Bryant University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bryant hakkında

Bryant, bir yenilik geleneği ve başarı için küresel bir vizyon olan özel bir New England üniversitesidir. Akademik programlarımız, iş dünyası ile sanat ve bilimlerin küresel bakış açısıyla bütünleşmesiyle öne çıkıyor.

Kariyerinizi hızlandırın

Bryant University ulusal olarak tanınan lisansüstü programları, size talep edebilmeniz için rekabet avantajı sunar.

% 100 yüksek dokunuş

Küçük sınıflar, kişisel mentorluk ve özenli ve destekleyici fakülte, tecrübelerinizi kariyer hedeflerinize göre şekillendirmenize yardımcı olur.

% 34 maaş artışı

Bryant’da sunulan yüksek lisans derecelerinden bu, "College Majors’ın Ekonomik Değeri" ne göre ortalama maaş artışıdır.

Bir müfredat

Profesörlerimiz uzmanlık alanlarında ünlü liderlerdir. Onların öğretimi en son teoriyi pratik yaklaşımlarla birleştirir.

En iyi tesisler

Akademik İnovasyon Merkezi ulusal onur kazandı; lisansüstü öğrencileri Bryant tesisleri "çok iyi" veya "mükemmel" (2018 anketi) sırada yer alıyor.

Stratejik Girişimler

Dört Stratejik Amaç

Geleceğe Bryant University , Bryant University dört stratejik hedefe ulaşmaya kendini adamıştır:

 • Her zamankinden daha iyi akademik mükemmellik.
 • Teknoloji odaklı bir işyerinde başarı için tüm kişinin eğitimi.
 • Çeşitli ve kapsayıcı bir ABD ve uluslararası öğrenci topluluğu oluşturmak.
 • Öğrencilerimizin, fakültelerimizin, çalışanların, mezunların ve arkadaşların ortak ruhuna ve bağlılıklarına ilham vermek.

Bu dört stratejik hedefe, üretken yaşam ve kariyer için çok yönlü küresel vatandaşları hazırlamak için tasarlanan özel inisiyatiflerle ulaşılacaktır. Girişimler şunları içerir:

 • İşletme Fakültesi'nde lisansüstü programlarda akademik mükemmellik yükseltmek.
 • Hem Sertifika hem de işletme odaklı yüksek lisans programları ile Sağlık Bilimleri Yüksekokulu oluşturulması.
 • Müfredata gelecekteki işyerinin ihtiyaçlarını karşılamak için veri bilimi, analitik ve ek teknolojiyle ilgili konuların çalışılması ve uygulanması.
 • Bryant’ın uluslararası erişiminin Çin’in ötesinde Latin ve Güney Amerika gibi diğer ülke ve kültürlere genişletilmesi.
 • Bryant’ın en önemli varlıklarından birini - güvenli ve güzel yerleşim kampüsümüz - giderek daha rekabetçi bir pazarda en iyi öğrencileri çekmek ve tutmak için geliştirmek.

125843_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Priscilla Du Preez / Unsplash

Business Community ile Ortaklık Yapmak

1863'te ilk kapılarını açtığından beri, Bryant University hem iş dünyasının hem de toplumun değişen gereksinimlerine ayak uyduracak lisans, lisansüstü ve yönetici eğitim programları geliştirmiştir. Bu yaklaşım, yüksek vasıflı mezunlar hazırlar ve şirketlere aynı anda endüstri uzmanlarına ve en yeni nesil gelecek nesil liderlere erişen Bryant fakülte ve öğrencileriyle çalışma fırsatı sunar.

Bryant, kurumların Üniversite ile çalışma yöntemlerinden bazılarını sizlerle paylaşmaktan ve programlarımıza olan ilginizi ve katılımınızı memnuniyetle kabul etmekten memnuniyet duyar. Ortaklık fırsatları, danışmanlık hizmetleri, sponsorluk ve hayırsever hediye fırsatları, lisans ve lisansüstü dereceler, yönetici eğitimi ve profesyonel sertifika programları ve zengin yetenekli iş adayı havuzuna erişimden sınırsızdır. Yakın gelecekte sizinle ortak olmayı dört gözle bekliyoruz.

Kurumsal Ofis

 • Üniversite etkinlikleri için sponsorluk fırsatlarını koordine eder.
 • Üniversite önceliklerini desteklemek için teklif taslakları.
 • Bryant'ın görevini destekleyen yüzlerce kamu ve özel kuruluş arasında bağlantı görevi görür.
 • Bryant öğrencileri ve mezunlarını kurum ve kuruluşlarla meşgul eder.
şirketler

Bryant University ile işbirliği, yetenekli gelecekteki çalışanlarına erişimden daha fazlasını sunar; şirketinize eğitimde dinamik bir liderle ortak olma fırsatı sunar.

Sürdürülebilirlik

Bryant’da sürdürülebilirlik, Bryant’ın küresel vizyonunu, iş inovasyonuna olan bağlılığımızı, sanat ve bilimleri teşvik ediyor.

Bryant'daki sürdürülebilirlik, öğrencilerimize bu ekonomide rekabet etmek ve katılmak için gereken becerileri ve araçları sağlarken, toplumun katılımı ve öğrenmesi için fırsatlar sağlar.

Bryant'daki Sürdürülebilirlik, Sürdürülebilirlik Komitesi, Sürdürülebilirlik Çekirdek Ekibi ve SustainU'lar öğrenci grubunu içeren kampüsler arası paydaş katılımından oluşmaktadır.

Bryant University , Yüksek Öğrenimde Sürdürülebilirliği Geliştirme Derneği (AASHE) tarafından sürdürülebilirlik başarılarının tanınmasında bir STARS Gümüş derecesi aldı.

Konumlar

Smithfield

Bryant University

Address
Douglas Pike,1150
02917 Smithfield, Rhode Island, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
(401) 232-6000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin