Barclay College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Barclay College biz bir eğitim kazanmak için değil sadece, ama hizmet ve liderlik etkili Hıristiyan yaşam biçimini öğrenerek kendi Mesih merkezli Kutsal Kitap'a dayalı inanç güçlendirmek için bir misyonu vardır bizim öğrenciler için Tanrı'ya övgü.

Barclay Koleji Evanjelik Arkadaşlar geleneği zengin bir tarihinin varlığını dayandırır. Barclay Koleji kabul ve mezhepsel kökenden çeşitli evanjelik Hıristiyan inançları olan kişileri kucaklayan bir evanjelik Arkadaşlar okuldur.

Barclay College misyonu etkili Hıristiyan yaşam, hizmet ve liderlik için bir İncil-merkezli bir ortamda öğrencileri hazırlamaktır. Barclay Koleji, keşfetmek, anlamak ve kendi yaşamları üzerinde Allah'ın çağrısına yanıt vermek için gerekli becerileri kazandırmak için öğrencilere meydan yüksek öğretim Hıristiyan bir kurumdur. Bunu başarmak yardımcı olmak için, Barclay Koleji soruşturma ve öğrenme daha yüksek seviyelerde teşvik eden bir ortam sağlayarak, akademik ve manevi mükemmellik için çaba gösterir. Eleştirel düşünme, fikir alışverişi ve disiplinli İncil-tabanlı çalışma kişiselleştirilmiş Hıristiyan dünya görüşünü geliştirmek ve onların hayatları için Tanrı'nın yönünü hissediyorum hangi hizmet alanlarında etkin hizmet etmek donatmak her öğrenciye yardımcı olmak vurgulanmıştır.

Barclay Koleji aktif İsa hizmet için titizlikle akademik ve kararlı bir ortamda kendi meslekleri için hazırlanmak isteyen tüm Hıristiyanları acemi. Üniversite bir teolojik ve kültürel bakış açılarının çeşitliliğini içeren bir toplumda yaşıyor ve çalışmalar zaman ruhsal büyüme hızlanır inanıyor.

Yüksek öğrenim dört yıllık kurum olarak, Barclay Koleji misyonu ticaret okulu veya eğitim enstitüsü daha geniştir. Öğrenciler kendi ilgi belirli alanlara ek olarak, genel çalışmaların geniş bir yelpazede inceleyerek kendi kültürel anlayışı genişletmek. Barclay, bir İncil kolej olduğundan, öğrenciler İncil çalışma ve her disiplin içine İncil gerçeği entegre öğrenirler.

Barclay Koleji lisans programları ile birkaç kariyer için öğrencilerin hazırlık sunmaktadır. Bazı alanlarda, lisans lisansüstü eğitim için bir hazırlamak için dizayn edilmiştir. Kolej ayrıca öğrencilere üniversite eğitimi, İncil ve genel çalışmalara temel bir giriş vermek için tasarlanmıştır Ön dereceleri sunmaktadır.

Konumlar

Haviland

Barclay College

Address
607 N Kingman Haviland, KS 67059
Haviland, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 800-862-0226