Buena Vista University School of Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Buena Vista Üniversitesi ( BVU ), dönüştürücü yüksek eğitime inanan bir uygulayıcılar, uygulayıcılar ve yaratıcılar topluluğudur. Buena Vista University School of Science , daha büyük bir okuldan bekleyeceğiniz avantajları ve tesisleri, diğer yüzlerce öğrenciyle sıranızı beklemeden bu fırsatları kullanma özgürlüğüyle birleştirir. Tüm laboratuvarlar öğretim ve öğrenci çalışmaları için kullanılır.

Antibiyotiklerin insan hücrelerindeki mitokondrinin yeri ve işlevi üzerindeki etkisini inceleyin. Memleketinizde bir tıbbi uygulama başlatın veya makine veya bilgisayar mühendisi olun. Buena Vista Üniversitesi Fen Fakültesi'nde, en iyilerle nasıl rekabet edeceğinizi ve değişen bir bilimsel ortamda nasıl uyum sağlayacağınızı ve büyüyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bir öğrenci olarak, Estelle Siebens Bilim Merkezi'ne düzenli olarak erişebilecek ve BVU'nun sahip olduğu son teknoloji ürünü ekipmanları kullanarak deneyler BVU . Tüm laboratuarlar Bilim Merkezinde bulunduğundan, kolayca erişilebilirler ve profesörler her zaman bunları nasıl kullanacağınızı gösterir.

Konumlar

Fırtına Gölü

Address
West 4th Street,610
50588 Fırtına Gölü, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: