Resmi açıklamayı okuyun

Biyoloji Bölümü Hoşgeldiniz

her dönem Biyoloji Bölümü yüksek lisans öğrencileri, diğer kurumlardan davet edilen konuşmacılar kendi araştırmalarının sonuçlarını sunmak bir seminer dizisi ev sahipliği yapmaktadır.

Seminerler Rm 11:10 am Pazartesi günü düzenlenmektedir. 215 McCort-Ward. Pizza Rm 12:00 pm servis edilir. 200 seminer aşağıdaki.

Olay Lisansüstü Öğrenci Derneği tarafından desteklenmektedir.

Biyoloji Kulübü

A MYA Biyoloji Kulübü yaşam bilimleri ile ilgilenen herkes için bir kuruluştur. akademik yıl boyunca Kulübü öğrencileri fakülte ve birbirleri ile etkileşim için birçok fırsat sunar sosyal ve eğitim faaliyetlerinin bir arada düzenlemektedir. kulüp sponsorları mevcut sorunları ve diğer ilgi konularını ele dizi ders ve yaşam bilimleri uzmanları ile temas kurmak için fırsatlar üyelerine sunmaktadır.

Son Kulübü faaliyetleri bir örnekleme içerir: öğretim yılı başında parti Karşılama; kariyer konuşur; akşam sonbahar; dizi ders; -Premed odaklı programlar; Yılbaşı partisi; sonu yıllık barbekü ve; BAZI için Şükran fon yükselten (Yani Diğerleri yiyin Mayıs).

Misyon

Hücre ve Moleküler Biyoloji İleri Eğitim Merkezi, Amerika Katolik Üniversitesi Biyoloji Bölümü bir birim bilim adamları, teknisyenler, yüksek lisans öğrencileri ve doktora sonrası arkadaşlarının uzman eğitim vermek için bir International Center olarak 1983 yılında kurulmuştur. Onun odak çağdaş araştırma, yenilikçi endüstriyel uygulamalar ve gelişmiş tanı laboratuvar teknikleri için büyük bir itici güç sağlayan yeni ve kurulan biyo-medikal ilgili kavram ve teknolojileri üzerine olduğunu.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

The Catholic University of America, Department of Biology

Catholic University of America, sadece ticari şirketler, tam öğretim ve araştırma hem yapan bir program ve çalışma seyrini ve fakülte açık erişim seçtiğiniz için öğrencil ... [+]

Neden Biyoteknoloji Derecesi bir MS alın?

Bir Maryland biyobilim işçinin ortalama maaş yaklaşık 80.000 $ olduğunu. (Maryland Biyoteknoloji Merkezi, 2009) Milken Enstitüsü birçok alt sektörler büyüme daha hızlı oranları yaşamaya tahmin ile biyoteknoloji istihdam, 2014 yılına yıllık% 1.6 oranında büyüyeceğini tahmin ediyor. (Angelou Ekonomi: Küresel Ekonomik Kalkınma)

Biyoteknoloji beş ana alt sektörlerinde fırsatlar sunmaktadır:

İlaçlar ve ilaç: Geleneksel olarak, kimya yeni ilaçlar izole veya sentez edilmiştir anlamına gelir 'olmuştur. Biyoteknolojinin yükselişi, ancak, şu anda canlı organizmalarda bulunan biyolojik süreçler aracılığıyla oluşturulan ilaç vaat ediyor. Tıpta gelecek gelişmeler biyoteknoloji kullanımıyla ilgili daha fazla güvenerek ve sonuç olarak, sağlık biyoteknolojinin rolü hızla genişlemektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku