Black Hills State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Black Hills Eyalet Üniversitesi öğretme ve öğrenme mükemmelliği teşvik eden bir yüksek lisans düzeyinde üniversite; araştırma, yaratıcı ve bilimsel faaliyetleri destekler ve eyalet, bölge, ulus ve küresel topluma hizmet vermektedir. BHSU lisans düzeyinde sanat, beşeri bilimler, eğitim, davranış bilimleri, matematik, sosyal bilimler, fen bilimleri, iş ve teknolojisinin yanı sıra gücü seçilen disiplinler yenilikçi, yüksek kaliteli lisans (önlisans ve Baccalaureate) programları sağlar. Black Hills Eyalet Üniversitesi tek kapsamlı Üniversitesi olduğunu Batı South Dakota.

BHSU Vizyon Black Hills Eyalet Üniversitesi Black Hills bölgesinde yenilikçi, yüksek kaliteli Üniversitesi, devlet, millet ve dünya olarak kabul edilecektir.

Biz, Black Hills State Üniversitesi, kararlıyız:

Burs Biz araştırma ve toplum, devlet, bölge, ulus ve dünyaya bilgi ve sanat katkıda yaratıcı faaliyet burs meşgul; Biz ilgili kullanarak ve geleceğe hazırlamak öğrenciler için kenar uygulamaları keserek öğretim bursu meşgul; ve biz toplumda liderlik rolleri kabul ve mesleğe ve kamuoyuna anlamlı katkılar yaparak hizmet bursu meşgul.

Öğrenci Odaklılık Biz öğrenci hayatını dönüştürme sorumluluğunu kabul haysiyet ve saygı ile her öğrencinin davranın.

Eğitim Mükemmellik ve Yaşam Boyu Öğrenme Biz performans, bizim yaratıcılık ve yaratıcılık üzerine yansıtarak kaliteli işi meşgul ve sürekli kendimizi geliştirmek için zorlu.

Bütünlük Biz mükemmellik etik standartlarına uymak ve kişisel kararlar ve eylemler için hesap, kabul hangi darbe öğrencilerin ön ve orta yerleştirir yüksek öğrenim dinamik ve becerikli bir kurum olarak bizim itibar.

Kapsayıcılık Biz, kapsayıcı eğitim ve koşulsuz saygı uygulamak için tüm çok kültürlü öğrenme deneyimleri destekleyen ve uluslararası alışverişini teşvik ederek insan farklılıkların çok boyutları kucaklıyorum.

Yenilik ve Değişim Biz gelecekteki ihtiyaçlarını tahmin ve etkin dinleme ve eleştirel düşünme öğrenci, personel, öğretim, yönetim, mezunlar için bir canlı öğrenme topluluğu sürdürmek sayede fikirlerin açık fikirli değişimini teşvik saygılı bir diyalog geliştirerek büyüme eşsiz fırsatlar duyarlı olması bizim hayal güçlerini kullanmalarına ve kamu.

Konumlar

Spearfish

Black Hills State University

Address
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Spearfish, Güney Dakota, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 605-642-6343

Spearfish

Black Hills State University, Rapid City Campus

Address
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Spearfish, Güney Dakota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: