Babson College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Babson, All Kinds® Girişimciliği'nin eğitimcisi, toplayıcısı ve düşünce lideridir.

Bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir kurum olan Babson, İşletme Yüksek Okullar Birliği (AACSB), New England Yüksek Eğitim Komisyonu (NECHE) ve EFMD Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS) tarafından akredite edilmiştir. 2015-2016 eğitim öğretim yılında Babson, 80'den fazla ülkeyi temsil eden 2.100'den fazla lisans ve 900 yüksek lisans öğrencisine katılıyor. MBA ve Master lisansüstü programlarının yanı sıra, birinci sınıf lisans sınıfındaki öğrenciler hakkında daha fazla bilgi edinin. Girişimcilik hakkında bilgi sahibi ve yaratıcıları olan Babson, şunları şöyle ayırt eder:

  • İşletme ve liberal sanatlar programlarına yenilikçi, entegre ve uygulamalı, müfredat ve ortak müfredat öğrenme deneyimleriyle harmanlanan bir üst düzey işletme eğitimi veren bir Lisans Okulu.
  • FW Olin İşletme Enstitüsü, yüksek dereceli MBA ve MS dereceleri verir.
  • Günümüzün hızla gelişen iş ortamında büyümek isteyen profesyoneller için Yönetici Eğitimi programı.
  • Gerçek dünya deneyimine sahip birinci sınıf bir fakülte - tam zamanlı fakültemizin% 87'si doktora derecesine veya eşdeğerine sahiptir ve başarılı girişimciler, yöneticiler, alimler, yazarlar, araştırmacılar, şairler ve sanatçılardır.
  • Dünyadaki bir dizi seçkin bölgesel, ulusal ve uluslarüstü otorite tarafından anahtar kıyaslama göstergeleri olarak kullanılan küresel araştırma projeleri.
  • Girişimcilik eğitimi ve dünya çapında Girişimci Düşünce ve Eylem®'i geliştirmek için kurumsal, üniversite, hükümet ve vakıf ortaklarıyla birlikte çalışan Babson Global.

Görev beyanı

Babson College her yerde büyük ekonomik ve sosyal değer yaratan girişimci liderleri eğitiyor.

Vizyon Bildirisi

Girişimcilik Düşüncesi için dünyada önde gelen kurum olmak istiyoruz.

Temel değerler

Bütünlük Güven, saygı ve alçakgönüllülük insanlarda en iyisini ortaya çıkarır. Birbirimize ve dış ortaklarımıza karşı etik olarak saygı gösterir ve davranırız. Ait olduğumuz büyük topluluklarda sosyal ve toplumsal sorumluluk uyguluyoruz. Çeşitlilik Hayat boyu süren bir topluluktaki üyeliğimize çok çeşitli. Farklılıkların Babson'u daha zengin bir topluluk haline getirdiğine ve ortak başarı için gerekli bağlamları sağladığına inanıyoruz. İnsanları ve onların bakış açılarını memnuniyetle karşılıyoruz ve toplumun tüm üyelerinin çıkarlarına saygı duyuyoruz. Yenilikçilik Yaratıcılığı, risk alma, sürekli gelişim, liderlik ve girişimci bir ruhu teşvik eden kurumsal bir kültüre uzun süredir devam eden bir bağlılığımız var. İnsanları inisiyatif almaya ve fark yaratmaya teşvik ediyoruz. İşbirliği Disiplinler arası işbirliğine ve öğrencilerle yakın çalışmaya olan bağlılığımız, fakülte, yönetim, personel ve Babson College kampüsünde çalışan uygulamalarını tanımlar. Mezunlarımızla ve dış ortaklarımızla birlikte, parçalarının toplamından daha büyük bir öğrenme ve çalışma deneyimi yaratırız. Mükemmellik Babson College mükemmellik için kararlıdır. Bizimki, tüm üyelerin kendi kişisel başarılarını elde edebilecekleri bir topluluktur. Sürekli büyüme ve gelişme için birbirimizi düşünceli bir şekilde desteklemeyi amaçlıyoruz.

Konumlar

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Boston

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

San Francisco

Address
135 Main Street,
Third Floor

94105 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Miami

Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited