California Health Sciences University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

California Health Sciences University (CHSU) Hakkında

California Health Sciences University (CHSU), WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) tarafından akredite edilmiştir. 2012 yılında kurulan ve Assemi ailesi tarafından öngörülen CHSU, eczane veya tıp fakültesine gitmek isteyenler için ve Central Valley'de sunulan sağlık hizmetleri eksikliğinin giderilmesine yardımcı olmak için yerel bir seçenek sunuyor. CHSU şu anda bir Eczacılık Doktoru (PharmD) programı ve bir Osteopatik Tıp Doktoru (DO) programı sunmaktadır.

CHSU öğrencileri, Vadinin sağladığı sağlık hizmetlerinde yüksek yaşam kalitesi, uygun yaşam maliyeti ve bol kariyer fırsatlarının eşsiz kombinasyonunun tadını çıkarırlar. CHSU, aktif öğrenme yaklaşımımızla öğrenci başarısını en yüksek öncelik haline getirir; yenilikçi müfredat ve akademisyenler, sağlık, liderlik ve kariyer hizmetlerini içeren bir destek kültürü. Öğrenciler, akranları, idaresi, öğretim üyeleri ve Üniversitenin personelinin yanı sıra Mütevelli Heyeti de dahil olmak üzere liderlik tarafından desteklendiğini hissederler.

Üniversite, çeşitli sağlık, eğitim ve iş geçmişlerinden gelen Mütevelli Heyeti tarafından gururla yönlendirilmektedir. Uzun süredir eğitimci ve toplum lideri, Fresno California Eyalet Üniversitesi Onursal Başkanı Dr. John D. Welty, Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor ve Üniversitenin hızlı bir şekilde izlenmesine yardımcı oldu. CHSU'nun Kurucu Başkanı Florence Dunn, uzun süredir Valley sakini ve eski bir Banka Yöneticisi.

Bu ortaklıklar, Üniversitenin başarısı için hayati öneme sahipti ve nihayetinde kampüs genişlemesi ihtiyacını karşılayan hızlı büyümeye yol açtı.

CHSU'nun Yakın Zamanda Genişletilmiş Kampüsü

California Health Sciences University kampüsü güzel Clovis, Kaliforniya'da bulunmaktadır. Kampüs, Üniversite İdari ofisleri ve Eczacılık Fakültesi'ni barındıran Clovis Bulvarı'nda, Highway 168 ve Herndon Bulvarı yakınında bulunan üç binadan oluşmaktadır. Alluvial Caddesi üzerindeki en yeni bina, Highway 168 ve Temperance Caddesi yakınında, Osteopatik Tıp Koleji ve Simülasyon Merkezi'ne ev sahipliği yapıyor.

Eczacılık Fakültesi beş sınıftan oluşur; kütüphane; iki öğrenci salonu; çeşitli esnek çalışma alanları; fakülte ve personel ofisleri; ve eczane uygulama, birleştirme ve araştırma laboratuvarları.

65 N. Clovis Avenue binası, Üniversite yönetimi ve personeli için ofis alanı olarak hizmet vermektedir.

CHSU'nun en son kampüs genişletme projesi Mayıs 2018'de, Temperance Avenue ve Highway 168'deki Clovis Community Medical Center yakınlarındaki 2500 Alüvyal Caddesi'ndeki ilk binada temel atmasıyla başladı. Yeni CHSU College of Osteopathic Medicine binasının inşaatı sadece on sekiz ayda tamamlandı fakülte ve personel 2020'nin başlarında binaya taşındı.

CHSU'nun genişletilmiş kampüsündeki yeni, üç katlı COM binası, Sierra Nevada dağlarının güzel manzaralarıyla çevrilidir ve Dekanlara, fakülteye, personele ve tıp öğrencilerine en son, yenilikçi teknolojiyi sağlar. Yeni tıp fakültesinde üç büyük sınıf, bir Osteopatik Beceriler laboratuvarı, kütüphane, çok sayıda özel ve ortak çalışma alanları, Öğretim Mutfağı ile geniş bir öğrenci salonu ve bir Simülasyon Merkezi bulunmaktadır.

CHSU Simülasyon Merkezi, hastane ortamına benzeyecek şekilde modellenmiş bir Yatan Hasta alanına ve bir klinik veya doktor muayenehanesine benzemek üzere tasarlanmış bir Ayakta Hasta alanına sahiptir. Yenilikçi CHSU Simülasyon Merkezi, günümüz öğrencilerinin özellikle tıbbi ve klinik bilgeliğin temelleri ile ilgili interaktif öğrenme ihtiyaçlarını geliştirmek için titizlikle planlandı.

Üniversitenin kampüs genişletme planında dikkate alınan diğer binalar arasında dokuz ek Kolej, bir öğrenci merkezi, bir kütüphane ve bir oditoryum ile destek binaları bulunmaktadır. Yaklaşık 80 dönümlük alan, onlarca yıllık devam eden genişleme için bol miktarda alan sağlar. Kampüs nihayetinde gelecekte 2.000 öğrenciye ve yaklaşık 300 öğretim üyesi ve personele yaklaşabilir.

Sağlık bilimleriyle ilgili her yeni kolej kuruldukça, kampüsün daha da geliştirilmesi birçok aşamada gerçekleşecektir. Her yeni program için zamanlama ve özel disiplin, bölgedeki işe yerleştirme ihtiyacına ve fırsatına göre belirlenecektir. CHSU, önümüzdeki yıllarda sağlık profesyonelleri yetiştirmek için 10'a kadar lisansüstü kolej açmayı planlıyor, tüm geliştirme ve inşaat süreci muhtemelen 20 yıla kadar sürecek.

Konumlar

Clovis

Address
North Clovis Avenue,120
93612 Clovis, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: