Resmi açıklamayı okuyun

CAL Lutheran HOŞGELDİNİZ

fikirleri, insanlar hakkında, ve inanç hakkında - - ve onların tutkularını takip ve amaçlarını keşfetmek ise bireyler olarak büyümeye arıyorlar Bizim özel ve başarılı fakülte açık fikirli lisans ve lisansüstü öğrencilerinin küçük sınıfları ile çalışır.

1959 yılında kurulan, California Lutheran University fazla 61 ülkeden gelen ve inançların geniş bir yelpazede temsil fazla 2892 lisans ve 1282 lisansüstü öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Bizim özel, başarılı fakülte insanlar hakkında açık fikirli-yaklaşık fikirler küçük öğrenci sınıfları ile çalışır ve yaklaşık inanç-ve bireyler olarak büyümek için arıyorlar.

sınıfta ve bunun dışında, Cal Lutheran herkes her öğrencinin kendi topluluk-ve dünyayı dönüştürme amaçları keşfetmek ve bu amaca takip tutkularını takip yardım etmeye kararlı olduğunu her ikisi de.

Üniversite

California Lutheran Üniversitesi liberal sanat ve bilim ve meslek alanlarında lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan seçici, kapsamlı bir kurumdur. Lutheran geleneklerinde köklü, Cal Lutheran iman ve aklın konularda içine kritik soruşturma teşvik eder. özel ve başarılı öğretim üyeleri tarafından akıl hocalığı, öğrencilerin tutku sürdürmeye ve birey olarak büyümeye aramak gibi amaçları keşfederler. California Lutheran Koleji Richard Pederson, Norveçli göçmenlerin oğlu tarafından bağışlanan bir çiftlikte 1959 yılında kurulmuştur. Kolej Eylül 1961 yılında 330 öğrenciye kapılarını açtı ve Mayıs 1964 yılında ilk başlama düzenledi.

Misyon

Üniversitenin misyonu kimlikleri ve meslek emin, karakter ve yargı güçlü ve hizmet ve adalete adamış olan küresel bir toplum için liderler yetiştirmektir.

Kaydolma

  • Toplam: 4174
  • Lisans: 2892
  • Yüksek Lisans: 1282

Cal Lutheran öğrencileri 38 eyalet ve 35 ülkeden gelen ve inanç ve kültürlerin çeşitliliği temsil etmektedir. Üniversite kampüsünde yaşayan geleneksel lisans öğrencilerinin yüzde 53 ile konut vurgu korumaktadır. tüm programlar için ortalama sınıf mevcudu 15'dir.

Yer

225 dönümlük kampüs Thousand Oaks tepelerde karşı sokuldu Pasifik Okyanusu sadece 20 mil iç yarıda Los Angeles ve Santa Barbara, arasında yer almaktadır. Off-site merkezleri Woodland Hills, Westlake Village, Oxnard ve Santa Maria bulunmaktadır. Pacific Lutheran İlahiyat Fakültesi Berkeley yer almaktadır.

Üyelikler ve Akreditasyonlar

Cal Lutheran Kıdemli Kolejler ve Okullar ve Kolejler, Batı Derneği Üniversiteler Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Eğitim Bilimleri Enstitüsü Öğretmenliği Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından akredite edilmiştir ve üniversite kimlik sunmak için Öğretmen Credentialing Kaliforniya Komisyonu tarafından yetkilendirilmiştir. Pacific Lutheran İlahiyat Fakültesi İlahiyat Okulları Birliği Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Cal Lutheran Bağımsız Okullar ve Üniversiteler, Bağımsız California Üniversiteler Birliği Ulusal Birliği ve Bağımsız Kolejler Konseyi üyesidir. Finansal Planlama yılında program Standartları Inc.'in Yeminli Mali Planla Kurulu ile tescil edilmiştir Cal Lutheran Amerika'da Evanjelik Lutheran Kilisesi bağlı 26 kolej ve üniversitelerinden biridir. Üniversitenin üniversitelerarası spor programları Southern California Intercollegiate Athletic Konferansı, NCAA Division III yarışacak.

Lutheran Eğitim Deneyimi

California Lutheran Üniversitesi hayati ve uzun soluklu bir eğitim geleneği temsil ediyor.

Bu 500 yıllık Lutheran geleneğinin parçası olarak, bireyler olarak bizim amacımız anlamak bize dünya için elimizden geleni mümkün katkıda bulunmak yardımcı olacağına inanıyoruz.

Biz onların amacını ortaya çıkarmak için kendi tutku takip etmeye teşvik eder. Bu her zaman başkalarının-aile, toplum için ellerinden geleni teklif ettiği başarının bir hayat ve dünya için hazırlar.

Bu, çeşitli açık fikirli ve zorlu akademik ortamın bir parçası olarak gerçekleşir.

Hoşgeldiniz

Burada kimse bir yabancı olduğunu.

Bu Lutheran geleneğinin en derinden değerlerden biridir. Ve önemi, öğrencilerin daha fazla 56 ülkeden gelen ve inançların geniş bir yelpazede somutlaştırmak bizim kampüs belirgindir.

Cal Lutheran anda, kişisel inanç ve inançlar onur ve saygı gösterilir. Biz de düşünün ve açık ve samimi bir ortamda inanç ve akıl konuları tartışmak için fırsatlar sunar. Bu zorlukları ve yeni entelektüel ve teolojik yansımaları ile güçlendiriyor.

Kendi kararlarını

Biz daha derin bir seviyeye öğrenme alacağım bir ortam yarattık.

Bir öğrenci olarak, biz zor sorular sormaya teşvik edecektir. Kolay cevaplar teslim olmayacaktır.

Biz kendi kararlarını yapmak istiyorum. cesaretle temel sorunları çözmek için. Karşılaştığınız bilgi bilgi ve gerçeğin testleri karşılayıp karşılamadığını kendiniz seçin.

sorularınız sayesinde, derin bağlantıları ve anlamını keşfedeceksiniz.

Biz şefkatle size seçenekleri ile yapı, sorumluluk özgürlük ve bütünlüğünü sunacak. zorlu akademik ortamda bu tür bir bağımsız düşünceli ve şefkatli bir birey olarak büyümeye olanak sağlar.

mümkün olan en iyi katkıda bulunmak

Cal Lutheran deneyimi hayatınızın gerçek seçimler yapıyor.

Bu kimlik güven kazanması hakkında. Bu senin hayatın ve kariyer amacı keşfetmek ilgili.

size kazanç perspektif sen yapmayı tercih işin ötesine anlam dolu bir hayat sürmek için izin verecektir.

akademik Programlar

Cal Lutheran Fen Koleji, Okul Yönetimi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Psikoloji Enstitüsü ve Pacific Lutheran Teoloji Semineri aracılığıyla lisans, yüksek lisans ve mesleki programları sunmaktadır. Otuz altı lisans binbaşı ve 36 küçüklerin geleneksel lisans programına sunulmaktadır. Uzmanları programına Lisans sekiz dalda derece sunuyor. Lisansüstü programları, eğitim liderlik doktora, yüksek öğretim liderliği, klinik psikoloji ve teoloji arasında; ve eğitim, psikoloji, işletme ekonomisi, enformasyon teknolojisi, kamu politikası ve yönetimi, kutsallığın ve teolojik çalışmalar master yaptı. Kataloglar online olarak mevcuttur.

Atletik Programlar

Cal Lutheran en üniversitelerarası spor takımları Southern California Üniversitelerarası Athletic Konferansı (SCIAC) ve NCAA Division III yarışacak. Erkek takımları beyzbol, basketbol, ​​kros, futbol, ​​golf, futbol, ​​yüzme ve dalış, tenis, atletizm, voleybol ve sutopu yarışırlar. Kadın takımları basketbol, ​​kros, golf, futbol, ​​voleybol, yüzme ve dalış, tenis, atletizm, voleybol ve sutopu yarışırlar. Genç üniversite ekipleri erkek ve kadın basketbol, ​​erkek ve kadın futbol, ​​beyzbol ve kadın voleybol rekabet.

Çeşitlilik Bağlılığımız

Bir sosyal bilimler üniversite derinden Lutheran yüksek öğrenim geleneği köklü olarak California Lutheran Üniversitesi, 1959 yılında başladı. Üniversite yılda katlanarak büyüdü rağmen, Lutheran felsefenin önemli bir kiracı inatla devam-to olup, değişen görüşler teşvik prob, sorgulamak ve gerçeği aramaya.

iman ve aklın yan yana dayanan bu kültür, derslik değil, aynı zamanda kampüste değil sadece açıktır.

Biz sıkıca farklı geçmişleri ve deneyimleri bireyler Üniversitesi ailesinin bir parçası olmak ve akademiye yeteneklerini ve görüşlerini getirmek bizim kültür gelişmiş olduğuna inanıyoruz.

Üniversite farklı olduğunda ve soruların ve görüşlerin bir dizi varken sınıfta ve laboratuarda, o öğrenme ve araştırma yarar görüyorum. idari ofisler, biz çözme ve farklı bakış açıları sunulduğunda yeteneklerini geliştirmek planlama sorunu bulduk. Her sektörde, öğrenci, personel ve öğretim üyelerinin üniversitenin farklı karışım tüm faydaları muazzam bir kaynaktır.

Cal Lutheran, biz bireysel farklılıkları değerleri ve her kişinin haysiyetine saygı kapsayıcı bir öğrenme ve çalışma ortamına kararlıyız. Biz hayatın her kesiminden gelen öğrencilere ve çalışanlara bizim kapıları açmak ve geldikleri zamanlar onlara yardımcı çalışıyoruz. Öğrencilerimizin çoğu üniversiteye aileleri ilk bulunmaktadır. Onların anlayışlar genel eğitim deneyimi için büyük bir katkı.

Cal Lutheran ayrıca bir üyesidir Colleges & Üniversiteler Hispanik Derneği (HACU) ve biz erişimi ve Hispanik öğrenciler için lise sonrası eğitim fırsatlarının kalitesinin iyileştirilmesi misyonunu paylaşır. Cal Lutheran Latinler tam zamanlı lisans öğrencilerinin en az% 25 makyaj simgeleyen ABD Eğitim Bakanlığı tarafından bir Hispanik-hizmet kurumu tayin edilmiştir. ABD kolejleri Thirteen yüzde şu anda hibe Latinler ve diğer tüm öğrenciler için akademik başarısını desteklemek için onları uygun hale atama, tutun.

Cal Lutheran de çok kültürlülük büyük ölçüde öğrenme ve kampüs toplumun çalışma ortamı geliştiren hiç şüphe yoktur. Bu çevremizdeki değişen dünyasını yansıtır ama aynı zamanda görünüm-Lutheran yüksek öğrenim temeli diyalog ve farklılaşan noktaları teşvik değil sadece. En önemlisi, çeşitlilik takdir ve küresel bir toplum için liderler yetiştirmek için misyonumuzu gerçekleştirmek için bize ilham veriyor.

Biz misyonumuz güçlü inanıyoruz ve artan çeşitlilik bunu başarmak için bize yardımcı olacağına inanıyoruz. Bir günlük bazda farklılıklar gücü bulmak için yollar arar sadece her birimizin, ancak, gerçeklik haline gelebilir Gerçek çeşitlilik.

Herkesin yardımına diyoruz. eğitimci Adela Allen yüzden uygun bir şekilde yazdığı gibi: "Biz fark artık hiç fark edinceye kadar biz farklılıkları selamlıyorum gerektiğini, farklılıkları kabul etmelidir."

Bizim hakkında daha fazla bilgi Campus Çeşitlilik İnisiyatifi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

California Lutheran University

Veriler, analitik ve Bilgi Teknolojileri yönetimi bugün pazarda anahtar becerileri vardır. Bizim MSIT programı sağlam ve ileri görüşlü teknik vakıf olan öğrenciler etkin ... [+]

Genel bakış

Veriler, analitik ve Bilgi Teknolojileri yönetimi bugün pazarda anahtar becerileri vardır. Bizim MSIT programı sağlam ve ileri görüşlü teknik vakıf olan öğrenciler etkin planlama, tasarlama, uygulamak ve BT sistemlerini yönetmek için kullanılan sağlar.

Hızlı Gerçekler Öğrenciler Ağustos Kasım, Şubat ya da her yıl Mayıs ayında programı başlatabilirsiniz.

MSIT öğrencilerin örgütsel değişim BT etkin liderlik etmeye hazır güçlü teknik liderler olmaya hazırlanıyor. Program çalışan profesyoneller için sürekli ilgili ve pratik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Talep Kariyer

Bilgi Sistemleri Bir master 2020 ile yüzde 30 öngörülen istihdam artışı ile "En İyi Yüksek Lisans" olarak Forbes dergisi tarafından kabul edilir. İş Outlook Handbook ülke ilk 20 büyüme pozisyonları beşinde çeşitli bilişim kariyer yerleştirir ve ilk 10 pozisyon yedi Los Angeles County iş büyümesi açısından.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 saat
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
California Lutheran University

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik u ... [+]

Genel bakış

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik uygulamalar ve interaktif öğrenme, vurgulamaktadır.

Hızlı Gerçekler Öğrenciler Ağustos veya her yıl Ocak ayında başlayabilirsiniz.

Bizim program daha ekonometri, finansal iktisat ve çoğu master programları daha teorisi de dahil olmak üzere yoğun bir nicel unsuru bulunmaktadır. ekonometri müfredat değerli eller sağlamak teorinin uygulama benzersiz tahmin ve modelleme bileşenleri içerir.

Son derece sırada

Kantitatif İktisat Master of Science Mali Mühendisi tarafından nicel ekonomi programları için ülkedeki 3. sıralanır olmuştur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks Westlake Village
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 saat
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Learning Beyond the Classroom at Cal Lutheran