Boutique Universities Consortium

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Butik Üniversiteleri Konsorsiyumu Öğrenciler eğitime öğrenci merkezli bir yaklaşımla, ekonomik ve sosyal ilerlemeyi elde etmesine yardımcı olur. Bizim küçük kolejler bize uygun bir fiyata, olağanüstü kişiselleştirilmiş ve esnek öğrenci hizmetlerinin yanı sıra kaliteli bir eğitim sunmak için izin verir.

Amerika Birleşik Devletleri University

On-Campus, Çevrimiçi ve harmanlanmıştır Seçenekler

Öğrenci Merkezli Eğitim Yoluyla Ulaşmak Başarı Bölgesel akredite San Diego, California'da bulunan Çeşitli öğrenci vücut

Amerika Birleşik Devletleri University of Amerika Birleşik Devletleri'nin güneybatı köşesinde yer almaktadır: güzel San Diego, California. San Diego'nun güzel plajları ve uluslararası kültür dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri çekmek. San Diego hava, eğlence, iş ve kültürel olanaklardan dayalı en çok arzu edilen ABD şehirlerinden biri olarak değerlendirilmiştir.

Bölgesel akredite Amerika Birleşik Devletleri University, biz öğrenci merkezli eğitim ilkeleriyle kendimizle gurur duyuyoruz; bir eğitim olan bütün üniversite toplum öğrencisi her başarısına adamıştır. Biz hiçbir öğrenciyi sağlamak küçük sınıflar ile bu özveri, arkasında tüm sınıflar ve milliyetler ve sınıf, toplum ve dünya kapsayıcılık ve anlayış teşvik çeşitli öğrenci vücut halkına eğitim erişilebilir hale uygun öğrenim ücretlerini sol göstermektedir.

Potomac Üniversitesi

On-Campus, Online ve harmanlanmıştır Seçenekler Biz Geleceğiniz kullanıcısına yönlendirin. Biz Kişisel Başarı kutlayın.

Bölgesel akredite Washington DC ve Viyana'da, Virginia yerler Tüm programları ile öğrenciler için esnek

Potomac Üniversitesi canlı kültürlü bir atmosfer sunuyor. ABD'nin başkenti Washington, DC'de kalbinde yer almaktadır; Ayrıca ev çok önde gelen kuruluşları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, uluslararası kuruluşlar ve dünya genelinde elçiliklerin karargahına.

Öğrenciler Washington DC, Virginia ve online olarak Üniversite derslerine katılabilirler. Potomac Üniversitesi meşgul yaşamları olan öğrenciler için birçok avantajı vardır. Ne olursa olsun zamanlama talepleri, her öğrenci ile Potomac ortaklarının Üniversitesi ihtiyaçlarınızı karşılayan kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi için araçlar ve kaynaklar sağlamak.

International Business Studies London College

Londra'nın merkezinde, İngiltere kalbinde yer alan Mevcut uygulama, deneyim ve stajlar Global deneyimi ile uluslararası kampüs

International Business Studies London College of (LCIBS) Londra'nın kalbinde yer alan özel bir okuldur. LCIBS bir öğrenci kendi seçtikleri konunun pratik ve analitik bilgilerin yanı sıra gerçek anlamda küresel ortamda olmanın bir parçası hem de kazanabilir bir ortam yarattı. Biz iş, sağlık yönetimi, muhasebe / finans, pazarlama, halkla ilişkiler ve spor yönetimi kapsayan programları var. Ne setleri başka HE kolej dışında LCIBS kamu politikası ve etik tüm programlarımızı temelini nasıl olduğunu.

UBIS

On-Campus, Çevrimiçi ve harmanlanmıştır Seçenekler

Uluslararası akredite Dünya ticaret sermayesi - Cenevre, İsviçre kalbinde yer alan Özel küresel fırsatlar

UBIS Cenevre, İsviçre, kalbinde dünyanın en etkili başkentlerinden biri tartışmasız yer alır. UBIS size fiziksel, küresel iş sermaye veya online canlı okumak için Geneva- okuyan seçeneği sunar. UBIS Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler bölümünden lisans ve Master dereceleri sunmaktadır.

UBIS şu anda yaklaşık 40 farklı ülkeden öğrencinin kaydı ve diğer birçok ülkede 35'ten fazla işbirliği programları aktif bir ortağıdır. Bu dinamikler özel derece ve benzersiz bir küreselleşmiş bir kariyer için işletmeler ve kuruluşların gereksinimlerini karşılayacak özel fırsatlar yaratmak.

Konumlar

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri

İsviçre Çevrimiçi

Address
İsviçre Çevrimiçi, İsviçre

San Diego

Address
United States University
830 Bay Blvd, Chula Vista

91911 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Washington

Address
University of the Potomac
1401 H St NW #100

20005 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Londra

Address
London College Of International Business Studies
14 Southampton Place

WC1A 2AJ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Cenevre

Address
UBIS University of Business and International Studies
Avenue Blanc 46

1202 Cenevre, Cenevre, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin