Babson College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

US News & World Report'a göre 27 yıllık 1 numaralı Girişimcilik okulu Babson College , her yerde büyük ekonomik ve sosyal değer yaratan girişimci liderleri eğitiyor. Her öğrencinin benzersiz kişisel ve mesleki taahhütleri olduğunu anlayarak, hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı seçenekler sunan çok çeşitli lisansüstü iş programları sunuyoruz. Programdan bağımsız olarak, eylem üzerine inşa edilmiş bir eğitim ve dinamik girişimci liderlerle dolu bir topluluk keşfedeceksiniz. Babson olarak durmaksızın aşağıdakilere odaklanıyoruz:

Öğrencileri Girişimci Liderlere Dönüştürmek: Girişimcilerin doğmadığına inanıyoruz - onlar doğdu ve bir Babson eğitimi, öğrencileri problemleri fırsat olarak görmeye, belirsizliğe yönelmeye ve harekete geçmeye teşvik eden bir yap-zihniyet ve beceri seti aşılıyor. Girişimci Liderler artık her zamankinden daha önemli.

Yaparak Öğrenme : Size nasıl düşünüleceğini öğretmekten daha fazlasını yaparız. Size nasıl yapılacağını öğretiyoruz. Öğrenci danışmanlık projelerimiz, sınıf simülasyonları ve öğrenci liderliğindeki forumlar gibi sürükleyici deneyimler, sınıf akademisyenlerini gerçek yaşam pratiği ile geliştirir ve öğrencileri şimdi harekete geçmek ve etki bırakmak için gerekli becerilerle donatır.

Potansiyelinizi Optimize Etme: İster bir girişim başlatıyor, ister endüstrileri değiştiriyor ya da aile şirketinizi devralıyor olun, bir Babson derecesi öğrencilerin bulundukları yerden istedikleri yere gitmelerine yardımcı olur. Küçük boyutumuz, öğrencilerin, fakülte ve kariyer danışmanlarının, her öğrencinin kişisel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan bir deneyim yarattığı anlamına gelir.

Küresel Deneyiminizi ve Ağınızı Oluşturmak: Farklı bakış açıları bir araya geldiğinde, yeni fikirler ortaya çıkar. Bason'da topluluğumuzun çeşitliliği, öğrencilerin bakış açılarını genişleten ve onları tüm ekonomiler ve kültürlerde çalışmaya hazırlayan bir güçtür. Babson deneyimi, kültürler arası ekip çalışması, küresel vaka çalışması tartışmaları ve uluslararası odaklı etkinliklerle doludur. Mezun olduktan sonra tüm dünyada kariyer gelişirken, Babson ağı 125 ülkeyi kapsayan 43.000 mezun ile asla uzakta değildir.

Babson College bir dereceden fazla mezun olursunuz - sürekli profesyonel başarı için gerekli ilham, araçlar ve gerçekleşme zihniyetini kazanırsınız. Çünkü büyük girişimci liderler aksiliklerin üstesinden gelir, belirsizlik içinde gelişir ve her zaman başkalarının sadece engelleri gördüğü çözümler bulmaya çalışırlar. Girişimci bir lider olmak, herhangi bir kuruluşta, belirsizliği gidermek ve ilerletmek için bir varlık haline getirecek, diğerleri ise işlemektedir.

Aşağıdaki Tam Zamanlı Lisansüstü Programlarını sunuyoruz:

Tam Zamanlı MBA: Tam zamanlı, kampüste MBA ile Babson'u evinizden uzaklaştırın. Derecenizi bir veya iki yıl içinde tamamlayın. Nicel Finans ve İş Analitiği ve Makine Öğreniminde STEM tarafından belirlenmiş konsantrasyonlar dahil olmak üzere yedi MBA konsantrasyonu ile uzmanlaşın.

İş Analitiğinde Bilim Ustası: Tam zamanlı, STEM tarafından belirlenmiş bir programla bilgiyi yeniliğe dönüştürün.

Finans Bilim Master: Bu tam zamanlı, STEM belirlenen program işverenlerin istediği finansal modelleme ve kodlama becerileri kazanın.

Girişimci Liderlik Yönetiminde Bilim Ustası: Tam zamanlı, dokuz aylık programda kariyerinizin erken saatlerinde nasıl yenilik yapmayı öğrenin

Konumlar

Wellesley

Address
231 Forest Street
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Boston

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Miami

Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited