Bowie State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bowie State University gururlu bir miras üzerine cesur bir gelecek inşa ediyor!

1865'te kurulan Bowie State, Maryland'deki en eski Tarihsel Siyah Kolej / Üniversite'dir ve ülkedeki en eski on üniversiteden biridir. Aynı zamanda fakülte ve personel ile birlikte öğrencileri birçok etnik ve kültürel geçmişi temsil eden çok çeşitli bir üniversitedir.

Bowie State University , başarma ve başarma hırsına sahip öğrenciler için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim fırsatları sağlar. Bowie State, 23 lisans ana dalına ek olarak, 20 yüksek lisans programı, 14 uzmanlık sertifikası ve bilim, teknoloji, işletme, eğitim ve ilgili disiplinlere özel odaklanan iki doktora programı sunmaktadır. Destekleyici bir akademik ortam, öğrencilerin eleştirel düşünmelerini, yeni keşifler yapmalarını, farklılıklara değer vermelerini ve son derece teknik, hızla değişen küresel bir toplumda liderler olarak ortaya çıkmalarını sağlar.

Bowie Eyaletinin Doğa Bilimleri, Matematik ve Hemşirelik Merkezi, araştırma ve eğitim laboratuvarları, esnek sınıflar, bir hemşirelik simülasyon kanadı ve tamamen kapalı bir sera içerir. Bowie State ayrıca, dijital medya sanatları ve müzik üretimi için en son teknolojilerle donatılmış, tamamı Steinway Güzel ve Sahne Sanatları Merkezi'ne ev sahipliği yapmaktadır.

Maryland Üniversite Sisteminin bir üye kurumu olarak Bowie State, sistemin yüksek kaliteli, erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim fırsatları sağlama misyonunu sürdürmektedir.

Bowie Eyaleti, Washington, DC ve Baltimore'a kolay erişim mesafesinde, ülkenin en heyecan verici metropol bölgelerinden birinin ortasında yer almaktadır. Aynı zamanda, 300 dönümlük bir banliyö ormanlık arazisinde sakin bir kampüse sahiptir. Üniversite yedi öğrenci yurduyla 7/24 lisans hayatının merkezidir, ancak aynı zamanda kariyerlerinde ilerlemek isteyen çalışan profesyonellere hizmet etmek için uygun akşam sınıfları ve çevrimiçi kurslar da sunmaktadır.

Bowie State'e daha yakından bakın: gördüklerinizi beğeneceksiniz.

Konumlar

Bowie

Address
Jericho Park Road,14000
20715 Bowie, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin