Bellarmine University School of Environmental Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çevre Çalışmaları Bölümü, Louisville'deki çevre araştırmalarında ilk lisans programını sağlar, çevresel sürdürülebilirlikte kampüs çapında girişimlere liderlik eder, çevre bilimi ve arazi kullanım planlamasında fakülte araştırmaları için bir ev sağlar ve yeni Bellarmine Üniversitesi Çiftliğini yönetir.

Yeşil iş girişimlerindeki ve çevresel açıdan sürdürülebilir uygulamalardaki son büyüme, gelecekteki ekonomik fırsatların - hem bireyler hem de şehirler için - çevresel kaygılardan büyük ölçüde etkileneceğini göstermektedir. Bölümün oluşumu, Bellarmine'nin öğrencileri 21. yüzyıl için eğitme taahhüdünün yanı sıra bölgedeki entelektüel, sosyal ve çevresel yaşam kalitesini geliştirme misyonunun gerçekleşmesidir.

Terra Öğrenme Topluluğu

Bellarmine Üniversitesi'ndeki eski adıyla Rachel Carson Öğrenim Topluluğu olan Terra Öğrenme Topluluğu (TLC), çevre disiplinlerinde uzmanlaşan veya sürdürülebilirliğe olağanüstü ilgi gösteren ilk yıl sakinleri ve işe gidip gelen 20 kişi için bir programdır. Bu öğrenciler, birlikte aldıkları derslerde, çevreye duyarlı yaşamda, daha büyük topluma fayda sağlayan hizmet projelerinde ve yürüyüş ve kano gibi müfredat dışı deneyimlerde birbirlerini destekleyeceklerdir. TLC öğrencileri ayrıca Bellarmine meyve ve sebze bahçesiyle de ilgilenecekler ve hasatın bir kısmını kendi yemeklerine hazırlama şansı elde edecekler.

Konumlar

Louisville

Address
Newburg Road,2001
40205 Louisville, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin