Resmi açıklamayı okuyun

Geçmişi William Larimer Mellon tarafından 1949 yılında kurulduğundan bu yana, Carnegie Mellon of Business Tepper Okulu işletme yönetimi altında yatan bilimsel ilkeler geliştirerek kendini göstermiştir vardır. Hızla öğretim ve araştırma iş yönetimi için dünyanın önde gelen merkezlerinden biri haline geldi. Tepper Okulu eğitim yeniliklerin çoğu artık diğer ulusal ve uluslararası iş okullar tarafından kabul edilmiştir. Örneğin, Tepper Okulu Yönetimi Oyunu ve iş rolleri deneyimsel öğrenme için bilgisayar simülasyonu kullanımına öncülük tür simülasyonlar daha sonra diğer kurumlar tarafından kabul edilmiştir. Okul Misyon Carnegie Mellon At İşletme Tepper Okulu Misyonumuz oluşturmak ve araştırma yoluyla bilgi yaymak, öğretme ve öğrenme için ve toplum için fikir ürünleri aktarmak için. onlara sorun çözme, liderlik ve takım çalışması becerileri, hem de birbirleri için kalite, etik davranış, toplum ve saygı için bir taahhüt değerini öğreterek öğrencilerimize hizmet etmek. ve nispeten küçük çeşitli üniversite camiasının, keşif, yaratıcılık, kişisel ve mesleki gelişim güzelleşmek fikirler, değişimi açık sağladığı avantajlar takip etmek. Şimdiye kadar örgütler ve genel olarak toplumun kendi değerini arttırmak için liderlik ve bireylerin problem çözme yeteneklerini geliştirmeye kararlıyız. Iş Tepper Okulu oluşturulması ve bilimsel esaslara topraklı ve uygulama ve yönetim mesleği geliştirmeye yönelen bilginin yayılması mükemmellik için çaba göstermektedir. Biz oluşturulması ve uygulanması hem genel yönetim programları ve uzman, disiplinler arası eğitim programları, ve ayrıca, iletken yayıncılık ve değer ve önem taşımaktadır toplum araştırma aktarılması yoluyla misyonumuzu gerçekleştirmek. Hedefimiz Bildirimi Carnegie Mellon çabalar of Business Tepper Okul yönetimi ve eğitim için, dünyaca ünlü araştırma alanında dünya lideri olan ve yol kesici olarak: , Girişimci ve sürekli öğrenmek ve varlık yüksek etkiye sahip iş liderleri, yeteneğine sahiptirler ve Mezunları sürdürülebilir ekonomik büyüme üretmek için bilgi ve teknoloji koşum olabilir. , Kapsam yoğun ve uluslararası yenilikçi, disiplinler arası, bilişim teknolojisi ve sorunsuz bir şekilde inşa İş ve Carnegie Mellon Üniversitesi Tepper Okulu'nun temel yetkinlikleri üzerine eğitim ve araştırma programları, böylece etki ve değerini maksimize. topluluk çeşitliliği, fikirlerin açık borsa, nerede ve keşif, yenilik ve yaratıcılık güzelleşmek avantajı da büyük harfle bir öğrenme ortamı. çalışmak toplum, özveri ile bireysel, sorumluluk, kalite ve sürekli gelişim taahhüdü için etik davranış, saygı yüksek beklentiler üzerine inşa Değerleri.  

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Carnegie Mellon University

Hesaplamalı Finans (MSCF) Bilim Carnegie Mellon's yoğun Master ülkede üst kantitatif finans mühendisliği programının birçok kişi tarafından kabul edilir. ... [+]

MSCF Programı

Hesaplamalı Finans (MSCF) Bilim Carnegie Mellon's yoğun Master ülkede üst kantitatif finans mühendisliği programının birçok kişi tarafından kabul edilir. Üniversite, dünya bilgisayar bilimi uzmanlığıyla tanınan bir matematik ve mühendislik okulu gibi bir yıldız üne sahiptir ve ülkenin en iyi işletme okullarından biri (Wall Street Journal göre dünyada # 3 Eylül 2006) vardır.

Şaşırtıcı, kantitatif analiz ve bilgi teknolojileri batmış ve kantitatif finans en önemli öğretim bazıları tarafından öğretilen MSCF programı, Cadde üzerinde mükemmel bir üne sahiptir.

Geçmişi

Carnegie Mellon 1994 yılında MSCF programı tanıtıldı zaman kantitatif finans disiplinleri kapsayan ilk "finansal mühendislik" derecesi temsil etti. Bilgisayar Bilimi * Okulu arasındaki bu ortak derece, Matematik Bölümü, İstatistik Bölümü ve İşletme Tepper Okulu Hesaplamalı Finans Yüksek Lisans için özel olarak tasarlanmış tam entegre üç dönem müfredat hazırlandı. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh New York
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 33 ay
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku