Boston University College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ülkenin önde gelen sağlık ve rehabilitasyon bilimleri okullarından biri olan Sargent, titiz eğitim ve örnek klinik deneyimler sağlamak için seçkin fakülte, zorlu akademik müfredat ve son teknoloji tesisleri bir araya getiriyor. Disiplinler arası yaklaşımımız, tüm klinik programlarımızı tek çatı altında barındırıyor; bu ortam, sağlık hizmetlerinin geleceğini yansıtır ve meslekler arasında çalışma için derin bir takdiri teşvik eder.

1300'den fazla lisans ve 450 yüksek lisans öğrencisine ev sahipliği yapan Sargent, büyük ve çeşitli bir araştırma üniversitesinde birbirine sıkı sıkıya bağlı, küçük bir üniversite ortamı sunar. Profesörler destekleyici ve erişilebilirdir ve öğrencileriyle gerçek bir bağa sahiptir. Sargent fakültesi, ülkenin sağlık ve rehabilitasyon alanında en saygın liderlerinden bazılarını içerir.

Boston Üniversitesi Sağlık ve Rehabilitasyon Bilimleri Fakültesi'nin misyonu: Sargent Koleji, sağlık ve rehabilitasyon bilimlerinde bilgiyi ilerletmek, korumak, yaymak ve uygulamaktır. BU Sargent Koleji, toplumun sağlık hizmeti ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için eleştirel ve yenilikçi düşünceyi teşvik eden bir ortam yaratmaya çalışmaktadır.

Sargent College'dan bir derece, öğrencileri çeşitli ödüllendirici ve talep gören kariyerlere hazırlar. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu Mesleki Görünüm El Kitabı, Sargent kariyerlerini takip edilen tüm meslekler arasında en yüksek büyüme potansiyeline sahip olanlar arasında derecelendirir.

Sağlık hizmetleri alanı dinamiktir, çeşitlidir ve hızla büyümektedir - aranan sağlık profesyonelleri için fırsatlar da öyle.

Sargent'ta, birinci sınıf programları olan önde gelen bir uluslararası araştırma kurumunda eğitim alma avantajına sahip olacaksınız. Dört bölümde de öğrencileri çok az okulun yapabileceği şekilde hazırlıyoruz.

Sargent'ın Meslekler Arası Eğitim (IPE) Programı, farklı bölümlerdeki öğrencileri çeşitli sağlık mesleğini daha iyi anlamaya ve ekip halinde çalışmayı mükemmelleştirmek için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmeye teşvik eder.

Konumlar

Boston

Address
Commonwealth Avenue,635
02215 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: