Carolina College Of Biblical Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Carolina College Of Biblical Studies ( CCBS ), bir ömür boyu etkili hizmetkâr liderlik için İncil'deki yüksek öğrenim yoluyla Mesih takipçilerini takip etmek için var. Carolina College Of Biblical Studies misyonunun bir parçası, İncil'e dayalı bir dünya görüşü ile üst düzey bir akademik deneyim sağlamaktır. İster genel çalışmalar dersleri ister ruhsal oluşumla ilgileniyor olun, müfredata ve sınıf deneyimine inanç, Kutsal Yazı, dua ve Hristiyan ilkelerini dahil eden öğretim üyeleri tarafından eğitileceksiniz.

Öğrencilerimizin çoğu tam zamanlı işlerde çalışmakla, orduda hizmet etmekle veya yerel kilisede liderlik etmekle meşguller, bu yüzden Kuzey Carolina'daki en esnek Hıristiyan kolejlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz çünkü CCBS her biri yine de tam kurs yükünü koruyabilir. Derslerimiz haftada bir gün toplanır. Her sınıfın haftada birkaç gün buluştuğu geleneksel kolejlerin aksine, kurslarımız bir kez toplanır. Aslında, bir günde dört kurs alabilirsiniz… işinizden veya kilisenizden uzakta geçirdiğiniz zamanı sınırlandırırsınız.

Yıllar geçtikçe, Carolina College Of Biblical Studies , bakanlık lisans programlarından olağanüstü mezunlar vermesiyle ün kazandı. Papazlardan kar amacı gütmeyen liderlere, misyonerlere ve yazarlara kadar, Carolina College Of Biblical Studies , bölgedeki en iyi bakanlık liderlerinden bazılarını yetiştiriyor.

Carolina College Of Biblical Studies çalışan yetişkinler ve öğrenciler için birçok eğitim seçeneği sunar. Çevrimiçi derece programlarımızla, yetişkinler herhangi bir yerden AA veya BA kazanabilirler. Ayrıca Fayetteville / Fort Bragg ve çevresinde bulunanlar için çeşitli akşam programlarımız mevcuttur.

Konumlar

Fayetteville

Address
South McPherson Church Road,817
28303 Fayetteville, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: