Baylor University Diana R. Garland School of Social Work

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Diana R. Garland Sosyal Hizmet Okulu'nda ( GSSW ), sosyal GSSW derinden önem veren, hayatın her kesiminden ve dünyanın her yerinden şefkatli bireylerden oluşan bir aile bulacaksınız. Bize göre sosyal hizmet, hizmet ve adaletle ilgilidir; bireylerin haysiyeti ve ilişkilerin gücü ile ilgilidir; Dürüstlük ve yetkinlikle ilgilidir ve buradaki misyonumuz sosyal hizmet uzmanlarını bunları iyi yapmak için hazırlamaktır.

GSSW iki Teksas kampüsü vardır: Waco ve Houston ve MSW ve PhD çevrimiçi programlarımız aracılığıyla sanal bir kampüs.

Üç profesyonel derece sunuyoruz: SOSYAL ÇALIŞMA LİSANSI, SOSYAL HİZMETLERDE MASTER ve SOSYAL HİZMETTE Doktora.

GSSW , sosyal hizmet uzmanlarını okullardan ve hastanelerden hapishanelere ve vakıflara kadar çok çeşitli kamu ve özel ortamlarda, aralarında çeşitli insani hizmet kuruluşlarıyla hizmet vermeye hazırlar. Sosyal hizmet uzmanlarının gelişmesine yardımcı olduğumuz yetkinliklerden biri, inanç ve sosyal hizmet uygulamalarının etik entegrasyonudur. Bu, öğrencileri cemaatlerde, din bağlantılı ve diğer inanç temelli kuruluşlarda hizmet etmeye hazırladığımız anlamına gelir.

Diana R. Garland Sosyal Hizmet Okulu'nun Baylor Üniversitesi'ndeki misyonu, sosyal hizmet uzmanlarını Hristiyan bir bağlamda dünya çapında hizmet ve liderlik için hazırlamaktır.

Konumlar

Waco

Address
Washington Avenue,811
76701 Waco, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: