Citrus College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üzerinde kutluyor 90 yıl hizmet, Citrus College yirmi beş km kuzeydoğusunda Büyükşehir Los Angeles yaklaşık San Gabriel Dağları'nın eteklerinde, yer Glendora yer almaktadır. kolej, Los Angeles County en eski topluluk üniversite ve devlet beşinci en eski olma özelliğini taşıyor.

Citrus College öncülüğünde 1915 yılında kuruldu Floyd S. HaydenKim California toplum kolej hareketini getirmek oldu. 1915 itibaren 1961, kolej Narenciye Birliği Lisesi District tarafından ameliyat edildi.

Temmuz 1961 yılında, Narenciye Community College District Azusa ve Glendora birleşik okul ilçeleri kapsayacak şekilde oluşturuldu. 1967 yılında, ilçe Claremont, Duarte ve Monrovia okul ilçeleri kapsayacak şekilde genişletildi.

Bugün, Citrus College 104 dönümlük kampüs kaplar. üniversite kampüsünde şu anda görünümünü değiştirecek önemli bir tesisler genişleme projesi yaşanıyor. Kolej 1915 yılında 27 kayıtlı öğrenciler ve şu anda üniversite 11.000'den fazla öğrenciye hizmet vermektedir.

Sınıflar sunulmaktadır 16 haftalık takvim (güz ve bahar yarıyıl)Böyle uzaktan eğitim online kurslar ve uzaktan eğitim entegre sınıflar olarak altı haftalık kış Ara Dönem, akşamları geç başlatmak ve erken sonunda, yaz oturumları, ve isteğe bağlı sınıf biçimleri, -, yanı sıra geleneksel olmayan zamanlama seçenekleri çeşitli.

Misyonumuz

Citrus College öğrencileri küresel rekabet ve günümüz toplumunun ekonomik büyümeye katkıda güçlendirir kaliteli eğitimi sunar.

Biz akademik mükemmellik, ekonomik fırsat ve kişisel başarı peşinde öğrenci başarısını destekleyen çeşitli eğitim topluluk ve kültür öğrenme ortamı teşvik için varız.

Akreditasyon

Citrus College tarafından akredite edilmiştir Okullar ve Kolejler Batı Derneği (WASC). Onun birçok profesyonel üyelikleri dahil Topluluk Kolejleri Amerikan Derneği (AACC) ve California Community College Ligi (CCLC).

Konumlar

Los Angeles

Address
1000 West Foothill Boulevard
Glendora

91740 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin