California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çevresel tasarım, yerleşik ve doğal çevrelerle olan ilişkilerimizi ve insan etkileşimlerinin çevredeki çevreyi etkileme yollarını inceler. Günlük hayatımızda çevresel tasarımın ifadeleriyle karşılaşıyoruz: içinde yaşadığımız binalar; keyif aldığımız yeşil alanlar; geçtiğimiz şehirler ve yollar; ve karmaşık fikirleri tercüme eden ve sunan görsel tasarım biçimleri.

Cal Poly Pomona'daki Çevre Tasarımı Koleji (ENV), mimarlık, peyzaj mimarisi ve kentsel ve bölgesel planlama alanlarında lisans ve yüksek lisans dereceleri sunar; sanat tarihi ve görsel iletişim tasarımı lisans dereceleri; Rejeneratif Çalışmalarda yan dal ve yüksek lisans derecesi. Aynı zamanda iki kalıcı Üniversite Sanat Galerisinin, W. Keith & Janet Kellogg Üniversitesi Sanat Galerisi ve Don B. Huntley Galerisi'nin operasyonlarını yönetir.

ENV, öğrencileri başarılı kariyerlere hazırlamak için Güney Kaliforniya'nın zengin yaratıcı ekonomisini ve kültürel başkentini ve coğrafi avantajını ticaret ve fikirler için küresel bir kapı olarak kullanıyor. Geleceğin tasarımcılarını sosyal olarak bilinçli ve çevre bilincine sahip, zanaat ve adaletle ilgilenen, teknik ve teknolojik olarak sofistike problem çözücüler olarak eğitiyor ve eğitiyoruz. Programlarımızın gücü tutarlı bir şekilde ulusal sıralamalara yansır.

Konumlar

Pomona

Address
West Temple Avenue,3801
91768 Pomona, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin