Resmi açıklamayı okuyun

Kuzeydoğudaki en iyi devlet üniversitesi.

Birinci sınıf bir kurum olan Binghamton University , öğrencilere uluslar arası bir perspektifle ve ülkedeki en hareketli araştırma programlarından biriyle geniş, disiplinlerarası bir eğitim sunmaktadır. Ülkedeki seçkin kamu üniversiteleri arasında yer alan Binghamton, öğrencileri, eşsiz, en iyi-her iki dünyalı ortamında akademik değil, mali açıdan zorluyor. Akademik kültürümüz, titiz, işbirlikçi ve cesur yenilikçi bir birinci sınıf özel üniversiteyle rakiplerken, kampüs kültürümüz, zengin çeşitlilik gösteren öğrenciler, aktif sosyal yaşam ve toplulukla derin ilişkiler gibi en iyi üniversite deneyimini örneklendirmektedir. Hem lisans hem de lisansüstü öğrencilerimiz olağanüstü bir fakülte ve çığır açan akademisyenlerle bire bir çalışıyorlar. Birleştirilmiş derece, yabancı dil çalışma grupları ve benzersiz bir uluslararası eğitim programı gibi özel akademik fırsatlardan yararlanırlar.

Bir Bakışta Binghamton

Dünyadaki insanlar New Yorkluların yıllardır bildiklerini öğreniyorlar: Binghamton University , Amerika'nın önde gelen devlet üniversitelerinden biridir. Seçkin öğrencileri ve aktif keşifte ortak olan ödüllü fakülte elimizden geldi - bilgiyi toplamaz, onu yaratırız. Binghamton University deneyimi o kadar istisnai yapan şey hakkında daha fazla bilgi edinin. Sıkı Akademisyenler

 • Fiske Yüksekokul Rehberi (2013), Binghamton'u "kuzeydoğudaki önde gelen devlet üniversitelerinden" biri olarak görür ve onu "en iyi satın" olarak değerlendirir.
 • Üniversite altı okuldan oluşur: Harpur Sanat ve Bilim Koleji, Topluluk ve Halkla İlişkiler Yüksekokulu, Hemşirelik Decker Okulu, Yönetim Okulu ve Thomas J. Watson Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Eczacılık ve Eczacılık Fakültesi Eczacılık bilimi.
 • Binghamton Yönetim Okulu, kamu kurumları arasında ulusun 25. yılında Bloomberg Business Week tarafından sırada yer aldı.
 • Fakültemiz, çok sayıda Fulbright, Ford ve Guggenheim akademisyenlerinden oluşur.
 • Watson School bilgisayar bilimi öğrencilerinin iki ekibi, üniversiteler için Ulusal Havacılık İdaresi Tasarım Yarışması'nda birincilik ödülünü aldı. Birincisi, pistlerden kar ve buz kaldırmak için jeotermal ısı kullanan plan ve diğeri de, buzlanma sıvıları.

Muhteşem Kampus ve Topluluk

 • Kampüs, Binghamton'un Vestal banliyösü Susquehanna Nehri üzerindeki ağaçlık bir yamacın 930 dönüm arazisine yayılıyor.
 • Üniversite, Princeton Review'un yıllık kolejlerin "yeşil derecelendirmesi" nde en üst düzeyde ödüle layık görülmektedir.
 • Kampüsteki Doğa Koruma Alanı, 190 dönümlük korunan orman ve yürüyüş / bisiklet parkurları ile koşu yolları ve altı dönümlük bir gölet bulunan sulak alanlara sahiptir.
 • Downtown Binghamton, dünya standartlarında bir opera şirketi, bir senfoni orkestrası, sinema salonları, kulüpler, inanılmaz restoranlar, barlar ve profesyonel hokey ve beyzbol takımları sunmaktadır.

Yenilikçi Yaşam Öğrenme İmkanları

 • Oxford Üniversitesinden sonra modellenen öğrencilerimiz, her biri kendi özgün kişilikleri ve mahalle hisselerine sahip altı modern yerleşim bölgesinde yaşıyor.
 • İnşaat, yeni bir bilim binası üzerinde ilerledikçe çok yakında beş olacak olan genişleyen dört bina bilim kompleksi, tropik, ılıman, dağlık bölünmüş türünün en büyük öğretim ve araştırma tesislerinden biri olan çok iklimli bir serayı içeriyor. ve çöl alanları.
 • Yenilikçi Teknolojiler Kompleksi (ITC), en yeni teknoloji, modüler laboratuvarlar ve klinik araştırma alanına sahip yeni Biyomühendislik Binası'na ev sahipliği yapmaktadır. Kompleks ayrıca, Watson School dekanlık ofisinin ev sahipliği yaptığı Mühendislik ve Bilim Binasının yanı sıra, makine mühendisliği ve elektrik / bilgisayar mühendisliği, son teknoloji ürünü laboratuar alanı, iş kurma merkezleri için süitlerden oluşmaktadır. ve ofisler.
 • Geniş Anderson Sahne Sanatları Merkezi, çimlerin yerini alması için geri çekilebilir bir arka duvara sahip 1.200 koltuklu bir tiyatro sergiliyor ve 25. yıl dönümü sezonunu kutluyor.
 • Üniversite Sanat Müzesi'nin kalıcı koleksiyonunda, ulusal olarak tanınan bir Asya Sanat Galerisi de dahil olmak üzere 3.000'in üzerinde modern ve eski parça bulunmaktadır.
 • Aşamalı Mimarlık, yönetim okullarına, hemşirelik ve eğitim alanlarına ve Lisans Kabul Dairelerine ev sahipliği yapan iki çarpıcı akademik binamıza yer verdi.

Aktif, Atletik Topluluk

 • Binghamton Bearcats alan 21 NCAA Division I varsity takımları.
 • Öğrenciler futboldan coed dodgeball'a kadar düzinelerce rekabetçi ve eğlenceli futbol kulübü ve şehir içi spor takımlarından birini seçerler.
 • FitSpace, kurum içi kişisel eğitmenler ve her hafta 45 grup sınıfıyla donatılmış en modern fitness merkezimizdir.
 • Müthiş Açık Soruşturma programımız, günün ve haftasonu kano, dağcılık, doğa yürüyüşü ve bölgedeki birçok devlet parkına kamp gezileri organize etmektedir.

Başarılı Mezunlar

 • Dört yıllık mezuniyet oranı, akran kamu araştırma üniversitelerimiz arasında ulus içerisinde en yüksek seviyededir.
 • Lisans öğrencilerinin% 20'si Binghamton'dan mezun olmaya devam ediyor.
 • Binghamton, sanat ve bilim dalında 30'dan fazla doktora programına ve meslek okullarına ve her yıl 100'den fazla doktora ödülüne sahiptir.
 • Hukuk fakültesine başvuran Binghamton mezunlarının% 86'sı kabul ediliyor; buna karşın ulusal olarak% 76'dır.
 • Mezuniyet tıp fakültesine, ulusal ortalamanın% 13 üstünde olan oranlarda giriyoruz.
 • 50 eyalette ve dünyada 120.000'in üzerinde Binghamton mezunu var.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Binghamton University

Binghamton Üniversitesi Coğrafya Bölümü coğrafyasında Arts (MA) Master sunuyor. Biz geniş topluma kendi uzmanlık sağlamak için öğretim, araştırma ve yayın coğrafyası disi ... [+]

Coğrafya MA

Binghamton Üniversitesi Coğrafya Bölümü coğrafyasında Arts (MA) Master sunuyor. Biz geniş topluma kendi uzmanlık sağlamak için öğretim, araştırma ve yayın coğrafyası disiplin yanı sıra tren öğrencileri teşvik ve ilerlemek istiyoruz.

Öğrenciler beş parça bir takip edebilirsiniz:

Genel coğrafya Haritacılık ve coğrafi bilgi sistemleri (CBS) Çevre ve kaynak yönetimi Kentsel planlama ve uygulamalı coğrafya Irk ve etnik köken

coğrafya Bir lisans yüksek lisans programına kabul için gerekli değildir, ancak bir coğrafya geçmişi olmayan öğrenciler MA tamamlanması için ek ders almaları gerekebilir. havza çalışmaları ve yönetim disiplinlerarası bir lisansüstü sertifika mevcut yanı sıra hızlandırılmış BA + MA pist.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Program nicel eğitim güçlü bir vurgu vardır. Özellikle doktora sağlam bir matematik temeli gerektirir. hesap veya doğrusal cebir arka plan eksikliği öğrenciler veya bu ko ... [+]

Ekonomi Yüksek Lisansı

İktisat Bölümü Felsefe (PhD) ekonomi derece Arts (MA) ve Doktor Master giden çalışmanın programlar sunmaktadır. Program ABD'deki tüm doktora-veren kurumlar arasında ekonomi tarihinin tarım ve doğal kaynak ekonomisi 10. sırada yer ve 19. almaktadır. Yeni yenilenen ve sürekli genişleyen program, titiz araştırma yapmak için hazırlanan öğrenciler en iyi performansı gösteren istiyor. Öğrenciler ekonomi alanında lisans derecesine sahip olmak gerekmez, ancak başvuru güçlü bir matematik temeli olması gerekir.

Şu anda ekonomi fakültesi (Economic Literature Journal (JEL) standart sınıflandırma kodları göre) aşağıdaki alanlarda tez denetleyebilir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Ayrıca eğitim ya da profesyonel repertuar, Diğer Diller (TESOL) ihtiyaçlarınızı karşılamak yardımcı olabilir Binghamton Üniversitesi'nde yüksek lisans programına Konuşanl ... [+]

Eğitimde ma - TESOL

Ayrıca eğitim ya da profesyonel repertuar, Diğer Diller (TESOL) ihtiyaçlarınızı karşılamak yardımcı olabilir Binghamton Üniversitesi'nde yüksek lisans programına Konuşanlar için İngilizce Öğretimi genişletmek istiyor sertifikalı öğretmen hakkında tutkulu bir globetrotter olsun. TESOL programı Eğitim Bilim Master (MSEd) ve Sanat (MA) derece Master sunuyor. MA üniversite kampüslerinde veya dünya genelinde diğer İngiliz programlarda İkinci Dil (ESL) programlar olarak İngilizce öğretmek için mezunları sağlar. Bu parça aynı zamanda yüksek öğrenim veya diğer yoğun İngilizce programları ESL programları gibi, dünya çapında İngilizce eğitim dahil olmak isteyen uluslararası öğrenciler için uygundur. MSEd K-12 ayarlarında İngilizce Dil Öğrencileri, (ELL) öğretmek için zaten sertifikalı arayanlar için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

kimya Binghamton Üniversitesi yüksek lisans programı Arts (MA) Master sunuyor, yenilikçi, rekabetçi ve yüksek analitik geleneksel alanlarda motive olan öğrenciler için ki ... [+]

Kimya, MA

kimya Binghamton Üniversitesi yüksek lisans programı, inorganik, yenilikçi, rekabetçi ve yüksek analitik geleneksel alanlarda motive olan öğrenciler için kimya of Arts (MA), Master of Science (MS) ve Doctor of Philosophy (PhD) derece Master sunuyor organik ve fiziksel kimya, yanı sıra ilgili diğer disiplinler arası konular.

İlk yılın sonunda, her öğrencinin araştırma alanları ve müsaitlik durumuna göre bir fakülte danışmanı ile eşleştirilmiş. Bölümümüz danışmanlarımız ders seçiminden araştırma gelişimine, akademik kariyerleri boyunca öğrencilere rehberlik sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz düzenli olarak çeşitli ödüller ve burslar yoluyla olağanüstü akademik başarı ve araştırma çalışmaları için tanınmaktadır. Böyle öğretim asistanlık, araştırma asistanlık ve maaş gibi diğer finansman olanakları da mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Matematik Bilimleri Bölümü uygulamalı istatistik profesyonel Master of Arts odaklı lisans programı sunmaktadır. canlı ve çok yönlü müfredat gerçek dünyada uygulanabilir e ... [+]

uygulamalı istatistik ma

Matematik Bilimleri Bölümü uygulamalı istatistik profesyonel Master of Arts odaklı lisans programı sunmaktadır. canlı ve çok yönlü müfredat gerçek dünyada uygulanabilir eğitime odaklanır ve program sektöründe profesyonel kariyer için usta istatistikçiler hazırlamayı amaçlamaktadır. izlemek çağdaş veri analizi uygulamasını vurgular ve yaygın olarak istatistik uygulamalarında kullanılan yöntemler, yazılım ve teoriye öğrencilerin ortaya ayrılmaz bir laboratuvar bileşeni içerir.

Program uygulamalı istatistik alanına özgü dersler gerektirir ve öğrenci 42 kredi olmak üzere toplam 10 ders ve iki 1-kredi capstone seminerler bitirmek için gereklidir. Bir çıkış sınav veya dönem sonu tez gerekli değildir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Binghamton University

Kimya Bölümü, öğrencilere kimya geleneksel alanlarda yanı sıra biyokimya, çevre kimyası ve malzeme kimyası büyüyen disiplinler arası alanlarda çalışma fırsatı sunuyor. ... [+]

Kimya MS

Kimya Bölümü, öğrencilere kimya geleneksel alanlarda yanı sıra biyokimya, çevre kimyası ve malzeme kimyası büyüyen disiplinler arası alanlarda çalışma fırsatı sunuyor. Öğrenciler fakülte hocası ile yakın bir çalışma, ama jeoloji, fizik, malzeme / makine mühendisliği ve biyoloji gibi diğer disiplinlerde öğretim ile etkileşim geniş fırsatlar var.

Öğrenciler derslerini, sınavlarına ve o bölgede araştırma yapmak, kimya bir alanda uzmanlaşmak.

Her öğrenci kendi araştırma ilgi ve finansman ve mekan fakülte üyenin müsaitlik durumuna göre öğrenci tarafından seçilen bir araştırma danışmanı vardır. Bu karar, genellikle bazı öğrencilerin üniversiteye gelip olsa özellikle belirli bir öğretim üyesi ile çalışmak için ilk yıl içinde yapılır. Bu bir karşılıklı karar ve bir danışman önerilmiştir önce öğrenci çeşitli fakülte ile görüşmeler olmalıdır. danışman ders seçimi ile öğrencilere yardımcı olur ve uygulanabilir bir araştırma programının geliştirilmesinde onlara rehberlik beri bir danışman seçimi, önemli bir karardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

... [+]

(Değil "geçti / kaldı" gibi) düzenli olarak derecelendirildi çoğu kursları ile bir lisans derecesi A 3.0 not ortalaması, dünyada kullanılan farklı sınıflandırma ölçekleri dikkate alındığında, her akademik bölüm yukarıdaki şartlardan birini göstermek ister bir vaka-by-case bazında belirlemek için uluslararası transkript değerlendirir.

antropoloji, biyoloji, hemşirelik, tıp hazırlık, kamu ve uluslararası sağlık, psikoloji ya da başka bir bilim veya sosyal bilimler alanında lisans derecesi kabul için arzu edilir.

uygulamak için, aşağıdaki malzemeler sunmalıdır. Bu malzemeler için genel yönergeler için Başvuru Koşulları web sitesine bakın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Öğrenci İşleri İdaresi lisans programı Master of Science yükseköğretimde kariyerlerine devam etmek isteyenler için uygundur. Program öğrenci gelişim teorisi ve teorinin-t ... [+]

öğrenci işleri yönetiminde ms

Öğrenci İşleri İdaresi lisans programı Master of Science yükseköğretimde kariyerlerine devam etmek isteyenler için uygundur. Program öğrenci gelişim teorisi ve teorinin-to-uygulama-to-teorinin kavramı hem de topraklanmış. Böylece, programın temel hedefi öğrencinin gelişim kuramı uygulamada kullanılan ve pratik gelecek teori geliştirme bilgilendirmek için hizmet vermektedir nasıl nasıl çalışma bilgiye sahip profesyoneller hazırlamaktır.

Program kendi kararları (örneğin bölüm ve / veya bölümler gibi) diğer sistemleri nasıl etkilediğini göz önüne alırken bölüm / birim durumlara yanıt vermek için karar vericilere ihtiyaç pozisyonlarda farklı kökenden insanlarla birlikte çalışma rahat idari liderleri ve personel hazırlamak istiyor kurum içinde.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Binghamton University

Binghamton Üniversitesi Yüksek Lisans Kamu Yönetimi (MPA) programı yarının liderleri, yenilikçi, kamu ve kar amacı gütmeyen hizmet yöneticileri olmak için öğrencileri haz ... [+]

Kamu yönetiminde mpa

Kamu Politikası, İlişkiler ve İdare Okulları (NASPAA) Ağı tarafından akredite Kamu Yönetimi Binghamton Üniversitesi Yüksek Lisans (MPA) programı yarının liderleri, yenilikçi ve olmaya öğrencileri hazırlamak için toplum temelli örgütleri ile işbirliği içinde çalışmaktadır kamu ve sivil -profit servis yöneticileri. Mezunlar, pratik, gerçek dünya deneyimleri ve bugünün zorlu toplumsal sorunları çözmek için gerekli olan teorik çerçeve ile donatılmıştır.

Bir MPA kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar yönetim kariyer için hazırlar pazarlanabilir profesyonel derecesidir. Kamu hizmetine adamış öğrenciler için, kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar lider olmak ve dünyada olumlu bir fark yaratmak istiyoruz istiyorum idealdir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Müzik Binghamton Üniversitesi ulusal akredite Müzik Bölümü Yüksek Lisans (AA) ve Opera lisans programlarının Müzik Master sunuyor. Eski çeşitli konsantrasyonlarda müzik u ... [+]

müzik mm

Müzik Binghamton Üniversitesi ulusal akredite Müzik Bölümü Yüksek Lisans (AA) ve Opera lisans programlarının Müzik Master sunuyor. Eski çeşitli konsantrasyonlarda müzik uzmanları ve eğitimciler için en uygundur. İkinci trenler opera alanında kariyer için genç sanatçılar. Tri-Cities Opera TCO ile performans sayesinde, kişisel, profesyonel ve yaratıcı çabalar muazzam büyüme için izin veren bir profesyonel ikamet sanatçı programı ile opera öğrencilere sağlar. Aday öğrenciler asistanlık, burs ve ödül sınırlı sayıda erken uygulamak için teşvik edilir.

Müzik programı Bizim Master beş konsantrasyonları oluşur:

Bileşim Iletken Tarih ve Edebiyat Enstrümental Performansı Vokal Performansı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University

Binghamton Üniversitesi Sürdürülebilir Topluluklar yenilikçi bir master programı sunmaktadır. Bu program işbirlikçi politikalar, süreçler ve ilişkiler için hayati toplumu ... [+]

Sürdürülebilir Topluluklar Yüksek Lisans Programı

Binghamton Üniversitesi Sürdürülebilir Topluluklar yenilikçi bir master programı sunmaktadır. Bu program işbirlikçi politikalar, süreçler ve ilişkiler için hayati toplumun ihtiyaçlarını yansıtır. canlı müfredat coğrafya, kamu yönetimi ve çevre çalışmaları dahil olmak üzere birçok disiplini, kapsamaktadır. Öğrenciler doğa bilimi / ekolojik bakış açısı ya da bir sosyal / politika tabanlı parçayı takip edebilirsiniz. Tüm öğrenciler, ekonomik, sosyal ve ekolojik sorunlar ve stratejiler entegre ederek yaşam kalitesini geliştirmeye odaklanmış hem teorik hem de pratik eğitim alırlar.

Verilen Dereceler Sürdürülebilir Topluluklar MS Sürdürülebilir Topluluklar MA sürdürülebilirlik uzmanları rolü büyüdü ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Binghamton
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Binghamton University
Address
Binghamton University State University of New York 4400 Vestal Parkway East
NY 13902 Binghamton, New York, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 607-777-2000