayışı ve sektörler ve disiplinler arasında aktif halk katılımı yoluyla misyonunu ilerletir. Heller Okulu, ABD'deki ve dünyadaki sosyal gruplar arasındaki eşitsizliklere ve eşitsizliklere yanıt veren politika ve programları sürekli olarak inceler.

Lisansüstü eğitim, uygulamalı disiplinler arası araştırma arayışı ve aktif halk katılımı yoluyla, savunmasız nüfusların değişen ihtiyaçlarına yanıt verme konusunda uzun bir geçmişe sahibiz.

Öğretim üyelerimiz, personelimiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız, aşağıdakiler arasında değişen kritik sosyal konularda fark yaratmaktadır: sağlık; akıl sağlığı; madde kullanım bozuklukları; çocuklar, gençler ve aileler; yaşlanma, uluslararası ve toplumsal kalkınma; gelişimsel yetersizlikler; hayırseverlik; ve iş ve eşitsizlikler.

Acil yerel ve küresel sorunları çözmek için sosyal, ekonomik ve siyaset bilimlerini uygulayan özel araştırmacılarımız var. Ayrıca ürettiğimiz bilgiler, eğittiğimiz liderler ve küresel olarak etkileşim kurduğumuz topluluklar aracılığıyla daha iyi bir dünya için çalışan kararlı idealistleriz. Heller Dean David Weil'in açıkladığı gibi, "Bilgiyi Geliştiren Sosyal Adalet" sloganımız sözcüklerden daha fazlasıdır: kanıta dayalı fikirlerimizi eyleme geçirmenin zorunlu olduğuna inanıyoruz.

Heller Okulu, refah ve sosyal içermedeki eşitsizlikleri sürdürülebilir bir şekilde ele almak için tasarlanmış politika ve programları bilgilendiren araştırma, eğitim ve halk katılımı yoluyla olumlu sosyal değişimi yönlendirir.

Konumlar

Waltham

Address
South Street,415
02453 Waltham, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: