California State University San Bernardino College of Natural Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Doğa Bilimleri Koleji (CNS) personelimiz, öğretim üyelerimiz ve danışmanlarımız, öğrencilerin, meslektaşların ve CSUSB topluluğu üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse 2020 Sonbahar dönemi için çalışıyor. Şu anda bizimle iletişime geçmenin en iyi yolu e-postadır. Bizim için önemlisiniz ve e-postalarınıza mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz. CSUSB Kampüs Dizininde fakülte ve personel e-postalarına bakabilirsiniz. Bölümünüzün ana sayfalarını ek iletişim bilgileri veya ana dalınızla ilgili güncellemeler için kontrol edin - örneğin Biyoloji Bölümümüz ve Kimya ve Biyokimya Bölümümüz ana sayfalarını güncelledi.

CNS ve CSUSB yöneticilerinden, öğretim üyelerinden ve çalışanlarından gelen önemli duyurular ve bilgiler için lütfen Coyote e-postanızı günlük olarak izleyin. Ayrıca, e-postaya ek olarak Blackboard aracılığıyla eğitmenlerinizle iletişim halinde olun.

Güvende kalın, sağlıklı kalın ve sosyal mesafeyi uygulayın. Hepimiz bu işin içindeyiz - hepimiz - ve bu zorlu zamanlarda akademik hedeflerinizi ve ilerlemenizi desteklemek için gerekli tüm adımları atıyoruz.

Konumlar

San Bernardino

Address
University Parkway,5500
92407 San Bernardino, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin