Brooklyn College CUNY

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Brooklyn College Hakkında

Brooklyn College of New York, sivil kentsel ve sanatsal enerjinin ayrılmaz bir parçasıdır ve çevrelerindeki dünya öğrencilerimizin anlayışı genişleten bir yaşam sınıf olarak tüm şehri kullanır.

Çoğu göçmen veya bir süper eğitim yoluyla hayatlarını iyileştirmek için isteyen göçmen çocuklara - 80 yılı aşkın için, üniversite öğrencileri motive geniş bir yelpazede çeken olmuştur. Onlar yüzünden kendi alanında en iyileri arasında olan akademisyenler, profesyoneller ve sanatçıların kolej ünlü fakültesi geliyor. Bir son derece uygun ders tüm - Onlar iyi donanımlı tesisler, stüdyoları, akıllı derslikler, üretim ve uygulama odaları ile ülkenin en güzel biri olarak kabul bir kampüste, öğrenme olacak biliyorum.

Gerçekler

14.115 lisans ve 150 ülkeden gelen ve 105 dilleri konuşan 3275 mezunları - Brooklyn College 17390 öğrenci öğrenci kayıt bulunmaktadır.

Kolej yaratıcı sanatlar 120 lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır; beşeri bilimler; sosyal, davranışsal ve doğa bilimleri; matematik; eğitim ve iş. Kabul kriterleri 2011 için 1134 ortalama SAT puanı ile, son on yılda giderek seçici hale gelmiştir. 4.000 'den fazla öğrenci bizim son Başlama Egzersizleri de, lisans ve yüksek lisans derecesi, yanı sıra gelişmiş sertifikalarını aldı.

Akademik Fırsatlar

Fakültenin titiz genel program ötesinde son derece zorlu bir akademik program isteyen öğrenciler Brooklyn College'da Macaulay Onur Koleji ve Onur Akademisi'nde özel programlar uygulamak için davet edilir. Bu programların içine Kabul çok rekabetçi ve seyahat ve çok daha fazlası için, maaş şehir boyunca ve küre, ücretsiz ders ve dizüstü bilgisayarlar arasında akademik titiz faaliyetleri yapmaya fırsat içerebilir muazzam yararlar sunmaktadır.

Lisans öğrencileri için, üniversitenin saygın Çekirdek Müfredat liberal sanat ve bilim sağlam bir temel oluşturur. Güçlü advisement programı, üniversite yıllar boyunca onları yönlendirir. Ilk dönem başlamadan önce bile, birinci sınıf yaz köprü programları aracılığıyla ve aralarındaki ve öğretim üyeleri ile bağlarını güçlendirmek Öğrenme Toplulukları ile üniversiteye liseden onlara geçişi olur Birinci Koleji Yıl, tanıtıldı. Preprofessional programlar mühendislik, hukuk, tıp, optometri ve ayak bakımı ile ilgilenen öğrenciler için mevcuttur.

Yüksek lisans öğrencileri için özel programlar da sunulmaktadır. Hibe yazma, tez destek ve daha birçok - Lisansüstü Yatırım Programı, ulusal ve uluslararası konferanslara lisansüstü öğrencilerine özel önem taşıyan konularda malzemeleri ve materyalleri, ve atölye çalışmaları fon, araştırma hibeleri katılımın destekleyen seyahat hibe sunmaktadır. Brooklyn Koleji ayrıca Azınlık Katılım New York Louis Stokes Alliance, Köprüler Doktora Programı ve Latin / Yunan Enstitüsü dahil lisansüstü odaklı CUNY programları, aktif bir parçasıdır.

Kolej, özel akademik programlar aracılığıyla yurtdışında eğitim için öğrencileri teşvik eder. Öğrenciler, Çin'de tıp araştırdı İsrail ve İzlanda'da arkeolojik kazılarda katıldı, sadece birkaç isim, Arjantin politik sistemleri okudu Hindistan'da belgesel film yaptı ve İtalya ve Fransa'da sanatsal becerilerini bilenmiş var. Bunlar genellikle kendi başlarına görmemiş olabilirsiniz dünyasının bir parçası keşfetmek süre üstün soruşturmaları yapan, onların profesörlerin araştırma yardımcı olur.

Dünya standartlarında Fakültesi

Brooklyn Koleji profesörler ödül kazananlar ve NASA, Ulusal Bilim Vakfı, Ulusal Sağlık Enstitüleri ve Eğitim Dairesi gibi kurumların ulusal fon alıcıları bulunmaktadır. Fakülte Paul Moses, Pulitzer ödüllü gazeteci kapsar; Ursula Oppens, Grammy Ödülü adayı konser piyanisti ve çağdaş Amerikan müzik sanatçısı; Mac Wellman, Obie Ödüllü oyun yazarı; ve Kristoff Diaz, Tony Ödülü adayı oyun yazarı. Diğer önemli öğretim üyeleri kurucu Sinema ve film yapımcısı Jonathan Wacks, alkışlanan biyografi yazarı Jeanne theoharis, kimyager Roberto Sánchez-Delgado Barry R. Feirstein Graduate School dekanı, NIH 1.700.000 $ hibe-kazanan ve psikolog Anthony Sclafani, uluslararası alanda tanınan bir bilgisayar teorisyeni Rohit Parikh dahil , değerli odyolog Shlomo Silman, mikroalg biyoteknoloji Juergen Polle lider uzman ve siyaset bilimci ve yazar Corey Robin.

Öğrenci hayatı

Brooklyn College'da öğrenci hayatı, aktif, çeşitli ve çok yönlüdür. Öğrencilerimiz 100'den fazla öğrenci kulüpleri ve kültürel, etnik, toplum, medya, sanatsal, toplumsal eylem, dini ve diğer özel ilgi geniş bir aralığı kapsayan örgütler ilgileniyoruz. Bir düzineden fazla tarikatların ve sororities kampüse Yunan yaşam getirmek. İntramural spor popüler ve kolejin ödüllü basketbol, ​​kros, futbol, ​​voleybol, tenis ve voleybol takımları National Collegiate Athletic Association Bölümü III düzeyde rekabet.

Gelecek için Bina

Brooklyn Koleji ödüllü performans programları için uygun bir ev sağlayacaktır sahne sanatları için yeni bir merkez için ilki gerçekleştirmiştir. Üniversite aynı zamanda yeni bir state-of-the-art bilim kompleksi için planlama aşamasında içine derin.

Kampüs hayatı

Bir Brooklyn Koleji öğrencisi olarak, bilim adamlarının çeşitli ve canlı topluluğunun bir parçasıdır. Biz, kampüs hayatının tüm yönlerini keşfetmek hangi bir güvenli alan sunmak için varız, ister akademik atletik, kültürel, siyasi, eğlence, sosyal veya manevi.

Öğrencilerimiz, yeni lise sadece kendi üniversite kariyerine başlamadan mezunları zaten elinde ve onların ileri derece doğru çalışan bir derece, diğer kolej, gaziler, okula dönen diğer devletler ve ülkeler ve yetişkinlerden öğrenciler öğrencileri aktarmak öğrenciler bulunmaktadır. Ve biz onları karşılamak hangi aracılığıyla kampüs faaliyetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bizim üniversitelerarası veya intramural spor takımlarının birine katılmak, ya da oyunlarda seyirci olarak destek gösterebilir; bir topluluk gönüllü olmak veya öğrenci hükümette yer; rehin bizim birçok Yunan kuruluşlardan biri; bir ya da bizim 100 öğrenci kulüpleri daha bir üyesi olmak; ya da iyi bir egzersiz veya pikap basketbol oyunu için Batı Quad Merkezi'ni ziyaret edin.

Başkalarının karşılamak için en iyi yollarından biri uygun fiyatlarla tüm ev konforu, artı katma kolaylıklar sağlar Residence Hall için hareket gereğidir. Ama banliyö öğrencileri - ve bu bizim öğrenci vücudun en bulunuyor - bu tür bir Starbucks içeren 24/7 Kütüphane Café gibi de karşılamak için yerlerde bol var; Hareketli Öğrenci Merkezi; ve bizim güzel gerekçesiyle (ve titizlikle yapılmaktadır).

Sizinkine benzer ilgi alanlarına sahip olanlar için öğrenme ve sosyal faaliyet hub - iki düzine kampüs merkezleri ve enstitüler vardır. Ve yıl boyunca özel etkinlikler tek bir yapışkan topluluk içine bizi birleştirerek, herkese açıktır.

Biz Brooklyn College aktif bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Sizin için umutları mevcut gezinme yardıma ihtiyacınız varsa, Öğrenci İşleri Bölümü, Akademik İşler Dairesi ile birlikte, sizin kampüs deneyimini zenginleştirecek fırsatları seçiminde size yardımcı olacaktır.

Bir

Konumlar

New York

Brooklyn College

Address
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 718-951-5000

Akreditasyonlar

AACSB Accredited