Boston University School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Boston Üniversitesi

1869 yılında kurulan Boston Üniversitesi, dünyanın önde gelen yüksek öğretim ve araştırma kurumlarından biridir. Küresel kampüsümüz, dünyadaki 133 ülkeyi temsil eden 8 binden fazla uluslararası öğrenciyi, ABD üniversiteleri arasındaki en büyük 10. nüfusun yer aldığı gelişen bir araştırma ve burs merkezidir. BU, ABD eğitiminde en iyiyi karakterize eden çeşitliliği içermektedir.

Boston University School of Law

Boston University School of Law , ulusal düzeyde istisnai öğretmenler ve önde gelen alimler olarak tanınan profesörler tarafından verilen çok çeşitli bir müfredat sunan en üst düzey bir hukuk fakültesidir. BU Law öğrenme deneyiminin özü, üstün öğretim ve öğretmenlerin rehberlik ettiği, ilham verdiği ve meydan okuduğu destekleyici, dinamik bir öğrenme ortamıdır. BU Law profesörleri, hem kamu hem de özel sektöre araştırma yapma, yazma ve danışmanlıkta en üst düzeyde olan yasal beceriler ve bursları ile ulusal olarak takdir edilmektedir. Ama onları benzersiz bir şekilde tanımlayan, öğrencilere akademik, profesyonel ve bireysel olarak bağlılıktır. Bu, okulun neden Princeton Review tarafından "En İyi Profesörler" için ulusun en iyi hukuk okulları arasında sıralandığını açıklıyor.Ayrıca, ABD Haber ve Dünya Raporundaki Amerikan hukuk okullarının yüzde 11’inde ve en üstte fikri mülkiyet, vergi ve sağlık hukuku uzmanlık alanlarında on.

BU Law Lisansüstü Programları

Okulun 300'den fazla LLM öğrencisi, kampüse şaşırtıcı bir geçmiş ve ilgi alanı karışımı getiriyor. Mevcut kohortumuz 54 farklı menşe ülkesini temsil ediyor. Bir BU Law LLM öğrencisinin yaş ortalaması 33 - 20 yaşları arasında ve yaşları LL.M'nin% 24'ü. Öğrenciler, Okulumuza kayıt olmadan önce hukuk alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Bu öğrenciler şu anda aşağıdaki lisans programlarına kayıtlıdır:

  • Amerikan Hukuk Programında LLM
  • Bankacılık ve Finans Hukuku Yüksek Lisans Programı
  • Fikri Mülkiyet Hukuku Programında LLM
  • Uluslararası Ticaret Hukuku Programında Executive LLM
  • Tamamen çevrimiçi bir kayıt seçeneği içeren Lisansüstü Vergi Programı

Ayrıca, tam bir LLM deneyimi istemeyen öğrencilere birkaç özel sertifika programı sunuyoruz:

  • Hukuk İngilizcesi Sertifika Programı
  • Kurumsal Risk Yönetimi ve Uyumluluk Sertifikası
  • Uluslararası Ticaret Hukuku Sertifikası
  • Emlak Planlama Sertifikası
  • İşlem Becerileri Sertifikası

2019 Güz döneminde, Lisansüstü Vergi Programının müfredatını muhasebe mesleğine ve diğer meslek profesyonellerine açan yüksek lisans derecesi olan Vergi Kanunu Etüdünde yüksek lisansımızın başladığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Profilimizin tamamını inceleyin ve tüm programlarımız hakkında daha fazla bilgi için bir bilgi formu isteyin!

En üst düzey fakülte. Odaklanmış LLM öğrenci desteği.

BU Law farkı sınıfta başlar: en üst düzeydeki fakültemiz, ileri düzey alimlerden ve erişilebilir, ulaşılabilir, pratikle teoriyi uygulama teorisiyle harmanlayan uzman ve profesyonel duruşunuzu yeni zirvelere yükseltmenize yardımcı olmaya kararlı uygulayıcılardan oluşur.

LLM öğrenci desteğimiz hiçbiri ikincidir - özellikle her bir öğrencinin mesleki hedeflerine ulaşmak için uyarlanmış birebir danışma oturumları aracılığıyla akademik ve profesyonel destek veriyoruz. Mezun olduktan sonra, mezun olduktan uzun bir süre sonra BU Law topluluğunun bir parçası olan, başarılı bir küresel mezunlar ağının parçası olacaksınız.

Sonra dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Boston var. Birçok alanda yasal eğitim için hazırlanmış bir laboratuvardır.

Beş en iyi LLM lisans programı, sayısız fırsat.

Hepsi saygın ve üç beş LLM programından birini seçin - Bankacılık

Amerikan Hukukunda LLM, ABD'nin avukatlarının nasıl düşündüğünü, yasal programlara nasıl yaklaştığını ve müşteri sorunlarını nasıl ele aldığını öğrenmek isteyen küresel uygulayıcılar için ülkenin önde gelen programlarından biridir. JD sınıfına entegre olacak ve bireyselleştirilmiş çalışma planınızı oluştururken 200 ders arasından seçim yapma şansına sahip olacaksınız.

Bankacılık Yüksek Lisans Programı

Fikri Mülkiyet Hukuku Programında Yüksek Lisans size dünyadaki en iyi IP bilginlerinden bazılarında IP teorisi ve doktrinini öğrenme fırsatı sunar. Beş yıl üst üste, US News

Uluslararası Ticaret Hukuku Programındaki Executive LLM, uluslar arası işletmelerin karşılaştığı temel hukuki konulara yoğun şekilde maruz kalmak isteyen çok çeşitli yasal uygulamalar, endüstriler ve işletmelerden oluşan başarılı profesyonellerden oluşan küresel bir ağı bir araya getirir. Programın esnek, harmanlanmış öğrenme yürütme formatı, dokuz aylık bir geleneksel LLM programına katılamayan yoğun uygulayıcılar için idealdir.

Lisansüstü Vergi Programı, sizi Boston'da yapılan konut çalışmaları yoluyla, evden çevrimiçi olarak veya her iki formatın bir kombinasyonu yoluyla lisans kazanıp kazanmadığınızı, vergi alanında başarı için gerekli pratik becerilerle donatır. BU Law Vergilendirme Derecesinde bir LLM, tüm dünyadaki işverenler tarafından değerlendirilmektedir: ABD'de vergi çalışmaları için ulusta 8. sıradayız

Konumlar

Boston

Address
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin