Resmi açıklamayı okuyun

Charleston Güney Bir İncil dünya görüşü topraklı çok yönlü liberal sanat eğitimi öğrencilere geliştirmek istiyor. CSU 48 lisans binbaşı ve sekiz yüksek lisans programları sunmaktadır. Dersler sınıf ve online olarak mevcuttur. Profesyonel derece mevcuttur Hemşirelik, Eğitim, Bilim, İş, Teknoloji, Müzik Terapisi, Ceza Adalet, Matematik, Grafik Tasarım ve Ön Mühendislik.

İnanç Entegrasyonu Üniversitenin vizyonu bir Hıristiyan üniversite ulusal, öğrenme iman entegre lider ve hizmet için kabul edilecektir. Charleston Southern Üniversitesi misyonu Hıristiyan bir ortamda akademik mükemmelliği teşvik etmektir. Tüm öğretim üyeleri, personel ve antrenörler, üniversitenin misyon ve vizyonuna kararlıyız.

Hazırlanan Mezunlar CSU eleştirel düşünme, usta iletişimcileri ve toplumda sorumlu roller gerçekleştirmek için konumlandırılmış etkili işbirlikçileri olan bütünlüğü ile mezunları hazırlar. CSU mezunları eğitimde dünyada istihdam edilmektedir, hükümet gibi kurumsal ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar: Bank of America, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, FBI, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MEADWESTVACO, SPAWAR, Texas Instruments ve Wells Fargo.

NCAA Division I Atletizm Charleston Southern University Big South Konferansı kurucu üyesidir ve NCAA Division I Düzeyinde 16 spor sponsorlar. CSU öğrenci sporculara akademik mükemmellik, atletik başarı ve ruhsal gelişim için bir fırsat sağlar.

Misyon Bir Hıristiyan Ortamında Akademik Mükemmellik Teşvik

Vizyon Ulusal Corinthians 10, öğrenmede inanç entegre lider ve hizmet 2. Öğrenme tanınan bir Hıristiyan üniversite olma: 5 "Biz argümanları ve Tanrı bilgisine karşı kendini kurar her gösteriş yıkmak ve her için onu itaatkar hale getirmek için düşünce esir almak Mesih. "Koloseliler 3:17 Öncü" Ve onun aracılığıyla Tanrı'ya Baba şükrederek Rab İsa'nın adıyla her şeyi, sözcük veya senet olsun, ne olursa olsun. biz İçin "Efesliler 2:10 Hizmet" Mesih İsa'da oluşturulan Tanrı'nın işçilik, yapmamızı O'nun önceden hazırladığı iyi işleri yapmak. "

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Charleston Southern University

Bilgisayar Bilimi Master of Science öğrencileri kendi alanında bir yönetim rolü üstlenmesi ya da bilgisayar bilimi ileri doktora çalışması için hazırlamak için hazırlamak ... [+]

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans

Bilgisayar Bilimi Master of Science öğrencileri kendi alanında bir yönetim rolü üstlenmesi ya da bilgisayar bilimi ileri doktora çalışması için hazırlamak için hazırlamak için tasarlanmıştır. Bizim program bakılmaksızın odak öğrencilere konuların geniş bir yelpazede güçlü bir temel vererek, iyi yuvarlak bir müfredat sunuyor.

CSU küçük sınıf ayarı öğrencilere öğrenmek ve öğretim üyeleri ve diğer öğrenciler ile ilişkiler kurmak için bir fırsat sunuyor ve kurslar olursa olsun, bu kolay herkes kendi derecesini tamamlamak için kendi zamanlama yapma, çevrimiçi veya melez formatında bulunmaktadır.

Siber güvenlik Vurgu ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Charleston
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look