Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Brooklyn College Hakkında

Brooklyn College of New York, sivil kentsel ve sanatsal enerjinin ayrılmaz bir parçasıdır ve çevrelerindeki dünya öğrencilerimizin anlayışı genişleten bir yaşam sınıf olarak tüm şehri kullanır.

Çoğu göçmen veya bir süper eğitim yoluyla hayatlarını iyileştirmek için isteyen göçmen çocuklara - 80 yılı aşkın için, üniversite öğrencileri motive geniş bir yelpazede çeken olmuştur. Onlar yüzünden kendi alanında en iyileri arasında olan akademisyenler, profesyoneller ve sanatçıların kolej ünlü fakültesi geliyor. Bir son derece uygun ders tüm - Onlar iyi donanımlı tesisler, stüdyoları, akıllı derslikler, üretim ve uygulama odaları ile ülkenin en güzel biri olarak kabul bir kampüste, öğrenme olacak biliyorum.

Gerçekler

14.115 lisans ve 150 ülkeden gelen ve 105 dilleri konuşan 3275 mezunları - Brooklyn College 17390 öğrenci öğrenci kayıt bulunmaktadır.

Kolej yaratıcı sanatlar 120 lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır; beşeri bilimler; sosyal, davranışsal ve doğa bilimleri; matematik; eğitim ve iş. Kabul kriterleri 2011 için 1134 ortalama SAT puanı ile, son on yılda giderek seçici hale gelmiştir. 4.000 'den fazla öğrenci bizim son Başlama Egzersizleri de, lisans ve yüksek lisans derecesi, yanı sıra gelişmiş sertifikalarını aldı.

Akademik Fırsatlar

Fakültenin titiz genel program ötesinde son derece zorlu bir akademik program isteyen öğrenciler Brooklyn College'da Macaulay Onur Koleji ve Onur Akademisi'nde özel programlar uygulamak için davet edilir. Bu programların içine Kabul çok rekabetçi ve seyahat ve çok daha fazlası için, maaş şehir boyunca ve küre, ücretsiz ders ve dizüstü bilgisayarlar arasında akademik titiz faaliyetleri yapmaya fırsat içerebilir muazzam yararlar sunmaktadır.

Lisans öğrencileri için, üniversitenin saygın Çekirdek Müfredat liberal sanat ve bilim sağlam bir temel oluşturur. Güçlü advisement programı, üniversite yıllar boyunca onları yönlendirir. Ilk dönem başlamadan önce bile, birinci sınıf yaz köprü programları aracılığıyla ve aralarındaki ve öğretim üyeleri ile bağlarını güçlendirmek Öğrenme Toplulukları ile üniversiteye liseden onlara geçişi olur Birinci Koleji Yıl, tanıtıldı. Preprofessional programlar mühendislik, hukuk, tıp, optometri ve ayak bakımı ile ilgilenen öğrenciler için mevcuttur.

Yüksek lisans öğrencileri için özel programlar da sunulmaktadır. Hibe yazma, tez destek ve daha birçok - Lisansüstü Yatırım Programı, ulusal ve uluslararası konferanslara lisansüstü öğrencilerine özel önem taşıyan konularda malzemeleri ve materyalleri, ve atölye çalışmaları fon, araştırma hibeleri katılımın destekleyen seyahat hibe sunmaktadır. Brooklyn Koleji ayrıca Azınlık Katılım New York Louis Stokes Alliance, Köprüler Doktora Programı ve Latin / Yunan Enstitüsü dahil lisansüstü odaklı CUNY programları, aktif bir parçasıdır.

Kolej, özel akademik programlar aracılığıyla yurtdışında eğitim için öğrencileri teşvik eder. Öğrenciler, Çin'de tıp araştırdı İsrail ve İzlanda'da arkeolojik kazılarda katıldı, sadece birkaç isim, Arjantin politik sistemleri okudu Hindistan'da belgesel film yaptı ve İtalya ve Fransa'da sanatsal becerilerini bilenmiş var. Bunlar genellikle kendi başlarına görmemiş olabilirsiniz dünyasının bir parçası keşfetmek süre üstün soruşturmaları yapan, onların profesörlerin araştırma yardımcı olur.

Dünya standartlarında Fakültesi

Brooklyn Koleji profesörler ödül kazananlar ve NASA, Ulusal Bilim Vakfı, Ulusal Sağlık Enstitüleri ve Eğitim Dairesi gibi kurumların ulusal fon alıcıları bulunmaktadır. Fakülte Paul Moses, Pulitzer ödüllü gazeteci kapsar; Ursula Oppens, Grammy Ödülü adayı konser piyanisti ve çağdaş Amerikan müzik sanatçısı; Mac Wellman, Obie Ödüllü oyun yazarı; ve Kristoff Diaz, Tony Ödülü adayı oyun yazarı. Diğer önemli öğretim üyeleri kurucu Sinema ve film yapımcısı Jonathan Wacks, alkışlanan biyografi yazarı Jeanne theoharis, kimyager Roberto Sánchez-Delgado Barry R. Feirstein Graduate School dekanı, NIH 1.700.000 $ hibe-kazanan ve psikolog Anthony Sclafani, uluslararası alanda tanınan bir bilgisayar teorisyeni Rohit Parikh dahil , değerli odyolog Shlomo Silman, mikroalg biyoteknoloji Juergen Polle lider uzman ve siyaset bilimci ve yazar Corey Robin.

Öğrenci hayatı

Brooklyn College'da öğrenci hayatı, aktif, çeşitli ve çok yönlüdür. Öğrencilerimiz 100'den fazla öğrenci kulüpleri ve kültürel, etnik, toplum, medya, sanatsal, toplumsal eylem, dini ve diğer özel ilgi geniş bir aralığı kapsayan örgütler ilgileniyoruz. Bir düzineden fazla tarikatların ve sororities kampüse Yunan yaşam getirmek. İntramural spor popüler ve kolejin ödüllü basketbol, ​​kros, futbol, ​​voleybol, tenis ve voleybol takımları National Collegiate Athletic Association Bölümü III düzeyde rekabet.

Gelecek için Bina

Brooklyn Koleji ödüllü performans programları için uygun bir ev sağlayacaktır sahne sanatları için yeni bir merkez için ilki gerçekleştirmiştir. Üniversite aynı zamanda yeni bir state-of-the-art bilim kompleksi için planlama aşamasında içine derin.

Kampüs hayatı

Bir Brooklyn Koleji öğrencisi olarak, bilim adamlarının çeşitli ve canlı topluluğunun bir parçasıdır. Biz, kampüs hayatının tüm yönlerini keşfetmek hangi bir güvenli alan sunmak için varız, ister akademik atletik, kültürel, siyasi, eğlence, sosyal veya manevi.

Öğrencilerimiz, yeni lise sadece kendi üniversite kariyerine başlamadan mezunları zaten elinde ve onların ileri derece doğru çalışan bir derece, diğer kolej, gaziler, okula dönen diğer devletler ve ülkeler ve yetişkinlerden öğrenciler öğrencileri aktarmak öğrenciler bulunmaktadır. Ve biz onları karşılamak hangi aracılığıyla kampüs faaliyetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bizim üniversitelerarası veya intramural spor takımlarının birine katılmak, ya da oyunlarda seyirci olarak destek gösterebilir; bir topluluk gönüllü olmak veya öğrenci hükümette yer; rehin bizim birçok Yunan kuruluşlardan biri; bir ya da bizim 100 öğrenci kulüpleri daha bir üyesi olmak; ya da iyi bir egzersiz veya pikap basketbol oyunu için Batı Quad Merkezi'ni ziyaret edin.

Başkalarının karşılamak için en iyi yollarından biri uygun fiyatlarla tüm ev konforu, artı katma kolaylıklar sağlar Residence Hall için hareket gereğidir. Ama banliyö öğrencileri - ve bu bizim öğrenci vücudun en bulunuyor - bu tür bir Starbucks içeren 24/7 Kütüphane Café gibi de karşılamak için yerlerde bol var; Hareketli Öğrenci Merkezi; ve bizim güzel gerekçesiyle (ve titizlikle yapılmaktadır).

Sizinkine benzer ilgi alanlarına sahip olanlar için öğrenme ve sosyal faaliyet hub - iki düzine kampüs merkezleri ve enstitüler vardır. Ve yıl boyunca özel etkinlikler tek bir yapışkan topluluk içine bizi birleştirerek, herkese açıktır.

Biz Brooklyn College aktif bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Sizin için umutları mevcut gezinme yardıma ihtiyacınız varsa, Öğrenci İşleri Bölümü, Akademik İşler Dairesi ile birlikte, sizin kampüs deneyimini zenginleştirecek fırsatları seçiminde size yardımcı olacaktır.

Bir
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Brooklyn College CUNY

Bu program personeli ve kuruluşlarda insan kaynakları alanlarında generalist olarak giriş seviyesi yönetici pozisyonlarında veya bu alanlarda hizmet sunmak danışmanlık fi ... [+]

Bu program personeli ve kuruluşlarda insan kaynakları alanlarında generalist olarak giriş seviyesi yönetici pozisyonlarında veya bu alanlarda hizmet sunmak danışmanlık firmaları karşılaştırılabilir düzey pozisyonlar için öğrenci hazırlar. Bu endüstri ve örgüt psikolojisi diğer konsantrasyonları ile beş dersten bir ortak çekirdek paylaşan, ancak örgütsel faaliyet grup seviyesinde teori ve pratik ek önem vermektedir.

Olgunluk gereksinimleri

Adayların sunmalıdır: (a) genel 3.00 ya da daha iyi GPA, (b) Psikolojide 12 kredilik en az, hem de derslerinde B veya daha iyi bir notu ile istatistik ve araştırma yöntemleri hem (c) kurslar.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Performans ve interaktif medya sanat alanında yüksek lisans programı (PIMA) Eğer yenilik ve yaratıcı başarı için bir üne sahip bir performans sanatçısı olarak gelişmeye y ... [+]

Performans ve interaktif medya sanat alanında yüksek lisans programı (PIMA) Eğer yenilik ve yaratıcı başarı için bir üne sahip bir performans sanatçısı olarak gelişmeye yardımcı olacaktır. Bizim program size gebe ve işbirlikçi, multidisipliner tiyatro parçaları yürütmek için gerekli araçları sağlayacaktır. PIMA çeşitli yaratıcı disiplinler ile sanatsal işbirlikleri teknolojiyi kullanmanın yollarını keşfetmek için size öğretecektir. Zaten bir sanat alanında kurulmuş bir kariyere sahip olabilir farklı kökenden gelen öğrenciler ile çalışma olacak ve kim onlarla etkiler ve kişileri bir zenginlik getirecek. Sanat, Bilgisayar ve Enformasyon Bilimleri, Televizyon ve Radyo ve Tiyatro - - yanı sıra Müzik Konservatuarı'nda Programın bir diğer önemli bileşeni dört bölümden başarılı mezunlar ve öğretim alacaksınız yoğun danışmanlık olduğunu. Mezun önce bile, sizin sanatsal vizyonu fark edecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Sinema sanatları güzel sanatlar ustası bir tam zamanlı olarak yalnızca öğrenci kabul üç yıllık bir programdır. ... [+]

Sinema sanatları güzel sanatlar ustası bir tam zamanlı olarak yalnızca öğrenci kabul üç yıllık bir programdır. Bu işbirlikçi eller altı film yapımı uzmanlık öğrenme ortamı içinde son derece uzmanlaşmış bir eğitim sunmaktadır:

Sinematografi Yönetmenlik Post prodüksiyon Üreten Senaryo Yazarlığı Dijital Sanatlar (2016 sonbaharında başlayan)

Öğrenciler yukarıda belirtilen uzmanlık birinde programa kabul edilir. Sınıflar bir kez belirli uzmanlık kabul yuvarlak eğitim sağlamak için farklı film yapım uzmanlık genelinde sunulan rağmen, öğrencilerin geçmek için izin verilmez.

FİLM ÇEKME

Büyük Rus yönetmen Andrei Tarkovsky olarak sinematografi açıklayan ile yatırılmaktadır "ışıkla boyama." Sinematografi hareket ve ritim yakalayan ve estetik dizileri oluştururken ilgilidir. Yaratıcılık bu düzeyde geliştirilmesi teknik bilgi ve zanaat bir ustalık gerektirir ve en önemlisi, görsel olarak çekici görüntü içine bir senaryo çevirmek için yeteneği. Bir sinema öğrencisi olarak görsel hikaye sanat ve zanaat tüm yönleriyle öğreneceksiniz. MFA son iki dönem boyunca 15- 20 dakikalık bir anlatı filmin ortak üretimi sona eriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

MFA televizyon üretim yazarlar, yapımcı ve yönetmenlerin, ve editörler gibi profesyonel medya kariyer için hazırlar. ... [+]

MFA televizyon üretim yazarlar, yapımcı ve yönetmenlerin, ve editörler gibi profesyonel medya kariyer için hazırlar. Bu üretime dayalı müfredat birçok program türlerine öğrenciler de dahil olmak üzere, ancak belgesel, drama, haber, spor, sanat ve kültür, deneysel ve gösteri, bunlarla sınırlı olmamak ortaya çıkarır. Öğrenciler içerik geliştirmek ve üretmek ve doğrudan hem tekli ve çoklu kamera, canlı yapımları açık. MFA Program üretim estetik, eleştirel analiz ve medya okuryazarlığının bir temel üzerine inşa edilmiştir. Öğrenciler, bilgilendirmek programları oluşturmak eğlendirmek ve sosyal, siyasal ve ekonomik bakış açısıyla içerik yorumlayarak kitlelere talimat nasıl öğretilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, ya da kentsel politika ve yönetim: siyaset bilimi yüksek lisans programı öğrencileri üç konsantrasyonlarının bir seçenek sunar. ... [+]

Siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, ya da kentsel politika ve yönetim: siyaset bilimi yüksek lisans programı öğrencileri üç konsantrasyonlarının bir seçenek sunar.

Amerikan siyaseti, karşılaştırmalı siyaset, siyaset teorisi, ya da uluslararası ilişkiler: siyaset bilimi konsantrasyonu dört alanlarından birinde uzmanlaşmak için fırsat kuram ve siyaset biliminin yöntemlerini birleştirir.

Uluslararası ilişkiler konsantrasyon kendi özel çıkarları ve hedefleri için özel çalışma programları aracılığıyla uluslararası ilişkilerde profesyonel ve akademik kariyer öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Kurslar geniş bakışlar belirli dünya bölgeleri seminerler değişir ve bağımsız çalışma ve öğretim üyeleri ile yakın işbirliği içinde yüksek lisans tezi kursları ile birleştirilir. Profesyonel hazırlık teşvik etmek, program aynı zamanda yurt dışında staj öğrencileri yanı sıra çalışma ve iş fırsatları bölümün Siyaset Bilimi Dergisi öğrenci çalışmalarının yayınlar ve yerleştirir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Brooklyn College CUNY

Başvuru aşağıdaki dahil olmak üzere tüm en az 15 bilgisayar ve enformasyon bilimi kredi ve ilgili alanlarda, eşdeğer olması bekleniyor: üst düzey bir bilgisayar dili (ter ... [+]

Olgunluk gereksinimleri

Başvuru aşağıdaki dahil olmak üzere tüm en az 15 bilgisayar ve enformasyon bilimi kredi ve ilgili alanlarda, eşdeğer olması bekleniyor: üst düzey bir bilgisayar dili (tercihen C ++ veya Java) bilgisi, birleştirici dili ve bilgisayar mimarisi hakkında bilgi, ayrık yapılarda bir ders, veri yapıları bir ders ve hesabi bir ders. Tüm bu gereksinimleri yoktur öğrenciler lisans düzeyinde bu dersleri tamamlamak koşulu ile kabul edilebilir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Bilgi sistemleri MS iş ve idari faaliyetlerini ve sorunları yönetmek için bilgisayar sistemlerinin kullanımı odaklanmak seçecek öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Bilgi sistemleri MS iş ve idari faaliyetlerini ve sorunları yönetmek için bilgisayar sistemlerinin kullanımı odaklanmak seçecek öğrenciler için tasarlanmıştır.

Program bilgisayar sistemleri yazılım mühendisi, bilgisayar uygulamaları yazılım mühendisi, bilgisayar sistem analisti, veritabanı yöneticisi ve ağ sistemleri ve veri iletişim analisti dahil bilgi sistemleri ve teknoloji, sürekli genişleyen alanları içinde pozisyonların geniş bir yelpazede için hazırlık sağlar. Bu pozisyonların hepsi otuz hızlı büyüyen işler İşgücü İstatistikleri listesinde Bürosu ilk on maaşlı işlerde görünür 2014 geçirilirkenki. Program aynı zamanda bu alanda doktora çalışmaları veya araştırma çalışmaları için hazırlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Bir işletme derecesi, uluslararası finans, kamu politikası bankacılığa kadar kariyer yollarının çeşitli öğrencilere sağlayabilir. ... [+]

Bir işletme derecesi, uluslararası finans, kamu politikası bankacılığa kadar kariyer yollarının çeşitli öğrencilere sağlayabilir. Ekonomik analiz, küresel iş, muhasebe, genel iş, iş zekası ve veri analizi: Muhasebe, İşletme Yönetimi, Finans ve Ekonomi Bölümleri uzmanlık beş seçenekli işletme bilim derecesi 33 kredi ustası sunuyoruz.

Birinci seçenek daha esnektir ve öğrenciler sağlık ekonomisi, kamu maliyesi ve kamu politikası, uluslararası ticaret de dahil olmak üzere ekonomi farklı alanlarını keşfetmek sağlar. Seçenek iki daha odaklanmış ve küresel iş bir ilgi ile öğrenciler için açıkça olduğunu. Küresel finans ve yönetim, uluslararası ekonomi ve finans, pazarlık ve uyuşmazlık çözümü, küresel iş ortamında, uluslararası insan kaynakları yönetimi dersleri içermektedir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brooklyn College CUNY

Bu program teori ve pratik arasındaki bağlantıyı vurgulayan bir araştırma ve teori temelli bir programdır. ... [+]

Bu program teori ve pratik arasındaki bağlantıyı vurgulayan bir araştırma ve teori temelli bir programdır. Müfredat ortamları ve sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik açılardan elektronik ortamda etkilerini inceliyor. Öğrenciler genel olarak medya üzerinde dijital medya endüstrileri, medya okuryazarlığı ve temel eleştirel, kuramsal ve araştırma perspektifleri ortaya çıkan, televizyon ve radyo endüstrilerinin derinlemesine bilgi sahibi. Program öğrencilerin profesyonel pozisyonlarda çeşitli eğitimlerini uygulamak veya doktora programına katılarak öğrenimlerine devam etmek hazırlar.

Olgunluk gereksinimleri

Adaylar programın başarı vaat anlaşılacağı en azından 3.0 not ortalaması bir çok yönlü lisans kaydını sunması gerekir. Her başvuranın rekor bu açıdan ayrı ayrı kabul edilir. Bir lisans olarak yazılmıştır 10 sayfa bilimsel kağıt - Adaylar başvuru veya 5 eşlik yazılı orijinal deneme olabilir çağdaş medya ve toplum hakkında bir kompozisyon sunmalıdır. Alternatif olarak, başvuru sahipleri lisans binbaşı ile ilgili herhangi bir konuda bilimsel bir kağıt sunabilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Brooklyn College CUNY Campus