Babson College

Graduate School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Babson, All Cinds® Girişimciliği için eğitimci, toplantı düzenleyen ve düşünce lideridir.

Bağımsız, kar amacı gütmeyen bir kurum olan Babson, Derneğin İş Öncesi Okullar Yüksek Okulu (AACSB), New England Okullar ve Kolejler Birliği ve EFMD Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS) tarafından akredite edilmiştir. 2015-2016 öğretim yılında, 80'den fazla ülkeyi temsil eden Babson'a 2,100'den fazla lisans ve 900 yüksek lisans öğrencisi katılıyor. Öğrenciler hakkında daha fazla bilgi edinin. birinci sınıf lisans hem de mba ve Masters lisansüstü programlar. Girişimcilik konusunda yaratıcı ve bilgi sahibi olan Babson, kendisini şu özelliklerle ayırır:

  • Yenilikçi, entegre ve uygulamalı iş ve liberal sanat programlarını müfredat ve kurs öğrenimi deneyimleriyle harmanlayan en üst düzeyde bir işletme eğitimi sunan bir Lisans Okulu .
  • Oldukça yüksek MBA ve MS derecelerini veren FW Olin İş Enstitüsü .
  • Günümüzün hızla gelişen iş ortamında büyümek isteyen profesyoneller için bir Yönetici Eğitim programı.
  • Gerçek dünya tecrübesine sahip birinci sınıf bir fakülte -tam zamanlı öğretim elemanımızın% 87'si bir doktora derecesine veya eşdeğeri tutar ve girişimciler, yöneticiler, akademisyenler, yazarlar, araştırmacılar, şairler ve sanatçılar kazanılır.
  • Dünyanın çeşitli bölgelerinde, ulusal ve uluslar üstü otoriteler tarafından anahtar kıyaslama göstergeleri olarak kullanılan küresel araştırma projeleri .
  • Babson Global , girişimcilik eğitimini ve Girişimci Düşünce ve Eylem'i dünya çapında ilerletmek için kurumsal, üniversite, hükümet ve vakıf ortaklarıyla birlikte çalışır.
BabsonInfo

Misyonumuz

Babson College, her yerde büyük ekonomik ve sosyal değer yaratan girişimci liderleri eğitiyor.

Vizyon Bildirimi

Dünyada Girişimci Düşünce ve Eylem için önde gelen kurum olmak istiyoruz - ve bunun için biliniyor. Girişimcilik kavramını her çeşit girişimci kucaklamak ve kutlamak için genişletmek istiyoruz. Girişimciliğin gücünü, dünyadaki elimizden gelen ellerde ekonomik ve sosyal değer yaratma gücü olarak koymak istiyoruz.

Temel Değerler

Bütünlük

Güven, saygı ve hüner insanların en iyisini getirir. Karşılıklı ve dış ortaklarımıza karşı etik ve saygı duyuyoruz. Sahip olduğumuz daha büyük topluluklarda toplumsal ve sivil sorumluluk bilinciyle hareket ederiz.

Çeşitlilik

Üyeliğimize, geniş ölçüde çeşitlilik gösteren ömür boyu bir topluluğa değer veriyoruz. Farklılıkların Babson'u daha zengin bir topluluk haline getirdiğine ve ortak başarı için gerekli bağlamları sağladığına inanıyoruz. İnsanları ve bakış açılarını hoş karşılamaya ve değerlendireceğiz ve toplumun tüm üyelerinin çıkarlarına saygı duyuyoruz.

Yenicilik

Yaratıcılık, risk alma, sürekli gelişme, liderlik ve girişimci ruhu destekleyen bir kurumsal kültüre uzun süredir bağlılığımız var. İnsanları inisiyatif kullanmaya ve bir fark yaratmaya teşvik ediyoruz.

İşbirliği

Disiplinlerarası işbirliğine ve öğrencilerle yakın çalışmaya olan bağlılığımız, Babson College kampüsünde çalışan fakülte, idare, personelin uygulamalarını tanımlar. Mezunlarımızla ve dış ortaklarımızla birlikte, parçalarının toplamından daha büyük bir öğrenme ve çalışma deneyimi yaratırız.

Mükemmellik

Babson College mükemmellik için kararlıdır. Bizimki, tüm üyelerin kendi kişisel gelişimlerini başarabildikleri bir topluluktur. Sürekli büyüme ve gelişme için birbirimizi düşünceli bir şekilde desteklemeye çalışıyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MSc\'ler » Görmek Sertifikalar » Görmek Yarı zamanlı MBA » Görmek 1 Yıllık MBA\'ler » Görmek MBA »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Business Analytics Yüksek Lisans of Science

Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 ay August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wellesley San Francisco Miami + 3 daha

Büyük Verilerin yükselişi, her türlü organizasyonun büyümek ve yenilik yapmak için verinin güdümlü karar verme sürecine giderek daha fazla bağımlı olduğu anlamına gelir. Diğer mezun analitik programlarının aksine, Babson'un MSBA'nın müfredatı BT ve istatistiklerin ötesine geçerek disiplinler arası bir yaklaşımla, kritik teknik bilgi geliştirirken, uzmanlığınızı yaratıcı bir şekilde daha geniş iş ve sosyal sorunlara çözmek için kullanmayı öğrenmenizi sağlar. [+]

Girişimci bir dünya için analitik öğrenin.

Büyük Verilerin yükselişi, her türlü organizasyonun büyümek ve yenilik yapmak için verinin güdümlü karar verme sürecine giderek daha fazla bağımlı olduğu anlamına gelir. Ancak, büyük ve küçük şirketlerin veri bilimcilerinden daha fazlasına ihtiyacı vardır; Analitik analizleri gerçek iş çözümlerine bağlayabilen girişimcilik düşünürleri-çevirmenler gerekir. Aslında, 2016 McKinsey Global Institute raporunda önümüzdeki on yılda bu çevirmenlerin 2 milyon ila 4 milyon arasında bir talep olacağı öngörülüyor.

Diğer mezun analitik programlarının aksine, Babson'un MSBA'nın müfredatı BT ve istatistiklerin ötesine geçerek disiplinler arası bir yaklaşımla, kritik teknik bilgi geliştirirken, uzmanlığınızı yaratıcı bir şekilde daha geniş iş ve sosyal sorunlara çözmek için kullanmayı öğrenmenizi sağlar. ... [-]


Finans Yüksek Lisans of Science

Kampüs Tam zamanlı 9 - 16 ay August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wellesley

Babson'daki Finans Yüksek Lisans (MSF), karmaşık problem çözme, pratik uygulama, etik yargı ve mesleki gelişim ve iletişim becerileri ile birlikte ayrıntılı finansal ve niceliksel bilgi sağlar. Temel derslerinizi MSF kohortunuzla birlikte alacaksınız, ancak fakülteden bireyselleştirilmiş danışmanlık alırken MBA öğrencileri ile birlikte seçmeli derslerde yan yana öğrenme şansına sahip olursunuz. [+]

Babson'da öğrenin: Geleceğinize Yatırım Yapın.

Günümüzün hızla değişen dünyasında sağlıklı finansal kararlar almak için her türlü organizasyonun finans uzmanlarının uzmanlığını aramaları gerekir Babson'daki Finans Yüksek Lisansı (MSF) derin finansal ve kantitatif bilgi ile karmaşık problem çözümü, pratik uygulama, etik yargılama ve mesleki gelişim ve iletişim becerileri. Temel derslerinizi MSF kohortunuzla birlikte alacaksınız, ancak fakülteden bireyselleştirilmiş danışmanlık alırken MBA öğrencileri ile birlikte seçmeli derslerde yan yana öğrenme şansına sahip olursunuz.

Program ayrıntıları:

Programı iki yarıyıl seçeneği ile 9 ayda tamamlayın veya üç yarıyıl seçeneği ile 16 ayda tamamlayın. SAT veya ACT puanlar GMAT veya GRE puanları yerine sunulabilir Sınıflandırılmış STEM MSF kredilerini gelecekte bir Babson lisansüstü derecesine uygulayın ... [-]

Girişim liderliği yönetiminde bilim masterı

Kampüs Tam zamanlı 9 ay August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wellesley

Babson'dan Girişimcilik Liderliği Yönetimi Yüksek Lisans (MSEL) ile profesyonel başarıya hazırlanın. Dünyanın dört bir yanından gelen dinamik sınıf arkadaşları ile çevrili ekip odaklı deneyimsel öğrenme ortamlarında kendinize meydan okuyan, yeni araç içi bilgi ve problem çözme becerileri geliştireceksiniz. Mezunu yaptığınızda, takip ettiğiniz kariyerinizde size hizmet edecek bir girişimci zihniyet sahibi olursunuz. [+]

İstediğiniz kariyer için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirin.

Kendinizle profesyonel başarıya hazırlanın. Girişimci Liderlikte Yönetim Bilim Master (MSEL)

Program ayrıntıları:

Programı 9 ayda tamamlayın. Hem işletme hem de işletme dışı bölümlerin başvurmaları önerilir. Yeni bir girişimin yaratılması, bir kuruluş için gerçek bir iş meydan okuması için danışmanlık yapılması ve yurtdışındaki bir deneyime dayalı küresel ticaret ortamının araştırılması da dahil olmak üzere benzersiz deneyimsel öğrenim fırsatlarına katılın.

MSEL, müfredatı ve ders etkinliğini aşağıdaki temel yollarla inceler: Babson'dan. Dünyanın dört bir yanından gelen dinamik sınıf arkadaşları ile çevrili ekip odaklı deneyimsel öğrenme ortamlarında kendinize meydan okuyan, yeni araç içi bilgi ve problem çözme becerileri geliştireceksiniz. Mezunu yaptığınızda, takip ettiğiniz kariyerinizde size hizmet edecek bir girişimci zihniyet sahibi olursunuz. ... [-]


Videolar

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

İletişim

Adres Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon undefined

Adres 100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon undefined

Adres 135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon undefined

Adres CIC Miami (Cambridge Innovation Center) 1951 NW 7th Avenue, Suite 600
33136 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon undefined