California State University, Channel Islands

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aile gibi hissettiriyor.

Sıcak, samimi, akıllı ve eğlenceli büyük bir aile hayal edin. Bu, Camarillo, California'da dört yıllık bir devlet üniversitesi olan California Eyalet Üniversitesi Kanal Adaları (CSUCI). 2002 yılında kurulan CSU ailesindeki 23 kampüsten en küçüğüyüz.

yer

İsmimiz suyla çevrili olduğumuzu ima etse de, rahatla. Buraya gelmek için feribota ihtiyacınız olmayacak. Camarillo, Santa Barbara ile Los Angeles arasında ve Malibu'ya sadece 40 km uzaklıkta yer almaktadır. CSUCI, Santa Monica Dağları'nın eteklerinde ve Pasifik Okyanusu ile Pasifik Sahil Otoyolu'nun yakınında yer almaktadır.

sıralamalar

CollegeNET - “Sosyal Hareketlilik Endeksi” (SMI) (2019) kapsamında ülkedeki 1.450 üniversite arasında CSUCI 5. sırada yer aldı. SMI, bir kolej veya üniversitenin ekonomik olarak daha dezavantajlı öğrencileri daha düşük bir öğrenim oranıyla ne ölçüde eğittiğini ölçer ve ardından onları gelecek vaat eden kariyerlere mezun eder.

College Magazine - Ulusal bir rehber ve öğrenciler tarafından üç ayda bir düzenlenen College Magazine dergisi tarafından ülke çapında "Sörfçüler için En İyi 10 Kolej" arasında (2018) CSUCI 6. sırada yer aldı.

MONEY Magazine - transfer öğrencisi başarısı için CSUCI'yi ülkedeki (2018) "Transfer Öğrencileri için En İyi Kolej" olarak 4. sırada yer aldı. MONEY, 2018 En İyi Kolejler sıralamasında listelenen 727 kurumdan seçilen kolejleri, alt yarıda yer alan ve 2017 sonbaharında yatay geçiş öğrencilerinin% 15'in altında kayıt oluşturduğu kolejleri ortadan kaldırdı.

Ayrıca MONEY, CSUCI'yi ülkedeki 15. "En Dönüştürücü Kolej" (2020) olarak adlandırdı. Money, "Etkileyici olan, öğrencilerin akademik ve ekonomik geçmişlerinden beklenenden daha iyi yaparak zorlukları aşmalarıdır. Money, mezuniyet oranlarına, kazançlarına ve öğrenci kredisi geri ödemesine bağlı olarak buna 'katma değer' diyor.

RegisteredNursing.org– Ulusal Konsey Lisans Sınavına (NCLEX) giren öğrencilerin güncel ve geçmiş başarı oranlarını analiz ederek, CSUCI'nin Hemşirelik programını 126 hemşirelik okulu arasından California eyaletinde 11. en iyi program (2020) olarak derecelendirmiştir. CSUCI'nin Hemşirelik programı NCLEX geçme oranı genellikle% 100 veya her mezuniyet sınıfı için yüksek 90. yüzdelik dilimdedir.

US News & World Report - CSUCI'nin Best Colleges'in 2020 baskısındaki sıralaması, kısmen mezuniyet oranlarına, fakülte kaynaklarına, kabul seçiciliğine, finansal kaynaklara, mezun verme, konum, kampüse dayalı olarak "En İyi Devlet Okulları - Batı Bölgesel Üniversiteleri" arasında 18. sıradadır. hayat; akademik teklifler, aktiviteler ve sporlar; ve mali yardımın maliyeti ve mevcudiyeti. Ek olarak, Bölgesel Üniversiteler kategorisinde, CSUCI geçen yılki sıralamadan 30 puan yükselerek 43. sırada yer aldı. Raporun Pell Grant alıcıları olan okullardan mezun olan öğrencilerin ne kadar iyi mezun olduğunu ölçen yeni Sosyal Hareketlilik kategorisinde Üniversite 20. sırada yer aldı. CSUCI ayrıca lisans eğitimine odaklandığı için 22. sırada yer aldı.

Washington Aylık - 2020 için CSUCI'yi "Buck West için En İyi Patlama" kategorisinde 19. sırada yer aldı. Maliyet, mezuniyet oranı, Pell performansı, birinci nesil performans ve kazanç performansına göre en iyi değer.

Konumlar

Camarillo

Address
University Drive,1
93012 Camarillo, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin