Resmi açıklamayı okuyun

California National University alet yeniden düşünmek ve-yeniden çağdaş sorunlarla başa çıkabilmek için yetişkin çalışmak için 1993 yılında Ocak edildi kurulmuş bir tanıma ihtiyacımız var. Başından beri o ortamda esnek programlar bir derece kaliteli niyet sağlamak's edildi CNU. Bu amaçla eğitim, geleneksel yaklaşımı yenilikçi tarafından benimseyerek başarılı bir edildi; teknoloji kişisel iletişim ve doğrudan birleştirerek kendi kendine çalışma ile. CNU programları için eşsiz bir yönü öğrencilerin seçkin ulusal fakülte gelen bire bir anlatılmaktadır. Üniversite eğitimi geliştirmek için teknoloji gelişmeler avantaj aldı rağmen, teknoloji bir donanım değil, iyi öğretim ve alakalı içerik için bir yedek olarak kabul edilir. Öğrencilerin bir tipik bir eğitim ortamı küçük bir geleneksel kampüsünde bulunan keyfini çıkarın. Bu merkezi Öğrenme Ağı üzerinden bir mesafede mümkün hale gelmiştir; taahhüt öğrenci servis ve açık iletişim vurguladı. CNU entelektüel ve profesyonel olarak geliştirme arzularını maç için ABD ve Sigara ABD vatandaşları için zengin bir fırsattır göze programları sunmaktadır. &nbsp&nbsp Misyon İleri Araştırmalar Kaliforniya Ulusal Üniversitesi uzaktan eğitim yoluyla yüksek öğrenim sağlayarak bugünün ve geleceğin İş ve Teknik Uzmanları ihtiyaçlarına hitap amaçlamaktadır. Kaliforniya Ulusal Üniversitesi akademik mükemmellik ve öğrencilerin her birinin eğitim refah kararlıdır. Biz uzaktan eğitim yoluyla ileri çalışmalar sunan çeşitli üç kolej bölünmüş öğrenci merkezli bir kurum vardır. ve yayım yoluyla bireysel kurslar; CNU, bir sertifika programı lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. CNU, eğitim programlarının niyet ve ulusal olarak tanınan fakülte çalışan yetişkinlerin, bu beceri ve yetkinlikleri kişisel ve mesleki gelişimini teşvik edecek bir seçim değişen arasında geliştirmektir. &nbsp&nbsp Akreditasyon ve Onaylar İleri Araştırmalar California National University ulusal Uzaktan Eğitim ve Öğretim Kurulu (DETC) ve Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmektedir DETC ve Akreditasyon Komisyonu ABD tarafından listelenir ulusal olarak tanınan bir akreditasyon kuruluşu olarak ve Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi tanınan bir üyesi olarak Eğitimi Bölümü İleri Araştırmalar Kaliforniya Ulusal Üniversitesi Özel lise sonrası ve Mesleki Eğitim için Kaliforniya Bürosu yetkilisi tarafından lisans programlarına sağlamak Kurumsal Onayı verilir İleri Araştırmalar Kaliforniya Ulusal Üniversitesi Eğitim Directory Amerikan Konseyi ve listelenen Yüksek Eğitim Rehberi İleri Araştırmalar Kaliforniya Ulusal Üniversite mezunu-Eğitim ABD Dışişleri tarafından tanınan bir kurum tarafından akredite veren kurumlar için Carnegie Sınıflandırma listelenir. İleri Araştırmalar California National University of Non-Geleneksel Eğitime Destek (Dantes) üzerinde Savunma Hareketi tarafından yönetilen gönüllü eğitim öğretim yardım programına katılmak için onaylanmıştır. Muvazzaf askeri personel ve yedek Daha fazla bilgi için onların eğitim ofisi başvurmalısınız.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

California National University for Advanced Studies

İnsan Kaynakları Yönetimi Master rehberliğinde eğitim ve rehberlik eğitimi / laboratuvar biçimleri karışımından oluşan 36 adet en az tamamlanmasını gerektirmektedir. ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetimi Derecesi ile Yüksek Lisans benimseyen, belirli bir alanda edindikleri becerileri bu gelişmiş profesyonel lisans için ön koşul olarak kabul edilmektedir. Sizin önceden bilgi ve deneyim seçtiğiniz mesleğin odaklanmak lisansüstü çalışmaları ile geliştirilmiştir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Master rehberliğinde eğitim ve rehberlik eğitimi / laboratuvar biçimleri karışımından oluşan 36 adet en az tamamlanmasını gerektirmektedir. Laboratuvar dersleri pratik iş deneyimi ile tamamlandı. Öğrencilerin bir Profesyonel Core tam ve sonra çalışma bir ders olarak Profesyonel Focus seçin.

Her ders fakülte veya onaylı ve düzenlenmiş eşdeğer temas gerektiren, 15 hafta içinde tamamlanır. Öğrencilerin kendi etmeli veya bir bilgisayara erişiminiz varsa. Her ders iki gelişimsel ve değerlendirmeli atamalarının tamamlanması gerekir. gelişimsel atama tamamlanması fakülte tatmin edecek kurs alanda bilgi ve beceri edinme bağlılık, göstermek zorundadır. değerlendirici atama tamamlanması değerlendirme final ders notu atama ifade edilir fakülte, tatmin edecek tüm ders materyallerinin ustalık göstermek zorundadır. Gelişimsel ve değerlendirici atamaları, fakülte temas, rehberli öğretim ve laboratuvar ve gelişim bileşenleri: Her ders için anahat Belirtildi. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2020
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku