Carthage College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1847 yılında kurulan Carthage College , Kenosha, Wisconsin'deki liberal sanat ve bilimlerin dört yıllık özel bir üniversitesidir. Kartaca bir yansıma ve kendini keşfetme ortamını yüksek beklenti kültürüyle birleştirir, böylece öğrencilerimiz gerçek potansiyellerini ortaya çıkarır ve ateşlerler.


Kartaca Misyonu


Hakikat, Bina Gücü, İlham Verme Hizmeti — Birlikte Aramak

Bu Carthage görevi. Mezuniyet törenlerinde ve başkanlık yemeklerinde okunan sakalı bir şey değil. Bu bir meydan okuma. Her gün yeniden ortaya koyduklarımızdan biri. Öğrencilerimize Fakültemize ve personeline. Bu dünyayı hepimiz için daha iyi bir yer haline getirmek.


SEEKING TRUTH

 • Kartaca, Yahudi-Hıristiyan geleneğini benimseyen ve ifade eden Amerika'daki Evanjelik Lutheran Kilisesi'nin bir üniversitesidir.
 • Kartaca, Tanrı'nın bütün insanlar için sevgisini onurlandırır ve yaratılışın zengin çeşitliliğini kutlar.
 • Kartaca, gerçeğe, bireysel bakış açılarının olanaklarına ve sınırlamalarına ve kişisel hesap verebilirliğe saygı duyulan burs ve öğretiyi kucaklar.
 • Kartaca, Hakikat arayışının yaşam boyu süren bir yolculuk olduğunu ve öğrenme sevgisiyle kazanılan bilgi, deneyim ve anlayışın en kesin rehber olduğunu kabul eder.
 • Kartaca, doğruluk, dürüstlük ve bütünlük ile karakterize kişisel, profesyonel ve sosyal ilişkileri teşvik eder.


YAPI GÜCÜ

 • Kartaca, toplumun tüm üyelerine her çabada mükemmeliyet arayışına girer.
 • Kartaca, taahhüt edilen öğrencileri, fakülte, personeli ve mütevazıları çekmek ve geliştirmek için gerekli kaynakları, araçları ve tesisleri sağlar.
 • Kartaca, eğitim tecrübesi boyunca sağlamlık için çabalar, öğrencilere hayatın her alanında büyümesi için fırsatlar sunar.
 • Kartaca, daha geniş bir dünyada bilinçli, cesur ve etkili eylem için bir temel inşa ederek, fakülte ve öğrencilerin kültürel deneyimin genişliğini ve derinliğini arar.
 • Carthage, eğitim deneyiminin geçerliliğini, titreşimini ve direncini artırmaya yardımcı olan danışmanlar ve ortaklarla işbirliği yapar.
 • Kartaca, güncel ve başarılı nesillere hizmet etmek için kaynaklara yatırım yapmak ve bu kaynakları korumak için sorumlu bir görevlidir.


İLETİŞİM HİZMETİ

 • Kartaca, eğitim ayrıcalığının toplumsal farkındalığın sorumlulukları ile birlikte olduğunu doğrulamaktadır.
 • Kartaca, öğrencileri, dünya üzerindeki varlığın tam genişliğine maruz kalmayı teklif eden bir eğitim deneyimine sürükleyerek, adil ve merhametli bir dünyanın yapıcıları olmaya zorluyor.
 • Kartaca, öğrencilere, kendilerine yardım etme ve diğerlerine (yerel, ulusal ve uluslararası) yardım etme olanağı sağlayarak hizmet hayatlarına ve liderliğe ilerlemeye hazırlar.
 • Kartaca, çeşitli biçimlerinde ve kültürlerinde yaşama saygılı davranarak, yönetim sanatını teşvik eder ve destekler.


BİRLİKTE

 • Carthage nesiller ve köprüleri ideolojileri kapsayan, hizmet, iş, takdir ve anlayış yaşamlarını besleyen bir kolej topluluğudur.
 • Kartaca, Gerçeğin, Gücün ve Hizmetin yaşam boyunca faydalı bir şekilde iç içe geçtiğini ve toplumun üyelerini her üçünü de içeren yolları takip etmeye teşvik eder.
 • Kartaca, toplumu yükselten ve ilgisini ve saygınlığını artıran gelenekleri kucaklıyor.
 • Kartaca, topluluk üyelerini birbirini tehdit etmeye ve desteklemeye, sorumluluk kabul etmeyi ve hesap verebilirliği gerektirmekten ve öğrencilerin yararına hizmet etmede işbirliği yapmayı teşvik eder.


Kartaca Hakkında

İdeal Konum

Carthage kampüsü, Chicago ve Milwaukee arasında, Michigan Gölü kıyısında bulunan 80 dönümlük bir arboretum. Kampüs, birçok rezidans odası dahil olmak üzere kampüsün hemen hemen her binasından Michigan Gölü'nün nefes kesen manzaralarını sunmaktadır. İki büyük metropol alanına kolay erişim, öğrencilere gerçek dünya deneyimi ve ağ oluşturma fırsatları sunar.


Kayıt ve Sınıf Boyutu

Carthage, 2600 tam zamanlı lisans öğrencisi ve 400 yarı zamanlı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ortalama sınıf büyüklüğümüz sadece 17 öğrencidir. Kartaca'nın öğrenci-öğretim üyesi oranı 12: 1'dir.


Sunulan Derece

Carthage, Lisans derecesini, 40'tan fazla konu alanında, Hemşirelik Yüksek Lisans Derecesi, Yüksek Lisans Derecesi ve İşletme Tasarımı ve İnovasyon Derecesinde Yüksek Lisans derecelerinde lisans derecesi ile ödüllendirmektedir. Carthage, Loyola Üniversitesi Chicago Sosyal Hizmet Yüksek Lisans programı mezunudur.


Akademisyenler

Kartaca, biyoloji, finans, uluslararası politik ekonomi, eğitim, tiyatro ve nörobilim dahil olmak üzere 50'den fazla alanda eğitim, küçükler ve konsantrasyonlar sunmaktadır. Disiplinler arası çalışma, lisans araştırması, uygulamalı öğrenme, bireysel ilgi ve sınıfta canlı tartışma ve tartışmalara önem veriyoruz. Müfredat, öğrencilerin kendilerini etkili bir şekilde ifade etmelerine meydan okurken eleştirel düşünmeyi teşvik etmek için tasarlanmıştır. Kartaca yaşlılar, eleştirel düşünme, problem çözme ve yazılı iletişimde ulusal düzeyde en iyi yüzde 11 puan alıyor; Kartaca öğrencilerine, birinci sınıftan üst sınıfa kadar olan akademik kazanımlar ulusal düzeyde en yüksek yüzde 17 seviyesinde.


Akreditasyon, Ödüller ve Onurlar

Kartaca, 1916'dan beri Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Kartaca, dört yıllık okulların sadece yüzde 25'ine verilen bir isim olan The Princeton Review (2016) tarafından En İyi Orta Batı Koleji seçildi.


Özel Fakülte

Profesörler, öğretim görevlisi değil, tüm sınıfları öğretir. Özverili fakültemiz, yüzde 90'ı Harvard, Yale, MIT, Princeton ve Oxford gibi dünyanın en iyi yüksekokullarından doktora veya yüksek lisans derecelerine sahip 150'den fazla bilim insanından oluşmaktadır.


Canlı Kampüs Hayatı

Kartaca'daki öğrenci hayatı, deneyiminizin anıtsal bir parçası olacak. Öğrencilerin yüzde 70'i kampüste yaşıyor; Öğrenciler, üst yıllarına kadar kampüste yaşamak zorundadırlar ve kampüs içi konutlar dört yıl boyunca garanti edilir. Kenosha sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar, alışveriş mekanları ve restoranlar ile hareketli bir alandır; Milwaukee ve Chicago sadece kısa bir yolculuk mesafesindedir. Kampüste, her zaman bir şeyler oluyor: oyunlar, dersler, filmler, sanatçıları ziyaret edenler, 5K koşular. Tarble Arena diğerlerinin yanı sıra Script, Fray ve Phillip Phillips'i de ağırladı. 120'den fazla öğrenci organizasyonuna dahil olmak için birçok yol var.


Lutheran Geleneğinde Düşünce Sorgulama

Bir kolej eğitimi, sadece bir iş bulmaktan daha fazlasını yapmalıdır. Kim olduğunu, yapman gerekenleri ve daha iyi işler için nasıl çalışabileceğini keşfetmene yardımcı olmalı. Kartaca Amerika'daki Evanjelik Lutheran Kilisesi'ne bağlı, ama biz Lutheran olmanızın gerekmediği anlamına gelmez. Dünyanın dört bir yanındaki dinlerden gelen inançları, deneyimleri ve inanç hikayelerini paylaşır ve memnuniyetle karşılıyoruz. Lutheran değerlerimiz, ağır soruları sormanıza ve öğrencilerimizin güçlü bir ahlaki ve entelektüel pusulası geliştirmelerine yardımcı olmak için çaba gösterdiğimiz anlamına gelir.


En İyi İmkanlar

Şeyler Carthage'de yeni görünüyorlar çünkü onlar. Kartaca, son 12 yılda kampüs tesislerinde 200 milyon dolardan fazla yatırım yaptı. 2015 sonbaharında yeni bir bilim merkezi açıldı. Diğer yeni binalar arasında Campbell Öğrenci Birliği, Oaks Konut Köyü, NE Tarble Atletizm ve Rekreasyon Merkezi ve Dünya İşleri için AW Clausen Merkezi yer alıyor.


NCAA Bölüm III Atletizm

Kartaca alanları Illinois ve Wisconsin Kolej Konferansı'nda yarışan 24 NCAA Division III takımı. Öğrenci vücudumuzun yaklaşık üçte biri üniversite arası spor dalına katılır ve bir çok üçüncü grup da sunulan birçok intramural ve kulüp sporuna katılır.


Yurtdışı Eğitimde Lider

Carthage, yurtdışında kısa süreli öğrencilere öğrenci katılımı için uluslar arası kurumlarda 5'inci sırada yer alıyor. Yurt dışında yurt dışında öğrenim görmeyen pek çok öğrencinin, Carthage'ın Ocak Döneminde, fakülte, Almanya, İsveç, Küba, Çin ve Nikaragua gibi destinasyonlara çalışma turları düzenlediğinde, farklı bir ülkede bir aya kadar harcama yapma şansı vardır.


Zengin Tarihimiz

Kartaca'da 170 yıllık liderler, yapımcılar ve alıcılar çıkıp gittik. 1847'de kurulduğumuzdan beri ismimizi ve hatta konumumuzu değiştirdik. Fakat bir Kartaca eğitiminin özü aynı kaldı: Bizim liberal sanatlar vakfı öğrencilere güçlü bir akademik, ahlaki ve entelektüel pusula sağlıyor. Algısal, becerikli ve topraklanmış bireyler olmak.
Carthage College , eğitimde Lutheran öncüleri tarafından kuruldu ve 22 Ocak 1847 tarihinde Illinois Genel Kurulu tarafından kiralandı. O zamanlar, Kolej, Hillsboro, Illinois'de bulunuyordu ve Lutheran Kilisesi'nin Edebiyat ve İlahiyat Enstitüsü olarak biliniyordu. Uzak Batı'da. İsim kısa zamanda Hillsboro Koleji'ne kısaltıldı.
İki kişilik bir fakülte ve 79 öğrenciyle birlikte, Hillsboro, “en iyi akademiler ve kolejlerde sürdürülen, tüm öğrenim dallarını benimsemek ve eksiksiz ve pratik olmak üzere tasarlanmış bir eğitim kursu” sözü verdi.
Hillsboro, Lutheran cemaatlerinin desteğiyle ilk iki yıl içinde gelişti. 1852'de, Koleji daha büyük bir Springfield kentine taşındı ve Illinois Eyalet Üniversitesi'nin yeni adını kabul etti.
1870 yılında, Koleji tekrar şimdi taşındı, bu sefer Koleji şu anki ismini satın aldı kırsal, batı-merkez Carthage, Ill. 1916'ya gelindiğinde, Kolej, Kuzey Merkez Kolejler ve Ortaokullar Birliği'nden akreditasyon kazanmış ve derneğin en yüksek notu olan “A” yı almıştır - bu onuru kazanmak için Illinois'deki sadece dört kolejden biri. 1927 yılında, Kolej'e kayıt yaklaşık 300 öğrenciye ulaşmıştı.
Büyük Buhran ve II. Dünya Savaşı, 1943'te 131 öğrenciye kaydoldu. On yıl sonra, Mütevelli Heyeti, Kartaca'yı yeniden yerleştirmeyi düşünmeye karar verdi. 1962 yılına gelindiğinde, Carthage göl kıyısındaki kampüsünü Kenosha'da kurdu, ve Koleji heyecan verici bir büyüme dönemi başlattı.
Sonraki on yılda bir sürekli genişleme dönemi getirdi. Kayıt beş kat arttı, bağış üç katına çıktı ve fiziksel varlıklar yüzde 600 arttı. 1995 sonbaharında Carthage, tam zamanlı 1.527 öğrenciyi kayıt etti ve yeni bir rekor kırdı. Tam zamanlı kayıt şimdi 2.600 öğrencinin rekor seviyesinde bulunuyor. Toplam kayıt 3.000 öğrencidir. Yoğun ulusal aramalar, ülke çapındaki yüksek lisans programlarından doktora yapan öğretim odaklı bir fakülte kurmuştur. 1999'dan beri Carthage, yeni inşaat, büyük çaplı yenileme ve teknolojik kazanım için 250 milyon dolardan fazla yatırım yaptı.

Konumlar

Kenosha

Address
Alford Park Drive,2001
53140 Kenosha, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin