California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

California Polytechnic State University, San Luis Obispo

1901 yılında kurulan, California Polytechnic State University (Cal Poly) yaklaşık 18.000 lisans ve 900 yüksek lisans öğrencileri ile, ABD'de beş kapsamlı politeknik üniversitelerinden biridir.

Cal Poly bu sanat ve beşeri bilimler ile teknik ve mesleki eğitimi birleştiren okulun kapsamlı müfredat yansır "yapmak By öğrenin" bir yol gösterici felsefesini korur. Bu kampüste ayak adım andan itibaren becerikli profesyonelleri ve yenilikçi liderleri olmaya hazırlar.

California State University (CSU) sistemde en seçici üniversitelerinden biri olarak, Cal Poly sürekli US News and World Report tarafından "Best in the West" yer alıyor ve Para Dergisi tarafından "Your Money için en iyi Kolejleri" biri olarak kabul edilir.

Akreditasyon

Cal Poly Okullar ve Kolejler Batı Derneği (WASC) her on yılda tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon sürecinde, Cal Poly bizim programlarının-hem müfredat ve ko-müfredat sürekli iyileştirilmesi için devam eden bağlılığını göstermek bir bireysel çalışma sürecini tamamlar. Bunu yapmak için araç ölçülebilir kendi Üniversitesi Öğrenme Hedefleri alıntı öğrencinin öğrenmesini, işbirliği içinde ve eleştirel ve yaratıcı düşünme hem de bir egzersiz, artırabilir bir soruşturma tanımlamak için bize sorar kendi kendine çalışmadır.

ÖDÜLLER

  1. US News tarafından Batı'da Kamu-Master Üniversitesi. 22 yıl üst üste "En iyi toplam değeri" için 1500 kolejler dışında 70. mezunların medyan maaşları için kamu okulları arasında 13. yatırım getirisi kamu üniversiteleri arasında 7. Havacılık ve Bilgisayar Mühendisliği milletin içerisinde 4. ROI, İşletme Orfalea Koleji milletin içerisinde 5. Endüstri / İmalat Mühendisliği milletin içerisinde 1. İnşaat Mühendisliği için milletin içerisinde 3. Mimarlık ve Tasarım için milletin içerisinde 1. Bir doktora sunmuyoruz üniversiteler için milletin içerisinde 4. Havacılık ve Uzay Mühendisliği programı Eğitim alanında yüksek ücretli mezunları için en iyi 10 yüksekokul

San Luis Obispo

San Luis Obispo yarıda San Francisco ve Los Angeles arasında yaklaşık 46.000 California Central Coast keyifli, ilerici bir şehirdir. şehir ve üniversite bir komşuluk, küçük kampüs, küçük kasaba hissi ve her yerde en iyi doğal ortamlardan birini paylaşır. Köpüklü net hava ve görkemli zirveleri, sakin vadiler ile ılıman yıl boyunca karışımı olan bir iklim ve yakındaki okyanus öğrenme ve büyüyen için ideal heyecan verici bir ortam yaratmak için.

yaşam kentin büyük bir kalitesine katkıda başka önemli özelliği keyifli şehir olduğunu. şehir kalbi onun harika dere yan ayarı ve güzel restore misyonu Mission Plaza olduğunu. Bu tarihi plaza büyük alışveriş, açık ve kapalı yemek, gece hayatı ve ünlü Perşembe Gecesi Çiftçiler Market sunan kalabalık şehir ile tamamlanmaktadır. San Luis Obispo Batı atama Sunset dergileri "en iyi Downtown" kazandı.

Biz samimi bir yerdir ve bizzat bizimle ziyaret etmenizi öneririz. kampüse gel ve Cal Poly ve San Luis Obispo sadece harika doğal çevre ve Kaliforniya'nın Central Coast eğitsel olanakları gerçek zenginliğini görüyoruz.

Konumlar

San Luis Obispo

California Polytechnic State University

Address
California Polytechnic State University 1 Grand Ave. Bldg 52-E47
93407 San Luis Obispo, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri