Ball State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Entelektüel merakı tetikliyoruz. Canlı ve motive olmuş bir şekilde öğrenir, büyür ve uçarız. Öğretim üyelerimiz ve personelimiz - topluluğumuzdaki herkes - öğrencilere ilk günden ortaklar gibi davranır. Sınıflarda ve laboratuarlarda, spor alanlarında, kampüs dışındaki kapsamlı öğrenme projelerinde - çeviklik ve azimle - Kardinaller uçar. Değerlerimize dayanıyoruz, bilgimizle güçlendiriyoruz ve daha büyük fırsatlara doğru güvenle yukarı çıkıyoruz. Bizimki basit bir söz: mükemmelleşmek için birbirimize meydan okumak.

Ve rehberimiz Beneficence ile - Uçuyoruz.

Öğrencilerimizi, mezunlarımızın yaşam boyu öğrenme ve hizmetle zenginleştirilmiş kariyerleri ve anlamlı yaşamları yerine getirmeleri için güçlendiren eğitim, araştırma ve yaratıcı çabalara dahil ederken, topluluğumuzun, devletimizin ve dünyamızın ekonomik, çevresel ve sosyal canlılığını geliştiririz. .

Gururlu Geçmiş

Ball State'in yaratıcılık, değerler ve entelektüel meraktan kaynaklanan bir eğitime olan sarsılmaz inancı, 19. yüzyılın sonlarında, Muncie iş liderlerinin şehrin gelişimini hızlandırmaya yardımcı olacak yerel bir kolej tasavvur etmesiyle başladı.

Vizyonerler arasında cam kap işlerini genişletmek için New York'tan Muncie'ye taşınan beş Ball Brothers - Lucius, William, Edmund, Frank ve George - sanayiciler ve hayırseverler vardı.

Küçük, özel bir öğretmen yetiştirme okulu 1899'da açıldı. Topluluğun üniversiteyi sürdürme çabaları başarısız olduktan sonra, Ball kardeşler feshedilmiş kurumun arazisini ve binalarını satın aldı ve bunları Indiana Eyaletine bağışladı. Bu hediye, Indiana'nın daha fazla ve daha iyi öğretmen ihtiyacını karşılamak için 1918'de açılan Indiana Eyaleti Normal Okulu Doğu Bölümü oldu.

Ball ailesinin cömertliğini kabul eden Indiana Genel Kurulu, okulun adını 1922'de Ball Teachers College ve ardından 1929'da Ball State Öğretmenler Koleji olarak değiştirdi.

1960'larda, bölgesel öğretmenler koleji Midwest dışından öğretim üyelerini çekmeye başladı ve öğrenciler işletme, mimarlık ve diğer yeni gelişen disiplinler gibi alanlarda ana dallar aradılar. Kayıt ve finansman ulusal eğilimlerle arttı ve yeni tesisler ve derece teklifleri eklendi.

1965'te Indiana Genel Kurulu, kayıt ve tesislerdeki olağanüstü büyümesini, eğitim programlarının ve hizmetlerinin çeşitliliğini ve kalitesini ve eyaletin geleceğinde oynayacağı daha geniş rolün beklentisini kabul ederek kolej Ball State University adını değiştirdi.

Konumlar

Muncie

Address
W University Ave,2000
47306 Muncie, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin