Birmingham-Southern College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğer bir üniversite derecesi için her yere gidebilirsiniz. At Birmingham Southern College, Size sunmak için bir liberal sanat çerçevesinde çalışmayı taahhüt ediyoruz eller-deneyimlerin başarılı önemi yok ne tercih alanı gerekir. Bizim eşsiz Ocak Fethi vadeli hayallerinin peşinden size esneklik dört hafta verir ve bizim birinci sınıf akademik programlar başarılı olmanız için size becerileri verecektir.

BSC, size olacak:

Dünyayı keşfedin ve kendi tutkularını keşfetmek. Size ilham bir sınıf almak ya da sadece bir harita üzerinde gördüğüm bir ülkeyi ziyaret. , Size yaşama yeni bakış açıları vermek arkadaş olun bir kampüs kulüp ufkunuzu genişletin, ya da oyun alanında kendi sınırlarını test. Bugünün işveren istiyorum becerilerini bina tüm ederken, kendi yolunu bulacaksınız.

Yeni bir şekilde öğrenme deneyimi. Eğer hayal asla zorluklarla mücadele, daha sonra sınıfın ötesinde ne öğrenmek alır. Bir profesör, bir-bir rehberlik, bir hizmet projesi, veya kendi buluş-YOU'LL ile staj, araştırma tercih ne olursa olsun iş dünyasında başarılı olmak için gereken araçları olsun.

Excel mezuniyet ve ötesinde önce. Öğrencilerimiz arasında çok iyi ve bizim mezunlar tüm beklentileri aşan. Bir ABD senatörü, müze müdürü, ödüllü yazar, NASA bilim adamı, avukat, girişimci, doktor, ya da daha fazla, onların başarısı için onlar kredi BSC olsanız. Sadece bu değil, ama onlar size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için istekli konum.

Konumlar

Birmingham

Address
Birmingham-Southern College
900 Arkadelphia Road

AL 35254 Birmingham, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin