California University of Pennsylvania

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BİR DERECEDEN ÇOK DAHA FAZLASI!

Bilgi, ömür boyu arkadaşlık ve kariyer avantajı kazanın

Birinci sınıf akademisyenler, son teknoloji tesisler ve uluslararası üne sahip Pittsburgh Şehri'ne yakınlığı ile California University of Pennsylvania , öğrenmekten daha fazlasını sunar.

Akredite ve uygun fiyatlı Cal U, öğrencilere muazzam bir değerde mükemmel bir eğitim deneyimi sunar. Profesörlerimiz, akademik mükemmellik ve entelektüel titizlik konusunda kararlı ve gerçek dünya deneyimi sunan, kendi alanlarında en iyilerden bazılarıdır. Cal U'nun tam zamanlı öğretim üyelerinin yüzde seksen yedisi kendi alanlarında en yüksek dereceye sahiptir. Yüzlerce lisans, yüksek lisans ve doktora programı, artı sertifikalar, sertifikalar ve diğer özel programlar arasından seçim yapın. Kampüste, çevrimiçi veya hibrit bir yaklaşımla öğrenin.

Cal U, 15 yıl boyunca The Princeton Review tarafından Kuzeydoğu'nun en iyi okullarından biri seçildi. Ve çok daha fazla ödül, üst düzey sıralama ve ayrıcalık kazandığımız için gurur duyuyoruz.

Bunu nasıl yaparız? Sizin için en önemli alanlarda mutlak en iyisi olma sözümüzü yerine getirerek. Sonuç, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli, değerli bir derecedir.

Bir fen bilgisi öğrencisi mikroskop kullanır.

Akademisyenlerimiz

Cal U, öğrencileri uygulamalı ve aktif öğrenmeyle meşgul eden kariyer odaklı akademik programlar sunar. Teknoloji okuryazarlığı, iletişim, eleştirel düşünme ve ekip çalışması dahil olmak üzere işverenler için en önemli becerilerin yanı sıra seçtiğiniz alanda sağlam bir akademik temel kazanacaksınız. Mezunlarımız sürekli olarak en iyi işverenlerle iş bulur veya seçkin lisansüstü programlara girerler.

Konumlar

Kaliforniya

Address
University Avenue,250
15419 Kaliforniya, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin