Resmi açıklamayı okuyun

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Babson, All Kinds® Girişimciliği'nin eğitimcisi, toplayıcısı ve düşünce lideridir.

Bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir kurum olan Babson, İşletme Yüksek Okullar Birliği (AACSB), New England Yüksek Eğitim Komisyonu (NECHE) ve EFMD Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS) tarafından akredite edilmiştir. 2015-2016 eğitim öğretim yılında Babson, 80'den fazla ülkeyi temsil eden 2.100'den fazla lisans ve 900 yüksek lisans öğrencisine katılıyor. MBA ve Master lisansüstü programlarının yanı sıra, birinci sınıf lisans sınıfındaki öğrenciler hakkında daha fazla bilgi edinin. Girişimcilik hakkında bilgi sahibi ve yaratıcıları olan Babson, şunları şöyle ayırt eder:

  • İşletme ve liberal sanatlar programlarına yenilikçi, entegre ve uygulamalı, müfredat ve ortak müfredat öğrenme deneyimleriyle harmanlanan bir üst düzey işletme eğitimi veren bir Lisans Okulu.
  • FW Olin İşletme Enstitüsü, yüksek dereceli MBA ve MS dereceleri verir.
  • Günümüzün hızla gelişen iş ortamında büyümek isteyen profesyoneller için Yönetici Eğitimi programı.
  • Gerçek dünya deneyimine sahip birinci sınıf bir fakülte - tam zamanlı fakültemizin% 87'si doktora derecesine veya eşdeğerine sahiptir ve başarılı girişimciler, yöneticiler, alimler, yazarlar, araştırmacılar, şairler ve sanatçılardır.
  • Dünyadaki bir dizi seçkin bölgesel, ulusal ve uluslarüstü otorite tarafından anahtar kıyaslama göstergeleri olarak kullanılan küresel araştırma projeleri.
  • Girişimcilik eğitimi ve dünya çapında Girişimci Düşünce ve Eylem®'i geliştirmek için kurumsal, üniversite, hükümet ve vakıf ortaklarıyla birlikte çalışan Babson Global.

Görev beyanı

Babson College her yerde büyük ekonomik ve sosyal değer yaratan girişimci liderleri eğitiyor.

Vizyon Bildirisi

Girişimcilik Düşüncesi için dünyada önde gelen kurum olmak istiyoruz.

Temel değerler

Bütünlük Güven, saygı ve alçakgönüllülük insanlarda en iyisini ortaya çıkarır. Birbirimize ve dış ortaklarımıza karşı etik olarak saygı gösterir ve davranırız. Ait olduğumuz büyük topluluklarda sosyal ve toplumsal sorumluluk uyguluyoruz. Çeşitlilik Hayat boyu süren bir topluluktaki üyeliğimize çok çeşitli. Farklılıkların Babson'u daha zengin bir topluluk haline getirdiğine ve ortak başarı için gerekli bağlamları sağladığına inanıyoruz. İnsanları ve onların bakış açılarını memnuniyetle karşılıyoruz ve toplumun tüm üyelerinin çıkarlarına saygı duyuyoruz. Yenilikçilik Yaratıcılığı, risk alma, sürekli gelişim, liderlik ve girişimci bir ruhu teşvik eden kurumsal bir kültüre uzun süredir devam eden bir bağlılığımız var. İnsanları inisiyatif almaya ve fark yaratmaya teşvik ediyoruz. İşbirliği Disiplinler arası işbirliğine ve öğrencilerle yakın çalışmaya olan bağlılığımız, fakülte, yönetim, personel ve Babson College kampüsünde çalışan uygulamalarını tanımlar. Mezunlarımızla ve dış ortaklarımızla birlikte, parçalarının toplamından daha büyük bir öğrenme ve çalışma deneyimi yaratırız. Mükemmellik Babson College mükemmellik için kararlıdır. Bizimki, tüm üyelerin kendi kişisel başarılarını elde edebilecekleri bir topluluktur. Sürekli büyüme ve gelişme için birbirimizi düşünceli bir şekilde desteklemeyi amaçlıyoruz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Babson College

Büyük Verilerin yükselişi, her türlü organizasyonun büyümek ve yenilik yapmak için verinin güdümlü karar verme sürecine giderek daha fazla bağımlı olduğu anlamına gelir. ... [+]

Girişimci bir dünya için analitik öğrenin.

Büyük Verilerin yükselişi, her türlü organizasyonun büyümek ve yenilik yapmak için verinin güdümlü karar verme sürecine giderek daha fazla bağımlı olduğu anlamına gelir. Ancak, büyük ve küçük şirketlerin veri bilimcilerinden daha fazlasına ihtiyacı vardır; Analitik analizleri gerçek iş çözümlerine bağlayabilen girişimcilik düşünürleri-çevirmenler gerekir. Aslında, 2016 McKinsey Global Institute raporunda önümüzdeki on yılda bu çevirmenlerin 2 milyon ila 4 milyon arasında bir talep olacağı öngörülüyor.

Diğer mezun analitik programlarının aksine, Babson'un MSBA'nın müfredatı BT ve istatistiklerin ötesine geçerek disiplinler arası bir yaklaşımla, kritik teknik bilgi geliştirirken, uzmanlığınızı yaratıcı bir şekilde daha geniş iş ve sosyal sorunlara çözmek için kullanmayı öğrenmenizi sağlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Wellesley San Francisco Miami
August 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 ay
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Babson College

Babson'daki Finans Yüksek Lisans (MSF), karmaşık problem çözme, pratik uygulama, etik yargı ve mesleki gelişim ve iletişim becerileri ile birlikte ayrıntılı finansal ve n ... [+]

Babson'da öğrenin: Geleceğinize Yatırım Yapın.

Günümüzün hızla değişen dünyasında sağlıklı finansal kararlar almak için her türlü organizasyonun finans uzmanlarının uzmanlığını aramaları gerekir Babson'daki Finans Yüksek Lisansı (MSF) derin finansal ve kantitatif bilgi ile karmaşık problem çözümü, pratik uygulama, etik yargılama ve mesleki gelişim ve iletişim becerileri. Temel derslerinizi MSF kohortunuzla birlikte alacaksınız, ancak fakülteden bireyselleştirilmiş danışmanlık alırken MBA öğrencileri ile birlikte seçmeli derslerde yan yana öğrenme şansına sahip olursunuz.

Program ayrıntıları:

Programı iki yarıyıl seçeneği ile 9 ayda tamamlayın veya üç yarıyıl seçeneği ile 16 ayda tamamlayın. SAT veya ACT puanlar GMAT veya GRE puanları yerine sunulabilir Sınıflandırılmış STEM MSF kredilerini gelecekte bir Babson lisansüstü derecesine uygulayın ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Wellesley
August 2019
Tam zamanlı
9 - 16 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Babson College

Babson'dan Girişimcilik Liderliği Yönetimi Yüksek Lisans (MSEL) ile profesyonel başarıya hazırlanın. Dünyanın dört bir yanından gelen dinamik sınıf arkadaşları ile çevril ... [+]

İstediğiniz kariyer için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirin.

Kendinizle profesyonel başarıya hazırlanın. Girişimci Liderlikte Yönetim Bilim Master (MSEL)

Program ayrıntıları:

Programı 9 ayda tamamlayın. Hem işletme hem de işletme dışı bölümlerin başvurmaları önerilir. Yeni bir girişimin yaratılması, bir kuruluş için gerçek bir iş meydan okuması için danışmanlık yapılması ve yurtdışındaki bir deneyime dayalı küresel ticaret ortamının araştırılması da dahil olmak üzere benzersiz deneyimsel öğrenim fırsatlarına katılın.

MSEL, müfredatı ve ders etkinliğini aşağıdaki temel yollarla inceler: Babson'dan. Dünyanın dört bir yanından gelen dinamik sınıf arkadaşları ile çevrili ekip odaklı deneyimsel öğrenme ortamlarında kendinize meydan okuyan, yeni araç içi bilgi ve problem çözme becerileri geliştireceksiniz. Mezunu yaptığınızda, takip ettiğiniz kariyerinizde size hizmet edecek bir girişimci zihniyet sahibi olursunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Wellesley
August 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined