Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Weissman Sanat ve Bilim Okulu, küçük bir üniversite atmosferine ve büyük bir devlet üniversitesinin kaynaklarına sahip bir okuldur. Weissman, 13 departmanda düzenlenmiş 200'den fazla tam zamanlı üyeden oluşan dinamik, meslektaş ve ulusal olarak tanınan bir fakülteye sahiptir. 2.600 ana dalına kişiselleştirilmiş, destekleyici ilgi ve sanat ve bilimleri iş ve halkla ilişkilerle ilişkilendiren benzersiz programlar sunuyor. Weissman, ülkedeki türünün en büyük ve en çeşitli okulu haline gelen Baruch College'ı oluşturan üç okuldan biridir.

Weissman Okulu'nun öğretim üyeleri ve personeli sanat ve bilimlerde lisans eğitiminin en iddialı hedeflerine bağlıdır: öğrencilerimizin vatandaş, geleceğin profesyoneller ve insan olarak büyümesini teşvik etmek. Bu taahhüt, üstün iletişim ve niceliksel becerilerin edinilmesini, eleştirel ve analitik yeteneklerin geliştirilmesini ve estetik, etik, yurttaşlık ve kültürler arası farkındalığın geliştirilmesini teşvik etmek için tüm çabalarımızı bilgilendirir.

Öğrenciler bize ister kendi derslerimizden birinde uzmanlaşmak isterse iş veya halkla ilişkiler alanında uzmanlaşmak için gelsinler, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve doğa bilimlerinde öğrenmenin değerine olan inanç, okul olarak misyonumuzun özünü oluşturur. Weissman eğitiminin deneyimini şekillendirir. Öğretim üyelerimiz, alanlarına seçkin katkılar içeren kendi çalışmalarında bu bağlılığı örneklendiriyor ve araştırma, burs ve yaratıcı faaliyetlerin gelişebileceği bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Konumlar

New York

Address
One Bernard Baruch Way (55 Lexington Ave. at 24th St) New York, NY 10010 646-312-1000
10010 646-312-1000 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: