California Southern University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

California Southern University (CalSouthern), çalışan yetişkin öğrenciler için% 100 çevrimiçi bir program sunan farklı türde bir çevrimiçi üniversitedir. Akademik programları titiz ve sağlamdır ve alandaki son trendleri ve gelişmeleri yansıtacak şekilde sürekli güncellenmektedir. Tescilli öğrenme yönetim sistemi sofistike, ancak sezgisel ve kullanımı kolaydır.

Ancak CalSouthern'i en çok ayıran şey, benzersiz, öğrenci merkezli kültürü, “kişisel dokunuşu” ve üstün bir öğrenme deneyimi sunma konusundaki taahhüdüdür. CalSouthern Farkı. Üniversite topluluğunun kendisi gurur duyduğu şeydir ve CalSouthern'i diğer eğitim seçeneklerinden ayıran şey budur.

İyi ücretsiz Fotoğraflar / Unsplash

California Southern University - Farklı Bir Çevrimiçi Üniversite

California Southern University (CalSouthern) psikoloji, işletme, hukuk, ceza adaleti ve ortak, lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde hemşirelik dereceleri sunan bölgesel olarak onaylanmış, çevrimiçi bir üniversitedir.

Üniversitenin 1978'deki kuruluşundan bu yana, California Southern University , normalde yetişkin olan öğrenciler için geleneksel olmayan öğrenciler için hem uygun hem de uygun fiyatlı yüksek kaliteli eğitim vermeye odaklanmıştır.

California Southern University diğer çevrimiçi üniversite seçeneklerinden ayıran, akademik kalite, kolaylık, uygun fiyat ve kişiselleştirilmiş desteğin benzersiz birleşimidir.

California Southern University , Western School and Colleges Birliği (WASC) Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu tarafından bölgesel olarak akredite edilmiştir. Bölgesel akreditasyon, en saygın ve tanınmış bir akreditasyon şeklidir ve California Southern University öğrencileri için çeşitli fırsatlara ek olarak, akademik kalite ve dürüstlük güvencesi sağlar. CalSouthern'in derece programları, alanındaki son gelişmeleri yansıtacak şekilde sağlam, ilgili ve sürekli olarak güncellenmektedir.

California Southern University , tüm dersleriniz çevrimiçi ve programınıza göre yapılır , böylece yoğun profesyonel ve kişisel yaşamlarınızı dengeleyip derecenizi kazanabilirsiniz. Giriş sınavları ve aylık kurslar başlamadan hemen başlayabilir ve sizin için en uygun hızda çalışabilirsiniz. Eğitimcilerle ilgilenen fakülte danışmanlarıyla ve öğretmenlik yaptığı alanlarda deneyimli profesyonellerle birebir çalışacaksınız.

CalSouthern'in harcı makul bir şekilde fiyatlandırılmıştır ve sürekli kayıt olduğunuz sürece asla artmayacaktır. Ayrıca, bütçenize ve finansal koşullarınıza en uygun olanı seçmenize olanak veren çeşitli faizsiz ödeme seçenekleri de sunuyoruz.

Belki de en önemlisi, CalSouthern’de alacağınız eşsiz kişisel rehberlik ve destek seviyesidir. Kayıt sürecinden mezuniyete kadar, uzmanlardan oluşan bir ekip - fakülte, danışmanlar, dekanlar ve destek personeli - akademik ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için her adımda yanınızda olacaktır.

Görev beyanı

California Southern, küresel bir çevrimiçi Üniversitedir. Öğrencileri henüz hayal etmediğimiz bir dünyada başarılı olmaya hazırlıyoruz. Bunu aktif öğrenme, çeşitliliğe saygı duyma ve entelektüel özgürlüğü destekleme yoluyla yapıyoruz.

California Southern University görevini şu şekilde yerine getirir:

 • Her derste fakülte mentorluk ilişkisi ile öğrencinin akademik ilerlemesini izleyerek, değerlendirerek ve raporlayarak çevrimiçi eğitim yoluyla eğitim vermek.
 • Öğrencilere, gerçekleri ve fikirleri anlama, analitik düşünme ve sonuçları net bir şekilde anlama ve ifade etme fırsatı vermek.
 • Öğrencinin kültürel, sosyal ve profesyonel gelişimini artıran entelektüel sorgulamayı teşvik etmek.
 • Öğrencinin çeşitli alanlardaki bilgisinin kapsamını ve derinliğini genişletmek.
 • Kişisel zenginleştirme için bir fırsat sağlanması.
 • Gösterilmiş bir ihtiyacın tespit edildiği alanlarda eğitim verilmesi.

Üniversite Hedefleri

 • Öğrencilerin akademik, profesyonel ve kişisel hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için geleneksel eğitim modlarını çevrimiçi bir formatta birleştiren lisans programları sağlayın.
 • Davranış bilimi, işletme ve hukuk alanlarında temel becerilerin geliştirilmesi için kaliteli talimatlar verin.
 • Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak programların sunumunda esnekliği korumak.
 • Öğrencilerimizin yaşadığı ve çalıştığı farklı dünya için saygı ve kabul atmosferini koruyarak çeşitlilik bilincini ve saygısını arttırın.
 • Samimiyet, şeffaflık ve en iyi profesyonel uygulamalar ile nitelenen kurumsal bir kültürün sürdürülmesi.
 • Akademik destek ve entelektüel özgürlük sağlarken etik standartlara bağlılığı gösterin.

Kurumsal Öğrenme Çıktıları

California Southern University öğrenim görürken, her öğrenciden şunları beklenir:

 • Kişisel ve mesleki gelişime yol açan, seçilen bir çalışma alanına özel konu uygulayın.
 • Çeşitli bilgileri doğru ve uygun şekilde kullanın.
 • Ayarlar, amaçlar ve izleyiciler arasında yazılı olarak etkili iletişim kurun.
 • Tutarlı bir sunumda iyi organize edilmiş düşünceleri, fikirleri ve görüşleri gösteren, sözlü olarak etkili iletişim kurun.
 • Mantık, sayılar ve / veya matematiğin kullanımını, mantıksal sonuçların çıkarılacağı bilimsel bir sorgulama sistemine uygulayın.
 • Mesleki etik ve yasal davranış standartlarına uygun bilinçli kararlar verin.
 • Karar verme, karar verme ve problem çözme konusunda eleştirel düşünme ve muhakeme yapma.
 • Küresel bir toplumda kültürel çeşitlilik sorunları konusundaki farkındalığı bütünleştirmek.

Brooke Cagle / Unsplash

Online Öğrenim ile Derecenizi Her Zaman, Her Yerde Kazanabilirsiniz!

CalSouthern'in tüm sertifikaları ve derece programları çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Zorunlu giriş zamanı yok. Grup projesi yok.

Bunun sizin için anlamı nedir?

Bu, çalışmalarınızı ve ailenizin yaşamını ödün vermeden programınıza göre derecenizi kazanma özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olduğunuz anlamına gelir. Öğrencilerimizin birçoğu, eğer CalSouthern’in çevrimiçi öğrenmeye benzersiz esnek yaklaşımı olmasaydı, eğitim hayallerini gerçekleştirmenin imkansız olacağını söyledi.

Çevrimiçi öğrenme, esnek ve kullanışlı olmaktan öte bir şeydir. Aynı zamanda verimli. Ziyan zaman yok. Sizi sınıfın hızına uymaya zorlamıyoruz. Hızınızda ilerleme. Hemen kavradığınız malzemenin içinde hızlıca hareket edin. Daha zorlu kavramları tam olarak kavradığınızdan emin olmak için daha fazla zaman ayırın.

Çevrimiçi öğrenme de etkilidir. Ama bunun için bizim sözümüze yok. ABD Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan bir araştırma (“Çevrimiçi Öğrenmede Kanıta Dayalı Uygulamaların Değerlendirilmesi: Bir Çevrimiçi Öğrenme Çalışmalarının Bir Meta Analizi ve İncelemesi”), eğitimlerinin tamamını veya bir kısmını çevrimiçi alan öğrencilerin ortalama olarak daha iyi performans gösterdiğini buldu. geleneksel yüz yüze öğretimle aynı kursu alanlardan.

California Southern University : Bölgesel Olarak Onaylanmış, Çevrimiçi Bir Kurum

California Southern University , WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) , 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501, 501.784.9001 tarafından onaylanmıştır.

Bölgesel akreditasyon, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en saygın ve tanınan akreditasyon şeklidir ve öğrencilere bir dizi önemli yarar ve fırsat sunar. Üniversitenin akademik programlarının titizliğinin ve kalitesinin bir kanıtı ve kurumun bütünlük içinde çalıştığının güvencesidir. Bölgesel akreditasyon, kredilerin transfer edilebilirliğini ve akademik toplulukta ve işyerinde derecenin tanınmasını büyük ölçüde artırır.

Batı Okullar ve Kolejler Birliği

CalSouthern, alt = "WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 1.510.748.9001. Www.wascsenior.org tarafından onaylanmıştır.

İşletme Okulları ve Programları İçin Akreditasyon Kurulu

California Southern University işletme programları, İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (alt = "ACBSP) aracılığıyla akredite edilmiştir. Www.acbsp.org

Kolej Hemşireliği Eğitimi Komisyonu

Hemşirelikte bakalorya derecesi ve California Southern University hemşirelikte yüksek lisans derecesi, Koleji Hemşireliği Eğitimi Komisyonu, 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791

Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi

WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu, alt = "Yüksek Eğitim Akreditasyonu Konseyi. CHEA'nın tanınmış bir üyesidir. CHEA, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki akreditasyon faaliyetini koordine eden, kar amacı gütmeyen, özel bir ulusal kuruluştur. Akreditasyon kuruluşlarının tanınmasının, yükseköğretimde kalite, hesap verebilirlik ve iyileştirmeyi sağlamak için kilit bir strateji olması gerektiği, CHEA tarafından tanınması, akreditasyon kuruluşlarının standartlarının ve süreçlerinin, CHEA'nın belirlediği kalite, iyileştirme ve hesap verebilirlik beklentileri ile tutarlı olduğunu onaylar. chea.org

Konumlar

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin